Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

köpekler paçamızı kapar mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    normalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    geçen gün beytepe yolundan içeri doğru giderken, 2 adet büyüğünden kangal bozması havlayarak oldukça yaklaştılar; neredeyse önümü kesecekler sandım. fitesi küçülttüğüm gibi alah ne verdiyse bastım. heyecan oldu, kaza olmadı, iyi oldu...

peki bunlar motorun önüne de çıkarlar mı? çarpma ihtimali var mı? yavaş gitsek paçamızdan, egzozumuzdan yakalayıp ya da motora çarpıp düşürme ihtimalleri var mıdır? bu konuda tecrübesi olanlar paylaşırlarsa, hazırlıklı olalım, dişli arkadaşların yanlarından dikkatli geçelim ya da hiç geçmeyelim mi? aman dedim, aman!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    aslında onlar motorun sesine kıl oluyolar.. saf hayvanlar.. motorun önüne kendilerini bilerek atmazlar.. ve kovalamasıda ayrı bir sorun.. aslnda hiçbir amacı yoktur.. sen durduğunda onlarda duruyo.. devm ettiğinde onlarda tekrar bağırarak kovalamaya devm ediyolar.. yani sırf hava.. ben köpeklerlerden dolayı 3 kaza yaptm.. birisinde ucuz atlattık.. öyle bir anda panik yapmamaya özen göster..

bu arada geçmiş olsun..
    CBR 600F Honda,

purplecat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzukidr650 se-2003
    köpek kovucu titreşim yayan cihazlar var sol elle basılır.montun iç cebinde dursun. kapar onlar hele hızlanırsan çare yoksa durmak lazım.

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bu cihazların fiyatı nedir acaba?
    CBR 600F Honda,

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Walla kaparlar kardesim . Hele yavas gecersen uzerine bile atlarlar. Benim kopegim bizim tupcuye taktı kafayı bigun yakalarsa yiyecek valla .

ozgurevas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW f650
    dostlarım üç gün öncede bir gece vakti yavaş yavaş yolda keyif yaparken bir anda sağımdaki çocuk parkından üç, solumdaki karanlık denilebilecek boşluktan iki tane köpeğin bir anda fırlamasıyla birlikte bende hakikaten panik yapıp gazı açtım ve kaçtım..sonra düşününce olayı " ya gece olmasaydı yada önümde araba olsaydı daha kötüsü çoluk çocuk vs.. bi şeyler olsaydıda ben gazı açınca...daha sonra bu düşüncelerden biraz sıyrılıp yoluma devam ederken bu sefer elektrik direklerinin bariz aydınlattığı bir yerde tam karşımdan fazla büyük olmayan bir köpek bana doğru havlayarak koşmaya başladı bende bunun üzerine durdum ben durunca önce o da durdu sonra bir adım ileri iki adım geri gibi hareketler falan yapmaya basladı sonra bende hafif hafif üstüne sürdüm ama bu arada uzaklardan da başka köpeklerin sesleri git gide bana yaklaşıyordu ama kararlıydım ve bu olayı açığa kavuşturacaktım kendi içimde; saldırırlarmı ısırırlarmı yoksa sadece havlayarak koşmaktanmı ibaret bütün yaptıkları yapacakları çünkü bu köpecikler bizim etrafımızda hep olacaklar.
    hepsini karşımdan gelecek diye beklemenin saçma olduğunu; yanımdaki küçük tepenin üstünden bana doğru kayarak, koşarak, yuvarlanarak ve hatta uçarak gelen küçükde olsa sürü halinde görünce anladım ve gene gazı açtım (ama bu sefer çok kalabalıklardı ).. "bir iki tane olsa baş ederimde bu kadar köpeklede savaşamam ki ben malkoçoğlu muyum" dedim kendi kendime..bi dakine -insallah olmaz, ama olacağınmı biliyorum tabii ki - kesinlile motoru sehbaya kaldırıp oturacam üstünde bakalım ne olacak.. olacak olnaları bilen varsa yapmayabilirim

chess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F

Dodchaser Zararsiz Köpek Kovan

http://www.hepsiburada.com/productde...uctid=spordz09 adresinden 38 YTL'ye bu cihazı bulabilirsiniz.

Geçen hafta sonu Şile'de karşılaştığım "dehşet" manzarasından sonra kamp malzemelerinin en "hayati" unsurun bu cihaz olduğunu anladım.

ite köpeğe bulaşmadan iyi yolculuklar...

mavibisiklet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150
    Geçmiş olsun

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
    Forum katilimcilari yeni bir konu basligi acmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadigini kontrol etmeliler. Bunun icin forumun arama özelligi kullanilabilir. Ayni isimli veya ayni tartismalari iceren konular acilamaz. Forum sayfalarında arama yapmak için tıklayın...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler