Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar yamaha mt 125 türkiyeye ne zaman gelecek ve fiyat ne olacak belli mi? Honda cbr düşünüyordum ehliyeti aldığım zaman ama yamaha beni çok düşündürdü, fiyat olarakta güzel bir fiyatla gelirse baya düşünce içerisine gireceğim
    mustang53 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne zaman geleceğin hakkında bir fikrim yok ama fiyatı YZF-R125 ten daha ucuz olacağı kesin.Çünkü MT-125 teknik olarak grenajları çıkartılmış bir YZF-R125.Motor aynı şase aynı.Çoğu şey aynı.10.000 TL den pahalı olmaz.Şu anki ekonomik koşullarla tahminimce 8500 TL-9500 TL aralığında bir fiyatı olur.
    cagataykk bunu beğendi.

cagataykk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı...
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne zaman geleceğin hakkında bir fikrim yok ama fiyatı YZF-R125 ten daha ucuz olacağı kesin.Çünkü MT-125 teknik olarak grenajları çıkartılmış bir YZF-R125.Motor aynı şase aynı.Çoğu şey aynı.10.000 TL den pahalı olmaz.Şu anki ekonomik koşullarla tahminimce 8500 TL-9500 TL aralığında bir fiyatı olur.
    Benim şuan tek motosikleti satın almam kaldı.Bugüne kadar yzf125 istiyordum mt125 aklımı aldı.Fiyat olarak Thracian'ın dediği gibi 8-9 aralığında olur.Tetikte bekliyorum şuan çıktığı gün bayiye gidiyorum.
    Her serseri motorcu olabilir ama her motorcu serseri değildir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)