Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda CBR 250 mi Yamaha X-Max 400 mü?

Motovento
    REKLAM ALANI
    EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    hayırlı olsun,Allah kaza bela vermesin.demek rahatlık ve konforu seçtin
    aytekin08 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    çok güzel maşallah kazasız belasız tekerin düz bassın
    aytekin08 bunu beğendi.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Motosiklete 250 cc x9 la başladım 2 senede 25 bin km yol yaptım çok rahattı , sonra vitesliye geçtim hatta biraz risk alıp 600 cclik bir hornet aldım ilk 2 hafta kabus gibiydi gerçi biraz gücün verdiği korkudan da zor geçti bu 2 hafta, ama alıştıktan sonra scooterın rahatlığı ve konforu bir yana vitesli bir motor kullanmak gerçekten çok keyifli, hatta şöyle diyim bence scooter ilk başlarken ve yaşlandıktan sonra son motor olarak kullanılması gereken bir alet geri kalan zamanda vitesli can dır : ))
    EmrE_09 bunu beğendi.
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı Pekbipicadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklete 250 cc x9 la başladım 2 senede 25 bin km yol yaptım çok rahattı , sonra vitesliye geçtim hatta biraz risk alıp 600 cclik bir hornet aldım ilk 2 hafta kabus gibiydi gerçi biraz gücün verdiği korkudan da zor geçti bu 2 hafta, ama alıştıktan sonra scooterın rahatlığı ve konforu bir yana vitesli bir motor kullanmak gerçekten çok keyifli, hatta şöyle diyim bence scooter ilk başlarken ve yaşlandıktan sonra son motor olarak kullanılması gereken bir alet geri kalan zamanda vitesli can dır : ))
    olay bitmiştir tamamen katılıyorum

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Konu Kapanmış, ama yinede naçizane ilerde bbirine lazım olur diye
    ilk motorum 125 cc lik bir scooter di kendisiyle 15bin km yol yaptım ve acaba nası bişey diye 150 cc lik bir vitesli motor aldım, (konu dağılmasın diye marka yazmak istemiyorum),onunla da yaklaşık bir 20bin km zorlanarak yaptıktan sonra, gidip 250cc vitesli bir motor daha aldım birbirimizi çok sevdik ve 80 bin km (evet seksenbin kilometre)yol yaptıktan sonra satıp 400 cc bir scoother aldım, bu kış anladım ki doğru karar vermişim, bayramda İstanbul trafiğinde vites işkencesi çekmeden Avrupa yakasına geçip geri gelmenin keyfine diyecek yoktu (bana göre).Şu yağmurlu havalarda minumum islanmak,yağmurluk giymek zorunda kalmamak (yoğun sağnak değil tabi)çok güzel Zamanında bende "ulan 250 cc den yukarı scoother neye lazım olur" diyordum ama öyle olmuyormuş. Şimdi anlıyorum insanların burgman 650 yi neden aldığını.Ha bu arada imkanım elverirse 2. bir vitesli motor almak istiyorum o da ayrı.(yazlık, hafta sonluk)

Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.kuzenimde xmax 250 momo design var arada alıyorum gidişi iyidir. Yalnız tek sıkıntısı momo nın kıs ayında spor camının donduruculugu.sımdı ona uzun cam alacağız servis 120 tl gibi bir fiyat vermiş.

fofer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 400
    CBR 250 ve uzun seyahatler mi? Uzun seyahatlere CBR ile çıktığınızda emin olun artçınız bir daha motora binmek istemeyecektir.
    Scooter da ki rahatlık ve konfor hiçbir makinada yoktur.

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Bana da yeni basliyorum diye scooter oneren cok oldu. Ama Honda GS1 de egitim aldigim hocalar scooter kullanimi kolaydir ama dusuk cc.li olanlar trafikte vitesli kadar guvenli degildir demeleri uzerine cbr250 aldim.

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    CBR bence vurdulu kırdılı şehir içi kullanımında pratik ve maliyetsiz (parça+yakıt) olabilir.

Ama ben olsam 400lük bir scooter alıp yaylada siesta yapar gibi gezerdim.

Öyle de yaptım =)

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    Yazmadan almişsın motoru Kesinlikle senin durumun için en doğru tercih .Hayırlı olsun .

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)