Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

4RIDERS armor deri ceketimi bugün teslim aldım inceledim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Ben geçen sene ikisinide denedim , neo olanı bana daha çok yakıştığı için aldım, ben deriyi çok seviyorum o yüzden kışın kullanabilmek için içine kushitani yelek aldım çok sıcak tutuyor bir de bering yağmurluk aldım motorun bagajda duruyor yağmurlu havada deri ceketimin üstüne giyiyorum süper oluyor.
    Osırıs bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bende neo modelini aldım gayet güzel.
    Osırıs bunu beğendi.

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gazo0202 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence mont sana tam oturmuş çokta yakışmış dar ne kadar güvenli olsada bende giremiyorum dar alıyorsun bu sefer kıçın başın açılıyor :D
    Dar bişey giymeyi hayatta sevmiyorum aynen gömlekle bile çok az boşluk kaldı kazakla o da kapandı gitti. sonuçta ss motora binmiyoruz 150cc

Motosikleti
    Cbf150
    Güzel olmuş üzerinde, peki deri kalınmı? kağıt gibi değil değilmi
    Osırıs bunu beğendi.

Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olmuş üzerinde, peki deri kalınmı? kağıt gibi değil değilmi
    Kesinlikle ince değil gayet kalın ve sert

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Fiyatına göre oldukça kaliteli duruyor.Bundan daha kaliteli olmayıp adı var diye bunun 2-3 katı pahalısına ceketler var piyasada.Montu biraz büyük almışsınız sanırım biraz emanetlik var gibi güle güle kazasız belasız kullanın :D

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Hayırlı olsun bendede var gayet memnunum 349 liraya almıştım ben :(
    Osırıs bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    bu motomaks çok can sıkıcı bir yer.

arkadaşıma eldiven olmak için ankara şubelerıne gittik, eldiven bakıyorduk dedik ve satıcı direk arkanızda dedi. neyse kendimiz bakalım bir soru olacaksa sorardık neticede aklımıza birkaç şey takıldı da. sorduk yine aynı kaba ve ilgisiz tavırla karşılaşınca çıktık dükkandan.

internetten alarm siparişi verdim, adamlar poşete koyup yollamış, yahu bunun içinde hareket sensörü var neticede hassas bir cihaz insan azıcık özenli paketler.

dahası paypaldan farklı miktarlarda iki ödeme görünüyor motomaksa ve birisi hala provizyonda, hata vardır diye sesimi çıkarmadım ama şayet iki ödeme varsa ben başka hiçbir şey almadım şimdi paramı istesem vermezler yerine ürün yollayım desem de bu kötü esnafla nasıl uğraşacağım bilmiyorum.

motosiklet mağazaları bu ülke için biraz tematik kaçar, pazarlama ve sohbet çok önemlidir sen şayet ukala davranırsan uzun vadede çok zarar çekersin.
    Osırıs bunu beğendi.

Alıntı Nexagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motomaks çok can sıkıcı bir yer.

arkadaşıma eldiven olmak için ankara şubelerıne gittik, eldiven bakıyorduk dedik ve satıcı direk arkanızda dedi. neyse kendimiz bakalım bir soru olacaksa sorardık neticede aklımıza birkaç şey takıldı da. sorduk yine aynı kaba ve ilgisiz tavırla karşılaşınca çıktık dükkandan.

internetten alarm siparişi verdim, adamlar poşete koyup yollamış, yahu bunun içinde hareket sensörü var neticede hassas bir cihaz insan azıcık özenli paketler.

dahası paypaldan farklı miktarlarda iki ödeme görünüyor motomaksa ve birisi hala provizyonda, hata vardır diye sesimi çıkarmadım ama şayet iki ödeme varsa ben başka hiçbir şey almadım şimdi paramı istesem vermezler yerine ürün yollayım desem de bu kötü esnafla nasıl uğraşacağım bilmiyorum.

motosiklet mağazaları bu ülke için biraz tematik kaçar, pazarlama ve sohbet çok önemlidir sen şayet ukala davranırsan uzun vadede çok zarar çekersin.
    Ben kargo geciktiği için 1 2 defa aradım,sağolsunlar telefondan daha sonra dönüş yapıp bilgi verdiler. şubelerine hiç gitmedim ama orasını bilemeyeceğim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:25 ----------

Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun bendede var gayet memnunum 349 liraya almıştım ben :(
    244 tl ))

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel mont güle güle kullanın. Ama benim düşüncem de büyük olduğu yününde rahatlıktan ziyade güvenlik önemli ben 187 81 kiloyum hala mediuma girmeye çalışıyorum
    Osırıs bunu beğendi.

Motoru hızlı sürmüyorum zaten + sıkı ve dar bişey giymekten nefrek ediyorum kardeşim dökümlü rahat olsun düdük gibi durmasın üzerimde

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    hayırlı olsun...sağlamlığını test etmek nasip olmaz inşallah...

Alıntı Osırıs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi siteye baktım 399.90 tl olmuş,o kargaşada 230 tl ye iyi düşürdük valla
    aynı benim hudson mont gibi olmuş...
    aldıgım model (12mc hl1) 270 tl idi...şuanda 645 tl
    Osırıs bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    öncelikle hayırlı uğurlu olsun
    ayrıca tebrik ediyorum seni aldığın ürünü böylesine ayrıntılı bir şekilde burada bizlerle paylaştığın için.
    böyle olacak ki almak isteyen insan rahat karar versin.sonuçta herkesin bulunduğu yerde motosiklet malzemesi satan yer yok...deneme şansı yok

benim de bir sorum olacak...korumalar tam oturuyor mu?bir de montu giydiğinde verdiği güven hissi nasıl?
    Osırıs bunu beğendi.

Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hayırlı uğurlu olsun
    ayrıca tebrik ediyorum seni aldığın ürünü böylesine ayrıntılı bir şekilde burada bizlerle paylaştığın için.
    böyle olacak ki almak isteyen insan rahat karar versin.sonuçta herkesin bulunduğu yerde motosiklet malzemesi satan yer yok...deneme şansı yok

benim de bir sorum olacak...korumalar tam oturuyor mu?bir de montu giydiğinde verdiği güven hissi nasıl?
    Gayet güvenli hissettiriyor insanı ama dirsek korumaların yerlerinde bi, acaiplikmi var nedir sanki kımıl kımıl oynuyor yerinde. birde giyerken kollardaki cırtcırtlara el takılıyor dikkatli giymek gerekiyor,omuz koruması oturuyor sırt koruması da kendini hissettiriyor sert ama sivri bişey battığında izi kalıyor işte

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Gayet güvenli hissettiriyor insanı ama dirsek korumaların yerlerinde bi, acaiplikmi var nedir sanki kımıl kımıl oynuyor yerinde. birde giyerken kollardaki cırtcırtlara el takılıyor dikkatli giymek gerekiyor,omuz koruması oturuyor sırt koruması da kendini hissettiriyor sert ama sivri bişey battığında izi kalıyor işte
    hıım anladım ama dirsek korumaları da oynamasa iyi olurdu.neden oynuyor acaba biraz üzerine bol olduğu için olabilir mi
    tam otursa daha iyi olur kaza anında dönmemesi lazım
    Osırıs bunu beğendi.

Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hıım anladım ama dirsek korumaları da oynamasa iyi olurdu.neden oynuyor acaba biraz üzerine bol olduğu için olabilir mi
    tam otursa daha iyi olur kaza anında dönmemesi lazım
    Bol olduğu için olabilir evet ama o kadar büyük bir bolluk değil yani,sonuçta korumaları çıkarsamda yine varmış gibi hissettiren bir ceket,dar şeyler giyemiyorum ben çok kasıyorum kendimi,trafikte çok hareketli olduğum için dar olsa felç geçiririm trafikte

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:57 ----------

Bol olduğu için olabilir evet ama o kadar büyük bir bolluk değil yani,sonuçta korumaları çıkarsamda yine varmış gibi hissettiren bir ceket,dar şeyler giyemiyorum ben çok kasıyorum kendimi,trafikte çok hareketli olduğum için dar olsa felç geçiririm trafikte
    sana bol olmuş diyen arkadaşlara söylüyorum ''özellikle 1 beden bol aldım, k*çım başım açık gezemem ben''
    speed_dream bunu beğendi.

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:57 ----------

sana bol olmuş diyen arkadaşlara söylüyorum ''özellikle 1 beden bol aldım, k*çım başım açık gezemem ben''
    Nasil bir hayal dunyan var bilmiyorum ama mont ureticilerinin mont bedenlerini ve bu bedenlerin hangi olculerdeki vücutlara uyacagini belirlerken "ozellikle küçük verelim ki k*clari baslari gorunsun" gibi bir dusunceleri olmadigina eminim.

Emin ol benim uzerime tam olan mont alirkenki amacim da arkamdakilere teshircilik yapmak degil, kaza aninda maksimum guvenlik ve surus sirasinda olabildigince rahatlik (daha once belirttigim paraşüt etkisi.)

Bu arada sen motor surerken nasil pantolon giyiyorsun bilmiyorum ama bahsettigin motoru surerken mont giymesen bile k*cinin acilmamasi lazim, tabi dedigim gibi giyim zevkini bilmiyoruz

Kaldi ki motosiklet pantolonlari ozellille yuksek bel yapilir hem soguktan korumak hem de yine guvenlik acisindan yani ozel bir teshirci degilsen yine oralari gostermenin imkani yok.

Son bir sey daha motosiklet montlari k*c ortmek icin degil ust bedeni korumak icin uretilir, alt taraflar icin farkli urunler ve aksesuarlar vardir.

Sen rahatsan memnunsan problem yok gule gule giy, yazmakdaki amacim yeni mont almayi dusunen arkadaslara fikir vermektir.
    Osırıs bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Sen hala buralardamısın.Alın bunu ,bak bunu alın

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen hala buralardamısın.Alın bunu ,bak bunu alın
    Bana mi diyosun birader?
    Osırıs bunu beğendi.

Alıntı vejihi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasil bir hayal dunyan var bilmiyorum ama mont ureticilerinin mont bedenlerini ve bu bedenlerin hangi olculerdeki vücutlara uyacagini belirlerken "ozellikle küçük verelim ki k*clari baslari gorunsun" gibi bir dusunceleri olmadigina eminim.

Emin ol benim uzerime tam olan mont alirkenki amacim da arkamdakilere teshircilik yapmak degil, kaza aninda maksimum guvenlik ve surus sirasinda olabildigince rahatlik (daha once belirttigim paraşüt etkisi.)

Bu arada sen motor surerken nasil pantolon giyiyorsun bilmiyorum ama bahsettigin motoru surerken mont giymesen bile k*cinin acilmamasi lazim, tabi dedigim gibi giyim zevkini bilmiyoruz

Kaldi ki motosiklet pantolonlari ozellille yuksek bel yapilir hem soguktan korumak hem de yine guvenlik acisindan yani ozel bir teshirci degilsen yine oralari gostermenin imkani yok.

Son bir sey daha motosiklet montlari k*c ortmek icin degil ust bedeni korumak icin uretilir, alt taraflar icin farkli urunler ve aksesuarlar vardir.

Sen rahatsan memnunsan problem yok gule gule giy, yazmakdaki amacim yeni mont almayi dusunen arkadaslara fikir vermektir.
    Ben motorsiklet pantolonu kullanmıyorum gündelik işten eve evden işe sürüyorum nadiren kısa gezintiler vs. dün araçla giderken önümde bi motorcu gördüm sırtını çekiştire çekiştire gidiyordu :D biz arkadan baya güldük yani aynı durumda olmayı asla istemiyorum zaten kazak giyince fermuar artık zor kapanıyor yukarı doğru, sadece kollarım zayıf kaldı içinde

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)