Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Diablo rosso 2

Motovento
    REKLAM ALANI
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Lastiğin yumuşak hamuru zaten acayip farkedio, daha önce michelin pilot street de kullandım, o lastik daha sert kesinlikle, ilk defa virajdayken sabit bir yörüngede gittiğimi farkettim, nasıl giriyosan öyle çıkıyor motor, en kısa sürede viraj yapmak için yol yapıcam artık sürüş keyfi başka bişey oldu.

Radminox bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 Cbr 650f
    hocam ben kullandım kalınını bilmem ama yumuşak ve çabuk ısınan bir lastik al kesinlikle tavsiye ederim fayans gibi zemin haricinde kaydığı olmamıştır güven veren ve frenlemeye mükemmel derecede iyi bir etki yapan lastiktir. Viraj alma nedir o lastik ile öğrendim güvenle ter temiz viraj performansı var.

not: en ucuzu motolastikte bulursun muhtemelen.
    abeciMotoru bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    bu lastiğe kötü diyen yok zaten benim sormak özellikle yüksek cc (600 ile 1000 cc süpersport makinelerde )de yüksek hızlarda hep gazlıyarak sürme durumunda tahmine ömrü kaç km dir kullanan varsa

yoksa bu tip makinalar için rosso 2 değil de rosso corsa mı daha iyi olur farkı bilen varsa açıklarmı lütfen ( 2çift hamur ,3 hamur vs )

benim motora rosso çorsa olur gibi geldi de bir de anlayanlardan yorum alalım
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu lastiğe kötü diyen yok zaten benim sormak özellikle yüksek cc (600 ile 1000 cc süpersport makinelerde )de yüksek hızlarda hep gazlıyarak sürme durumunda tahmine ömrü kaç km dir kullanan varsa

yoksa bu tip makinalar için rosso 2 değil de rosso corsa mı daha iyi olur farkı bilen varsa açıklarmı lütfen ( 2çift hamur ,3 hamur vs )

Tanıtımlarında ızledım bende rosso 2 ortada sert yanlarda yumusak bolum yuzde 30 dıyordu.rosso corsa ıse orta sert yanlar yumusak en kenarlar daha da yumusak yanı sokak artı pıst gunlerı içşn diyordu.rosso 2 ortalama omru 5000 mil rosso corsa ıçin ise 3000 mil diyordu.fcmoto nun sayfasında ıngilizce olarak anlatıyordu

Motosikleti
    Alıntı umuttuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tanıtımlarında ızledım bende rosso 2 ortada sert yanlarda yumusak bolum yuzde 30 dıyordu.rosso corsa ıse orta sert yanlar yumusak en kenarlar daha da yumusak yanı sokak artı pıst gunlerı içşn diyordu.rosso 2 ortalama omru 5000 mil rosso corsa ıçin ise 3000 mil diyordu.fcmoto nun sayfasında ıngilizce olarak anlatıyordu
    rosso corsayı pistte iyi bir sürücünü 30 40 turda (yarışçı değilde bu işi bilen birisinin ) bitirebileceğine duymuştum bu işleri az çok bilen bir abimden , rosso 2 için ise yüksek cc de en fazla 5000 km demişti (iyi gazlayarak ) kullananlardan yorum alalım varsa
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

https://youtu.be/XAYueJtlLOM

rosso corsayı pistte iyi bir sürücünü 30 40 turda (yarışçı değilde bu işi bilen birisinin ) bitirebileceğine duymuştum bu işleri az çok bilen bir abimden , rosso 2 için ise yüksek cc de en fazla 5000 km demişti (iyi gazlayarak ) kullananlardan yorum alalım varsa
    Super corsa sp modeli dediginiz gibi tek bir pist gununde tukeniyormus ama tamamen piste ozel bir lastik o.hep ben atliyorum biliyorum benden degil kullananlardan yorum bekliyorsunuz ama ben de motoruma rosso 2 taktim taktirmadan once bayagi arastirmistim onun icin paylasmak istedim.buyuk motor icin rosso corsa daha uygun ama 3-5 bin km de bitebilir kullanima bagli olarak

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet

hocam rosso 2 lerin 2 farklı versiyonu var bi H modeli yani hızı maksimum 210 km/s olabilecek motorlara takılan bi de Z modeli var 240 km/s+ hızlara dayanıklı olan. 600 cc için Z modeli taktırabilirsin, denemediğim için perfomansına bi yorum yapamıcam ama sonuçta pirelli adamı yolda bırakmaz

Motosikleti
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam rosso 2 lerin 2 farklı versiyonu var bi H modeli yani hızı maksimum 210 km/s olabilecek motorlara takılan bi de Z modeli var 240 km/s+ hızlara dayanıklı olan. 600 cc için Z modeli taktırabilirsin, denemediğim için perfomansına bi yorum yapamıcam ama sonuçta pirelli adamı yolda bırakmaz
    doğrudur hız endeksi yüksek olanından bahsetmiştim zaten tekrar söylüyorum rosso ve rosso çorsa güzel lastik ama hamurun yumuşak olmasından dolayı bana söylenen yüksek cc de (600 1000 cc )iyi gazlamada rosso nun maksimum 5000 km de ,rosso corsanın bir pist gününde biteceğidir bir de kullanan varsa yorum almak istemiştim malum yeni motor aldık

Motosikleti
    600rr ın üstünde gelen lastiklerin marka ve modeli nedir?

Motosikleti
    dunlap sportmax d 214 yazıyor japon malıymış made in japan yazıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

sen sorunca bende baktım fiyatına bu lastik rosso dan da ,rosso corsa dan da pahalı imiş nasıl iş anlamadım millet kötü diyor ya

Motosikleti
    herşey fiyat değil demek ki
    michelin de pirelliden pahalı ama pirelli daha iyi diyolar

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Şuraya da bir kaç foto atayım hazır takmışken

Ircler ile son poz..

Artık Diablo rosso2 vakti!

Karaburu virajları sonrası ve rodajı biter

One_ Million - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1000RR HRC (2016)
    Rosso Corsa , Kullanıyorum Yeni Aldım, 600rr taktım Ciddi anlamda değişiklik olduğunu farkettim.. motorun üzerindeki orjinal lastiklere göre her anlamda %70 fark var.. Sürüş, Yol tutuş, Fren mesafesi vs..

Motosikleti
    Aylardır motor kullandığımı sanıyomuşum
    50-60 ile girdiğim virajlara 90'la rahatlıkla girebiliyorum :D
    One_ Million, KYorulmaz ve braveguy bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

One_ Million - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1000RR HRC (2016)
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aylardır motor kullandığımı sanıyomuşum
    50-60 ile girdiğim virajlara 90'la rahatlıkla girebiliyorum :D
    Rosso Corsmı var sendede? Yoksa 2 mi?

Motosikleti
    Alıntı One_ Million adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rosso Corsmı var sendede? Yoksa 2 mi?
    rosso 2 var kardeşim.

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    benim de stock lastiklerim rosso2 olarak geldi.
    çok severiz kendisini :D
    sakız gibi lastik.
    abeciMotoru, braveguy ve KYorulmaz bunu beğendiler.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı okican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim de stock lastiklerim rosso2 olarak geldi.
    çok severiz kendisini :D
    sakız gibi lastik.
    aa ne güzel, stock dr2 iyi bir fırsat.

Motosikleti
    çakmışım rosso corsa yı http://www.motolastik.com/pirelli-di...7-73w-pmu26387 karada ölüm yok bana diz yerde dönerim artık

eski lastikleri uygun veririz http://www.motosiklet.net/forum/sati...14-lastik.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)