Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

sahibinden.com'da yer alan fazer 800ler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Effe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda-125cc İnnova
    Herkese merhaba. 1 senedir surdurdugum motosiklet secimi arastirmamda 2 ay once fazer800 almak konusunda karar vermistim fakat son 20 gundur takip ettigim ilanlarin cogunda fazer800 sahipleri daha motorlari 3bin km yi gecmeden satmak istiyor. Bunun sebebini internet ortaminda bulamadim. Bu motora sahip bir arkadasimda olmadigi icin konuyu burada acmak istedim. Bilgisi olan varmi arkadaslar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bir de 30 binden yukarı motor pek yok.Perte mi çıkıyo acaba çabuk mu dağılıyo.Ben 1 senede 10 bin yaptım milletin beğenmediği çinlimle bunlar hiç mi gezmiyor.2006-2008 model 18binde
    cenkito, antilop_skul ve mete_han bunu beğendiler.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    bence cok yaktıgı için binemiyorlar ve elden cıkartmak istiyorlarda olabilir. fazer 800 ler 2009 dan sonra üretildi bu arada
    2006-2008 olanlar fz6 fazer lar

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir de 30 binden yukarı motor pek yok.Perte mi çıkıyo acaba çabuk mu dağılıyo.Ben 1 senede 10 bin yaptım milletin beğenmediği çinlimle bunlar hiç mi gezmiyor.2006-2008 model 18binde
    "Motorum garajda muhafaza edilmiştir" diyorlar ya herhalde ondan Pek kullanılmıyo, yatıyo orda
    sdirer bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence cok yaktıgı için binemiyorlar ve elden cıkartmak istiyorlarda olabilir. fazer 800 ler 2009 dan sonra üretildi bu arada
    2006-2008 olanlar fz6 fazer lar
    Yok sadece fazer değil Cem bütün markaların geneli böyle.
    cenkito bunu beğendi.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    bi adam gunde 5 km işe gitse 5 km işten gelse 10 km 300 gün calıssa 1 yılda 3,000 km 2009 dan bu yana 5 yıl 15.000 km işe giderken kullanılmıs e hıc hafta sonu gezmemısmı bu adam bence cogu km dusuruyor oyle satmaya calısıyor
    cenkito ve Furkan Tarık bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    evet genelde öle ilanlar cok ama coguna itimatım yok 100-200 liraya sanayide 0 (sıfır) bile oluyor bu makinalar

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi adam gunde 5 km işe gitse 5 km işten gelse 10 km 300 gün calıssa 1 yılda 3,000 km 2009 dan bu yana 5 yıl 15.000 km işe giderken kullanılmıs e hıc hafta sonu gezmemısmı bu adam bence cogu km dusuruyor oyle satmaya calısıyor
    Benim öyle motorum olcak garajta tutucam,sadece hafta sonu binicem vs...O zaman motorcu değilim ben.Gezmemek için motor alınır mı yaw.Yaptığım km lerle gurur duyarım ben ya.Motordan anlamayan km fazla diye almayan adamda almasın zaten.Onların yüzünden millet ya motorlarla gezmiyor ya da yalancı...
    gursus, cenkito ve agrasiwe bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    o kadar para verecem o kalite de bir 4silindir alacam
    niye?
    garajda yatsın diye

binde bir öleside vardır, almıs fakat binmemiştir.
    ya hevesi kacmıstır, yada vs vs
    ama piyasadaki ilanlara bakarsanız millet sanki yastık altına altın alır gibi

almıs pahalansın da satayım der gibi ilan veriyor

anlamıyorum valla.

benimde iki yıllık çinlim var 8000 km de
    ama hafta içi sehirde ulasım için hafta sonlarıda cross a gitmrk için kullanıyorum.

adana kucuk yer yol yapamıyorum genelde
    mete_han ve turkish39 bunu beğendiler.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Effe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. 1 senedir surdurdugum motosiklet secimi arastirmamda 2 ay once fazer800 almak konusunda karar vermistim fakat son 20 gundur takip ettigim ilanlarin cogunda fazer800 sahipleri daha motorlari 3bin km yi gecmeden satmak istiyor. Bunun sebebini internet ortaminda bulamadim. Bu motora sahip bir arkadasimda olmadigi icin konuyu burada acmak istedim. Bilgisi olan varmi arkadaslar?
    İçine kurt düşmeye başladı mıAcaba gerçekten 3binde miŞaka bi yana bu her modelde var.Adam istediğini performansı bulamamıştır,yakıtı fazla gelmiştir,umduğunu bulamamıştır,başka bir modele gönlü kaymıştır vs.Ama bu km düşürme olayı malesef var.İkinci ele bu yüzden bulaşmıyorum ben.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    100 tl masrafla bende motorumu tam 0 km yaptırabilirim.

yeni bir kadran o fiyat hemde sıfır km

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Arkadaşlar iyi akşamlar. yüksek cc motosikletlerin km.sinin düşük olması bence doğal. sonuçta bu motorlara binenler genelde zevk için binen insanlar. yani her gün binmiyorlar. (örnek ben) zevk için binilen motorunda km.sinin düşük olması zaten doğal. Ayrıca plakadan sorgulayınca muayene bilgileri ve hangi km.de muayeneye girdiği telefonunuza geliyor. Ayrıca servis kayıtları da km.için referans olarak alınabilir. Bence km.si ile oynanan motorlar daha çok küçük cc motorlar. esas onlara güven olmuyor. daha önce benim başıma gelmişti.
    Konuyu açan arkadaşa tavsiyem hoşunuza gitti ise hiç düşünmeyin alın bence. sonunda motor işi zevk ve keyif işi.
    dyavol-77 bunu beğendi.

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    25 bin tlye motosiklet alan adam hergün
    binmez ki.
    işe de onunla gitmez.
    tatlı su motorcusuysa benim gibi :D
    yılda 2000 km yol anca yapıyorum.
    dyavol-77 ve adanalı01 bunu beğendiler.

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Bu soruya Cem güzel cevap verir . Bekliyoruz connecting

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fazer 8 ve FZ8 pek tutmadı genel olarak. Fazer 8'in tasarımında komik hatalar var, depoyla grenajın arasındaki boşluk gibi.
    FZ8 tutmadığı için MT09 atağı geldi zaten Yamaha'dan. Var bi tatsızlık ki erkenden satıyor millet. Test sürüşü yaptığımda hiç sevememiştim, sonra gittim CBF1000 alıp mutlu oldum. Çünkü ben bu motosikletle yol yapacaktım, ama yorucu bir pozisyonu var. Maksimum torkunu daha yüksek devirde ürettiği için yakıt sarfiyatı falan da yüksek, arka fren desen yavaşlatmaya çok yaramıyor, e bir de tasarımdaki komik hatalar olunca hiç de mantıklı gelmedi.

Bu arada CBF1000'i alalı bir yıl bile olmadı 17.000'e geldim. İşe güce de gitmiyorum, gerisini siz düşünün orada gördüğünüz km'lerin.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    hayabusayla 2 ayda 3000 km yaptım.km olayına çok takılmıyorum ben,ilanlarda 30 bin yazar ama birkaç 30 bin yapmıştır diye düşünmekte kötü gelmiyor.makine sonuçta bakımını yaparsın gider

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    büyük motorla insan daha fazla yol yapar gibi geliyor bana. küçük motorla fazla bir yere gidemezsin her zaman vaktin olmaz yolda gecirecegin zamana acirsin vs. ama büyük motorla bastimi gaza git istedigin yere gitmem demez çekmem demez keyif aldıkça alırsın... ne bileyim şahsi fikrim bu

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    benim motorda 7200 km de ve 2 yaşında ne olacak şimdi...çoluk çocuktan fırsat olmuyor...dürüst adam satarken belli eder kendini...benim gibileride harcamayın arada...nete bile bu saatte girebiliyorum...
    cenkito, muhammetcon ve cece89 bunu beğendiler.
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorda 7200 km de ve 2 yaşında ne olacak şimdi...çoluk çocuktan fırsat olmuyor...dürüst adam satarken belli eder kendini...benim gibileride harcamayın arada...nete bile bu saatte girebiliyorum...
    Sende haklısın .
    Geçen sene bir arkadaşıma motor aldık şuanda 300 km de kapalı garjda duruyor.
    Bir başka arkadaşımda f650 vardı 2007 model 3 bin kmde . Dakarı alan adam illaki gezer diyen çok olur ama yok adam gezmedi. Hatta 2bin km kadarını biz gezdik o 1 km bile kullanmamıştır.
    80 bin tl lik makine ile site dışına hiç çıkmayan da var. Hatta çoğu zaman öyle bir makinesi olduğunu bile hatırlamıyor. Öyle duruyor garajda.

Aslında önce kimden aldığınıza bakmak daha önemli. Doğru motor genelde doğru adamdan alınıyor. Ama doğru motorda km si düşük motor demek değil.

Fz 8 de insanların beklentisini pek karşılamadı. Fazer 600 den daha yavaş. Bu motoru kullanan kişilerin genelde hızlı motoları olan arkadaş gurubu oluyor ve en kötü 600 cc ile bile başedemiyor fz 8 ler. Bu da bir sebep olabilir.

TutkuluAcemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben motorumu 38binde aldım. Şunada 41bin. Motosiklet şuanda en iyi dönemlerini yaşıyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)