Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

bajaj pulsar?

Motovento
    REKLAM ALANI
    arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Arkadaşlar uzun yıldır motosiklet kullanıyorum mondial lifan vs, ortalamada yıllık 12000 km civarı yol yapıyorum, aylardır yok rks titanic mi alsam yok lifan emisol mü diye düşündüm durdum sonunda en mantıklısı cbf 150 diye karar kıldım çünkü uzun yolada çıkmak istiyorum uzun yolda en güvenilir 150cc motorlar arasında cbf 150 olsa gerek zaten kendini kanıtlamış, şimdi aklımı karıştıran şu; 4500tl nakitim mevcut bajaj 200ns ilgimi çekiyor 7000tl vererek bajaj 200 ü almak mantıklımı yani 2500 tl borçlanıcam değermi? mesela kalite açısından bajaj nasıldır bir honda yamaha kalitesine eşdeğermi, bajaj pulsar 200ns yerine honda pulsar 200ns olsaydı yine fiyat 7000 tl olurmuydu? Amacım artık kaliteli güvenli minimum sorun yaşayacağım bir naked kullanmak, pulsar 200ns yi düşünmem hem teknik özellikleri hoşuma gitti hemde şekli birde cbf ye göre uzun yolda biraz daha rahat ve güvenli çıkarım diye düşünüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    bence hem bajaj hemde cbf uzun yol motosikleti değil.ha ben çıkarım kardeşim dersen,pulsarın (hiç birimizin denemediğini de hesaba katalım bu arada)daha titreşimli olacağını düşünüyorum.cbf nin daha rahat,pulsarın daha adrenalinli bir motosiklet olacağını görmek için guru olmaya gerek yok.
    arslan26 bunu beğendi.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    aynen 150 200 lukle yola cıkmak senı yorar sıkıntı yasarsın bence 7000 ı gözden cıakrdıysan hyo naked falan bak derim 150-200 arası anlamassında 200-250 arası farkı anlarsın gıbıme gelıyor
    arslan26 bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    kalıte olarak sorun yok ama tırresım olmaması lazım cunku hındıstanda bu marka baya tutuluyor tvs nın onunde hatta
    arslan26 bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Honda NC700XA
    uzun yoldan kastım köyden şehire gidip gelmek(180km) köyden ilçeye gidip gelmek(60km) tabi cesaret meselesi ama arkadaşlarla beraber tatile gitmek bu güne kadar motoruma güvenemedim bu yüzden gruptan ayrı kaldım tabi tatil olayıda yılda belki bir defa o da belki... biraz titiz biriyim illa sıfır olucak motor, motora gerğinden fazla özen gösteririm o yüzden sıfır olsun istiyorum, bajaj düşünmemdeki sebep beygir gücü fena değil su soğutmalı 150cc den biraz daha iyidir diye yoksa cbf ye devam ,

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    150507305 nolu ilan var sahibinden.com da, bir bak istersen.
    arslan26 bunu beğendi.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Arslan kardeşim bajaj hakkında artık motosikleti canlı canlı görmeden yazmayacağım dedim ama konuyu açan sen olunca dayanamadım

Dün kanuni bayisini aradım bajajdan haber yok mu fiyat ne olacak vs diye.

Subat sonuna bayilere gelecek fiyatta 6900 olacak dedi. Kesin net fiyat mı dedim evet, boxer 150 2800, discover 3600, pulsar 6900 den gelecek dedi.

Konuştuğum serviste usta. Bajaj ın Antalyadaki lansmanına da gitmişti. Nerdeyse günlük konuştuk. Motosiklleri deneme fırsatı olmuş. Satıcı değil bakın servis ustası ve bizim motosikltlerin bakım tamirine bakıyor.

Boxer i hiç sormadım.

Discver ybr gibi rahat ve titreşimsiz ybr ye göre de oldukça güçlü dedi. Parasını tam hakediyormuş.

Pulsar discover e göre daha kalıplı ve sportifmiş. Titreşim az hissediliyor ama kesinlikle rahatsız edici değil dedi.

Bende şuanda sabırsızlıkla beklemedeyim. 7 bin iyi para ama cbf ye 5 bin vereceğime bekler pulsarı dener kafama yatanı alırım. Kendim yapamıyorum ama sana sabır diliyorum ( bu gün nerdeyse 0 km ybr alıyordum. Hatta 1250 tl verdim, küçük bir pürüz çıktı almaktan vazgeçtim. Hayırlısı.)
    arslan26 bunu beğendi.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Tvs apache arkadaşım. ..iki tane eskittim ben eskidim motor eskimedi. ..(2.motor olarak)
    arslan26 bunu beğendi.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    sıtedekı klasmanı tıtresen yanlız
    http://www.globalbajaj.com/global/english/motorcycles/pulsar/
    arslan26 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yaw ne işin var bagaj vs honda varken maceraya gerek yok cbf le gidersen türkiye turunu bırak balkanlar bile yaparsın...
    jackonbir, arslan26 ve gky bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arslan kardeşim bajaj hakkında artık motosikleti canlı canlı görmeden yazmayacağım dedim ama konuyu açan sen olunca dayanamadım

Dün kanuni bayisini aradım bajajdan haber yok mu fiyat ne olacak vs diye.

Subat sonuna bayilere gelecek fiyatta 6900 olacak dedi. Kesin net fiyat mı dedim evet, boxer 150 2800, discover 3600, pulsar 6900 den gelecek dedi.

Konuştuğum serviste usta. Bajaj ın Antalyadaki lansmanına da gitmişti. Nerdeyse günlük konuştuk. Motosiklleri deneme fırsatı olmuş. Satıcı değil bakın servis ustası ve bizim motosikltlerin bakım tamirine bakıyor.

Boxer i hiç sormadım.

Discver ybr gibi rahat ve titreşimsiz ybr ye göre de oldukça güçlü dedi. Parasını tam hakediyormuş.

Pulsar discover e göre daha kalıplı ve sportifmiş. Titreşim az hissediliyor ama kesinlikle rahatsız edici değil dedi.

Bende şuanda sabırsızlıkla beklemedeyim. 7 bin iyi para ama cbf ye 5 bin vereceğime bekler pulsarı dener kafama yatanı alırım. Kendim yapamıyorum ama sana sabır diliyorum ( bu gün nerdeyse 0 km ybr alıyordum. Hatta 1250 tl verdim, küçük bir pürüz çıktı almaktan vazgeçtim. Hayırlısı.)
    Abi beklicem deneyerek alicam ama bajaj kalitesi hakkinda hic bir fikrim yok, borclanmak istemiyordum asla ama bir heves tutturdu herkes pulsara 7000 verilirmi deyince ister istemez bi kendimi frenliyorum, birde sonradan pismanda olmak istemiyorum 7000 tl verdikten sonra kolay kolay degistirme imkani bulamam, arladaslar ne bileyim cok kararsiz kaldim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:22 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw ne işin var bagaj vs honda varken maceraya gerek yok cbf le gidersen türkiye turunu bırak balkanlar bile yaparsın...
    Sizede katiliyorum cbf isteklerimi karsiliyor belki omrum boyunca yuksek cc motora ihtiyacim olmayacak biliyorum ama iste bi doyumsuzluk var ya acaba pulsar olsa? Sekilde var diyorum guc te uc bes kurusta var ya durtukluyor baska bisey degil mevzu, haa kaziklansakta icimiz yanar mi hemde cayir cayir yanar

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bajaj değermi fazla versem ,bilmem değermi kullanan yokki tehey ,bitmedi şu 200 ns muhabbeti gelsede komple kurtulsa forum.Ama boş koyup ybr cbf alsan çok mutlu olursun .
    arslan26 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj değermi fazla versem ,bilmem değermi kullanan yokki tehey ,bitmedi şu 200 ns muhabbeti gelsede komple kurtulsa forum.Ama boş koyup ybr cbf alsan çok mutlu olursun .
    Bajaj hakkinda az cok bilgisi olan arkadaslar var kaliteli oldugu soyleniyor dusuncem bir honda yamaha kalitesini bulabilirmiyizdi

altınkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence sabret bi delilik yapıp ybr125-cbf150 falan alma bajaj'ı gör içine sinerse alırsın. Motosiklet kararını erkenden verip bajajı gördüğünde ya keşke bajajı alsaydım diyecek olursan çok daha kötü olur
    arslan26 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Ah pulsar 200ns hayallerimin motoru. Bu arada Pulsar ile Hindistanlilar leh route geciyor Youtuba Pulsar 200ns leh yaz cikar
    arslan26 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı altınkartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence sabret bi delilik yapıp ybr125-cbf150 falan alma bajaj'ı gör içine sinerse alırsın. Motosiklet kararını erkenden verip bajajı gördüğünde ya keşke bajajı alsaydım diyecek olursan çok daha kötü olur
    Demem su ki hani sekline ozelliklerine aldanip borclanmak istemiyorum tek merak ettigim bajajin kalitesi? Tamam bir kac deneme surusu ile anlayabilirmiyiz? Yoksa bajaj da cinli muamelesi gorecekse hic bulasmak istemiyorum, cok az bir borcla sifir cbf alicam

Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demem su ki hani sekline ozelliklerine aldanip borclanmak istemiyorum tek merak ettigim bajajin kalitesi? Tamam bir kac deneme surusu ile anlayabilirmiyiz? Yoksa bajaj da cinli muamelesi gorecekse hic bulasmak istemiyorum, cok az bir borcla sifir cbf alicam
    bekliyeceksin yakıt tüketimi kullanıcı yorumları, kendi kullanımına bakarak karar vereceksin.
    pulsar geldiği
    arslan26 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Pulsar 200ns ile ilgili bir onemli ayrinti, litrede ortalama 40-45 km arası gidiyormus. Mouthshut diye bir sitede okumustum.
    arslan26 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı altınkartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bekliyeceksin yakıt tüketimi kullanıcı yorumları, kendi kullanımına bakarak karar vereceksin.
    pulsar geldiği
    Mecbur beklemek zorundayim canlicanli gormeden anlasilmayacak sanirim ama bajaj da uc bes yillik bir marka degil bilenlerden bir yorum alamadik

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:57 ----------

Alıntı Jokzilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar 200ns ile ilgili bir onemli ayrinti, litrede ortalama 40-45 km arası gidiyormus. Mouthshut diye bir sitede okumustum.
    Yakit konusuna fazla takilmiyorum tabi anormal duzeylerde olmadigi surece, isim geregi motosiklete ihtiyac duyuyorum zaman acisindan ve bir otomobilin gidemiyecegi yollari kullandigim icin

eee madem yakıt önemli değil elinizde ki paraya biraz daha katarak eski model kaliteli parçası olan motosikletletlere bakın bence.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)