Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ne servismiş arkadaş be !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Re!S*33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı alacak :)
    ybr mi krank sorunundan dolayı geçen hafta servise verdim. daha krank gelmemiş bile servise 1 hafta oldu. fabrika hataları kendilerinin ayrıca bide geç getiriyorlar parçasını. bu ne biçim iş. bide ybr sağlam diyip alıyoruz. çinli alacan aslında aynı gün sök tak verecekler. daha gelecek de takacaklar da ohooo bi ton iş. sabah sabah strese bak bu parçalar nerden geliyorsa tel no alıp ben konusacam ama netten araştırdım bulamadım bi türlü. bi bulsam..

şimdi arıycam aslında arızalı hali ile gidip alacam öyle binecem valla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Re!S*33 kardeş,ben ADANA'da yamaha bayisindeyim.eğer merkezde parça varsa,3-4 günde gelir,eğer ellerinde yoksa japonyadan gelir,işte o zaman 3-4 haftayı bulur.yamaha her zaman sağlamdır,bu yıllardır böyle bilinir.sadece biraz sakinlik ve sabır.acele etme.sana şöyle yardımcı olayım.
    merkez tel:0 216 561 86 10 dahili:118'den emre bey'i ararsan yardımcı olacaktır.
    Garip ve cenkito bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Re!S*33 kardeş,ben ADANA'da yamaha bayisindeyim.eğer merkezde parça varsa,3-4 günde gelir,eğer ellerinde yoksa japonyadan gelir,işte o zaman 3-4 haftayı bulur.yamaha her zaman sağlamdır,bu yıllardır böyle bilinir.sadece biraz sakinlik ve sabır.acele etme.sana şöyle yardımcı olayım.
    merkez tel:0 216 561 86 10 dahili:118'den emre bey'i ararsan yardımcı olacaktır.
    teşekürler arayacagım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Dostum krank sorunu derken ne oldu krankımı kırdın ?

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    benim anlamadığımda hadi tamam parça sorunu var, arkadaş adamı 1 ay bekleteceksen bari bir idarelik motor ver, benim işim gücüm hep motorla motor giderse çok zarar ediyorum, nolcak ?

Motosikleti
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim anlamadığımda hadi tamam parça sorunu var, arkadaş adamı 1 ay bekleteceksen bari bir idarelik motor ver, benim işim gücüm hep motorla motor giderse çok zarar ediyorum, nolcak ?
    aynen ya o da yok
    agrasiwe bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Abi yıllardır böylede bence bu politikanın değişmesi lazım.
    agrasiwe bunu beğendi.

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Depoyuda fullesinler mi ?

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı yiqit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D 10 karakter.

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    24 Nisan 2011 tarihli resmi gazetede yayınlanan yeni garanti şartlarına göre "Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, imalatçı-üretici veya ithalatçı; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır"

Senin gibi haklarını aramaktan birhaber insanlar yüzünden bu firmalar şımarıyor ve bizler mağdur oluyoruz.
    MotorKafa, cool113, agrasiwe ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Ayrıca bu yere göğe sığdıralamayan ufak CC motosikletlere sırf diğer çekik gözlü insanların malı diye toz kondurulmuyor.O zaman bu duruma layık olması gerekir düşüncesindeyim.Yani onlarda arıza verebiliyor,hatta parça sıkıntısı var.Bu cc motosikletlere bu parayı veren insanları el üstünde tutmak lazım.Malum servistede ona göre muamele var fiyat bakımından...Kapıda karşılayıp bırak çayı yemek ısmarlamaları lazım.
    cenkito bunu beğendi.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    Alıntı Re!S*33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr mi krank sorunundan dolayı geçen hafta servise verdim. daha krank gelmemiş bile servise 1 hafta oldu. fabrika hataları kendilerinin ayrıca bide geç getiriyorlar parçasını. bu ne biçim iş. bide ybr sağlam diyip alıyoruz. çinli alacan aslında aynı gün sök tak verecekler. daha gelecek de takacaklar da ohooo bi ton iş. sabah sabah strese bak bu parçalar nerden geliyorsa tel no alıp ben konusacam ama netten araştırdım bulamadım bi türlü. bi bulsam..

şimdi arıycam aslında arızalı hali ile gidip alacam öyle binecem valla.
    gelişmelerden haberdar et bir de atar yapmadan konuş bence bilgi almaya çalış ve uzun tamirat süresi dolayısıyla uğradığın zararı anlat. merkezde illa ilgilinen olacaktır. bir de mail at yazılı olsun. baktın olmuyor istersen avukata danışırsın.

Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    Ybr nasıl krank arızası verir şaştım kaldım doğrusu japon değilmiydi kendileri
    Ben jack'in kalın bağırsağıyım..

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    En azından parçanın bulunabileceğine inancınız tam değil mi? Malesef marka güvenirliliği bu seviyeye inmiş durumda. Parçayı getirebilen bir sistem kurmaları bile bizim için güven teşkil etmelerine yetiyor. Sektörün gelişip bu markalarla rekabet edebilecek yeni firmaların gelmesinden başka bir umudum yok benim. 5 senelik Suzuki motorun en basit parçalarını 3-4 hafta japonyadan bekleyeceğiz diyorlardı. Yamaha nın en çok sattığı motor değil mi YBR bakın bunda bile durum böyleyse sistemde büyük problemler var demektir. Doğru dürüst distribütör anlayışının yerleşmesi rekabete bağlı olacak gibi.
    crxforever bunu beğendi.

Motosikleti
    bugün aradım yamaha merkezi ve bu hafta içinde parça gelecek ve motor hazır hale gelecek dedi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    bu kafayla verirsin beklersin, söversin, başka bişey olmaz !

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:04 ----------

Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    24 Nisan 2011 tarihli resmi gazetede yayınlanan yeni garanti şartlarına göre "Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, imalatçı-üretici veya ithalatçı; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır"

Senin gibi haklarını aramaktan birhaber insanlar yüzünden bu firmalar şımarıyor ve bizler mağdur oluyoruz.
    ağzına sağlık !

HEROCAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter
    YBR LERİ HAKİKİ ÇİN DİYE BİLİYORUM İLK YBR LERDEN ARKADAŞA ALMIŞTIK GRENAJSIZ OLANLARDAN ALA KABAK GİBİ MADEİN CHINA YAZIYORDU BENCE ÇOK SAGLAM MOTOR DEGİL KENDİLERİ NEREDEYSE HER HAFTA ARKADAŞIN MOTORSİKLET TAMİRHANESİNE Bİ TANE GELİYOR MOTOR BİTİK YBR HEMDE SON ÇIKANLARDAN GRENAJLILARDAN BENİM KAFAMA YATMADI BU YBR OLAYI Bİ TÜRLÜ

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    bu kafayla verirsin beklersin, söversin, başka bişey olmaz !

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:04 ----------

ağzına sağlık !
    Biz dağdan gelmişek hak hukuk bilmeyik

Motosikleti
    Alıntı Rocknrolla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr nasıl krank arızası verir şaştım kaldım doğrusu japon değilmiydi kendileri

bende anlamadım. fazla hor kullanan biri değilim.

Chikoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX KING - 135 2002, Yamaha YBR 125 2008
    Alıntı HEROCAN35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR LERİ HAKİKİ ÇİN DİYE BİLİYORUM İLK YBR LERDEN ARKADAŞA ALMIŞTIK GRENAJSIZ OLANLARDAN ALA KABAK GİBİ MADEİN CHINA YAZIYORDU BENCE ÇOK SAGLAM MOTOR DEGİL KENDİLERİ NEREDEYSE HER HAFTA ARKADAŞIN MOTORSİKLET TAMİRHANESİNE Bİ TANE GELİYOR MOTOR BİTİK YBR HEMDE SON ÇIKANLARDAN GRENAJLILARDAN BENİM KAFAMA YATMADI BU YBR OLAYI Bİ TÜRLÜ
    ybr cok sağlam motordur o arkadaşın sağlam kullanmıyordur

motor sağlammıymış dur şu ucurumdan bi aşşa kayıyım dersen tabiki gider

bende 99 king var cogu motoru 5 e katlar sağlamlıkta arkadaşda 2008 ybr var 52 binde daha sanayi yüzü gormedi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)