Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Motosiklete Kaza Yaptırtmak İsteyen Sürücü !

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    benim cebimde sürekli civata..somun veya bozuk demir para olur atarım ve gerisini o düşünsün...bir keresinde orta büyüklükte civatayı attım ön cam patladı doğal olarak ters istikametten roket... plaka kapalı tabi...yani böyle tiplerinde olduğu düşünülürse bana apaçi bile dense çok da tringo..kimseye örnek olmaya niyetim yok bana yanlış yapanın cezasını bi punduna getirir o zaman diliminde keserim...plaka sürekli kapalı tabi...o yüzden kafa rahat...ama yapılan yanlışın hayatıma beni düşürmeye yönelik kasıt gibi ciddi şeyler olması lazım ki değsin..yoksa kolay kolay her vukuata atlamam..genelde küfrediyorum...her zaman düelloya hazır olmak lazım...hakareti kaldıramıyorsa aşağı iner kozlarınızı paylaşırsınız...araba kovalamak risk bence...küfret sağa çek...bu kadar basit..ya o küfri sindirecek ya sağa çekip duracak...
    tr_select ve Ahmet Abi bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Abi harbi film gibisin utanmasan baltayla gireceksin adama hahaha şaka bir yana bu kanı bozuklar bitmez tükenmez
    mete_han bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mafya arapça kökenli bir kelimedir, 16. yy'da arap işgali altında kalan sicilya bölgesinde bizdeki kuva-i milliye birlikleri gibi ailelerin bir araya gelerek işgalcilere karşı direnmesiyle ilk defa ortaya çıkmıştır. Mafia'nın adalet ile ilişkisini ilk defa sizden duydum.
    GF'de Corleone "Adaleti sağlamak için varız" falan diyor ya, herhalde ordan aklında kalmış :D

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Şehir eşkiyasımısın lan ....
    Ben de arabada balta taşırım... ;)
    Motorda da rambo bıçağı....
    Oldumu tam gezeceksin ...

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)

Hayatımız İşte Bu Kadar Ucuz.. (bilinçli şekilde kaza yaptırmak isteyen araç içerir!)

Youtube'da dolanırken denk geldim kendisine ve paylaşmadan edemedim. Hatta önceden paylaşılmış olabilir.
    Motorcu dostumuzun dediklerini duyamadım açıkçası ama sonrasında yaşananlar inanılır gibi değil.
    Trafikte her an bu ve bu gibi insanlarla (insan denmez gerçi) seyir ettiğimizi düşününce korkmadan edemedim.

Son bir şey, hepimiz trafikte sinirleniyoruz işte o an tartışma kavga çözüm değil, biz zararlı çıkarız. Plakasını alın ve sakinleşmek için kenara çekin. Sevdikleriniz hep aklınızda olsun.

Sizin yorumlarınıza bırakıyorum..
    İyi forumlar dilerim.

https://www.youtube.com/watch?v=9EqUT2iurOg

egekrgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    Ortalık cahil kaynıyor malesef bu video gerek faceteki motosiklet gruplarında gerekse burda arada bir paylaşılır sinirim tepeme çıkar üstelik bu gibi tipler arabada 3 5 kişiyse kavga çıkarmayada meyillidirler şiddetle yanlarından uzaklaşılmaları tavsiye olunur.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    plaka belli oluyor bu 100% cinayet sucu.trafiğin yeni uygulaması artık şikayet edilebiliyor elde delil varsa .insallah allah o hayvana tuvaletini bile kendi başına yapamamayı nasip etsin derdim ama böyle şeylerinde doğru olmayacağı ve bu yaratığa genede bakmak zorunda kalacak insanlara acırım.allah bildiği gibi yapsın ve malesef istanbulda bu tarz insanlar çok oldugunu biliyorum.siz siz olun motorun üzerindeyken otomobil kullananlara bulaşmayın

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Aynı kişinin çok sayıda değişik olaylarla karşılaştığı videoları var.hatta bu video atv haberdede yayınlandı.Murat çimen takip etmenizi tavsiye ederim.

Yorumlarda murat çimen bu kişinin kendisi olmadığını söylüyor.
    codeprof bunu beğendi.

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    01:16-01:18
    cep telefonu ile konusuyor sigir...

AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran, Tvs Apache, Mondial MCX 150 Road Racer
    Bu çok daha korkunç.

otobeygir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE / HONDA CBR 250R çokyakında
    Trafikte ne olursa olsun, zilyon kere haklıda olsak lütfen sükunetinizi koruyun ve kesinlikle otomobil takip etmeyin. Bu arkadaş şanslıymış. Memlekette kafadan kontak eleman sayısı her geçen gün arttığı için dikkatli olmak lazım.

Bu kardeşimizin yapacağı en güzel şey video kaydı ile suç duyurusunda bulunmak. Ondan sonra Bordo Doblo'cu uğraşsın adliye koridorlarında. Aksiyon kameranız yoksa; her motorcu için ekipman listesine, maalesef bizim ülkemiz için söylüyorum; zorunluluk oldu böyle CAMIZ otomobil sürücüleri yüzünden.
    mehmetenis ve crxforever bunu beğendiler.
    mondial 150 mr vulture / 2014

Alıntı egekrgz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortalık cahil köpek kaynıyor malesef bu video gerek faceteki motosiklet gruplarında gerekse burda arada bir paylaşılır sinirim tepeme çıkar üstelik bu gibi tipler arabada 3 5 kişiyse kavga çıkarmayada meyillidirler şiddetle yanlarından uzaklaşılmaları tavsiye olunur.

Lütfen eleştiri yaparken masum hayvanları kullanmayalım. O adam köpek dahi olamaz.

Motosikleti
    SYM GTS 250İ
    Arkadaşlar bu kelimelerin kifayetsiz kaldığı küfürlerin yetmediği veled-i zina lardan biride geçen gün avrupa yakası sahil yolunda kennedy caddesi üzerinde bana denk geldi araç ne tesadüfki siyah bir fiat doblo... Adam kilit trafikte sağından geçerken üzerime kırdı. Görmemiş olabilir; Fakat daha sonra yol açılınca bana yetişip artçımın ayak pegine temas etti. Aslında çarptı, hatta yandan girdi çünkü ben onu gelirken fark ettim ve kendimi 60 km hızla kaldırıma zor attım, bu yüzden ancak temas edebildi. Fakat plakasını ve adamın yüzünü hafızama aldım bir dahaki sefere ikimizde bu kadar şanslı olamıycaz çünkü bende hakkı kalsın istemem onun hakkını avucuna vereceğim. Ne yazıkki toplumumuz cahil ve yapacak birşey yok sadece bu aptallara mümkün olduğu kadar dikkat ediniz ve uzak durunuz. Lütfen...
    mehmetenis bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw arkadaş herşeyi geç küçücük evde 100 kişi yaşanır mı ? yaşanmaz. ama dışarıda metrekareye 50 tane araç düşüyo hep diyorum bu trafikte araba çıkarmak başkasının zamanını çalmaktır diye. sandığın içinde oturup sanki evin balkonundan dışarıyı izliyo herif. arabasının yanından geçiyosun acaba sürtücek mi diye durduğu yerden aynasına bakmayı biliyo ama gitmesi biyerlere ulaşması için evden çıktığını bilmiyo hele birde altında gösterişli motor yoksa yaşamasın o bakışları.. zannedersin kendisi ferrariye biniyo adam. lütfen bizi farkedin lütfen yanımızdan dikkatli geçin bugünde dışarıda çicek dağıttık çöpleri topladık diye insanların gözündeki motorcu imajını değiştirmek istediğimiz için bu şekilde oluyor herhal !
    mehmetenis bunu beğendi.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Benim böyle bir olay başıma büyükçekmece güzelceye giderken başıma geldi,yamaha xj6 600cc lik motorla eşimle birlikte yazlığa gidiyorduk 34 ZT 4704 Plakalı araç sağ şeritten üstümüze kırmıştır.
    Olay şu şekilde gelişti:
    Eşimle motorsikletle sol şeritten ortalama 90-100 km hızla büyükçekmece-Güzelce istikametinde seyir halindeyken sağ şeritteki 34 ZT 4704 plakalı gri renk transporter açık kasa araç sağ şeritten sol şeride üstümüze kırdı.

Ben olayı uzun uzun yazmıyacam,ama ben o vatandaşı gittiği yere kadar takip ettim ,ben tek olsaydım yaşanan olaya bu kadar üstüne gitmezdim ana yanımda eşim olunca işler 180 derece değişiyor.o şerefsizin yanında suçsuz kadınlar ve çocuklar da vardı o esnada iyiki beylik silahım yanımda değildi !

Eşim bana ne yapıyorsun yanlarında kadınlar ve çocuklar var bırak gidelim dedi bende ona bekliyecem dedim aracından indiği anda kafasına kaskı indirecektim sonra eşimin korktuğunu görünce vazgeçtim.

Yani bu şerefsizlere yaptıklarını aynı şekilde mi cevabını vermek gerekir veya sakinliğimizi koruyup yaşanan olayı sindirmek mi lazım bu çok ince bir çizgi.

Böyle Terbiyesizlikmi Olur O Motorun Üstündekide Bir İnsan Bir Can Taşıyor Ve Basbaya O Arabayı Süren Hayvan Demeyelim Hayvanlara Ayıp Olur "YARATIK" Motorucuyu Öldürmeye Çalışıyor Resmen Böylelerini Şikayet Edip Trafikten Men Etmek Lazım!
    mehmetenis bunu beğendi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    bu video daha önce de çıkmıştı. ilk karşılaşma gaz keserek risk almadan geçebilirdi.
    hadi olmadı diyelim bir korna " dikkat et la" gibi bir dialogtan sonra uzatmaya gerek yok .karşımızdakinin kim olduğunu bilmiyoruz.doblodaki manyak işid çi mi , katil mi daha önce kaç kişiyi öldürmüş,kanlısı mı var, sevdiğini başkasına mı vermişler?
    hiç bir bilgimiz yok. o yüzden tehlikeyi atlattıktan sonra uzaklaşmak ve yola konsantre olmak en iyisi. milyonlarca insan var ve hepsinden melek olmasını beklemek fazla iyimserlik.

bunun dışında sürücüler motorları görmeyebiliyor da ki burada araç sürücüsü yolu dar alıp bir geçiş payı bırakmış. sonraki manyaklıklarının savunulacak bir tarafı yok tabii ki.
    otobeygir bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Benden de tam destek hocam.Buna artık bir çözüm bulmamız gerekiyor.Dün kaza atlattık bugün de kaza atlattık peki yarın da atlatabilecek miyiz ? Ya yarın atlatamazsak ?

Motosikleti
    kuba cg-100
    Böylelerini takip edeceksin gece bir litre benzinle arabasını yakıp sıvışacaksın

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler