Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Motosiklete Kaza Yaptırtmak İsteyen Sürücü !

Motovento
    REKLAM ALANI
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Beyler kızın tabiki,ben kızmayın demiyorum,hobi olarak gene kızın ;) Sadece kullandığınız aletin iki tekerlekli olduğunu ve düştüğünüzde nasıl hasar aldığını,bizimde nasıl hasar aldığımızı unutmadan kullanın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu dobloya hak veren motorcularda gorduk ya pes... O dobloya hak verenler, ortamini bulsun, bizde tasitiz, bizede saygi gostersinler, bik bik bik diye konusacaklar ya.. mese odunu bu gibi durumlara lazim.
    Bak pek muhterem doblosever motorcu kardesim.
    1- doblo ara sokaktan anayola cikiyor. Anayola cikma kurallari bellidir. Bir vatandas yazmis suraya, doblo sagdan sagdan cikiyordu diye. Hayir cikamaz! O zaman otobanda seridin sagindan giderken sizin yaninizdan ve seridin geri kalanindan hizla gecen arabaya sovme hakkiniz olmaz. o motorcu acemi olabilir. Onunde yag birinkintisi kedi olusu vb cikabilir. O doblo motorada tasit muamelesi yapacak o gectikten sonra gececek. Yol babasinin mali degil.
    2- motorcu kufur etmismis. Bunu diyen arkadaslardan bir tanesi ile deney yapalim. motoruna atlasin d100 (e5) te refuje yakin bir yerde beklesin. beni cagirsi. arabamla gelip onu sıkıstirayim. Bakalim kendisi ne kufurler ediyor o korkuyla? Bakalim kac kisi nazikce uyaricak beni o refuje cakma korkusundan sonra?
    3- motorcu yolda bir yerde durup o doblonun gitmesini bekleyebilirdi. Sahsen bende durmazdim cunku doblo da durursa o is kavgaya gider. Oyle meymenetsiz bir sahsin arabasindan da bicak , silah cikabilir.
    4- hala dobloyu hakli bulan motorcuya, o soforun elindeki telefonun aynisindan diliyorum...
    Ahmet Abi, cool113, crxforever ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hareket halindeyken dalaşmaya gerek yok. Ya adam gibi tahrik et, çek kenara o da hırsla insin, ya da uğraşma gitsin. Motosikletin üzerinde olmaz o iş ki CBF 150 ile hiç olmaz. Polise şikayet edersen hiçbir şey olmaz, o da ayrı...
    audioslave bunu beğendi.

tohana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    su an motorsuz
    kanı bozukun yaptığına bak ya aklım çıktı izlerken

insanların neden katil oldukları belli.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu dobloya hak veren motorcularda gorduk ya pes... O dobloya hak verenler, ortamini bulsun, bizde tasitiz, bizede saygi gostersinler, bik bik bik diye konusacaklar ya.. mese odunu bu gibi durumlara lazim.
    Bak pek muhterem doblosever motorcu kardesim.
    1- doblo ara sokaktan anayola cikiyor. Anayola cikma kurallari bellidir. Bir vatandas yazmis suraya, doblo sagdan sagdan cikiyordu diye. Hayir cikamaz! O zaman otobanda seridin sagindan giderken sizin yaninizdan ve seridin geri kalanindan hizla gecen arabaya sovme hakkiniz olmaz. o motorcu acemi olabilir. Onunde yag birinkintisi kedi olusu vb cikabilir. O doblo motorada tasit muamelesi yapacak o gectikten sonra gececek. Yol babasinin mali degil.
    2- motorcu kufur etmismis. Bunu diyen arkadaslardan bir tanesi ile deney yapalim. motoruna atlasin d100 (e5) te refuje yakin bir yerde beklesin. beni cagirsi. arabamla gelip onu sıkıstirayim. Bakalim kendisi ne kufurler ediyor o korkuyla? Bakalim kac kisi nazikce uyaricak beni o refuje cakma korkusundan sonra?
    3- motorcu yolda bir yerde durup o doblonun gitmesini bekleyebilirdi. Sahsen bende durmazdim cunku doblo da durursa o is kavgaya gider. Oyle meymenetsiz bir sahsin arabasindan da bicak , silah cikabilir.
    4- hala dobloyu hakli bulan motorcuya, o soforun elindeki telefonun aynisindan diliyorum...
    sevgili abim doblolu öküzü haklı bulan yok ama motorlunun yaptığı eşşeklik diyorum (benim görüşüm başkasını bağlamaz)
    türkiye trafiğini biliyorsun öküzleri biliyorsun ona rağmen inatla adamı taciz ediyorsun
    yahu bu memlekette yol verme tartışmasından arabadan keleş çıkarıp diğer arabayı tarayan gördüm gözümle
    daha geçen ay bakırköyde yol verme tartışmasında öküzün biri çekip rastgele ateş etti diye 2 kişi öldü
    sen motosiklet sürücüsüsün her şekilde en büyük zararı sen alacaksın
    o yüzden kendini düşüneceksin
    elinde kamera kaydı var gör dur telefon aç 155 e de adam beni eziyordu neredeyse
    anında yakalayıp 176 kaadı dayıyorlar adama
    bakın ben VAN ilinde bunu süreklş yapıyorum ve şimdi beni taciz eden şerefsizlerin tamamı motosiklet görünce uzaklaşıyor
    arada ulen ceza yazdırdı ben gösteririm bu hıyarlara diyen çıkıyor
    herifi 3 veya 4 kere yakalatıyorsun üstelik her 400 500 metrede bir mobese var herifin cebinden para öıkmaya başlayınca vazgeçiyorlar
    bizim milleti döversin ana avrat düzgidersin ama aynı tas aynı hamam
    ama cebinden para çıkacağını anlayınca hepsi fare gibi kaçacak delik arar
    ahmetunuver ve rumelian bunu beğendiler.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    rumelian kardeşim, dobloya kim hak vermiş lütfen yanlış anlaşılmasın.İğneyi kendine çuvaldızı başkasına batıracaksın.Meşe odunu hali hazırda motorda beklesin,adam silah çıkartırsa napcaksın? Motosiklet kullanırken sakin olmak lazım,keskin sirke küpüne zarar.Sinirlenince,tepemiz atınca,sakinleşinceye kadar herkes tehlikeli ve agresif kullanmaya devam eder.Bende öyleyim.
    Sadece motorlu değil,aynı konumda bu araba otobüslerin bile önüne atlayabilir.Kamera kayıdını alan araba da olabilirdi,hatta arabanın işi daha zor direk ani fren yapması gerekecekti,kaçacak yer yok. Adam bide telefonla konuşuyor.Dikkat zaten azalıyor.
    Kısaca varsın bu öküz bana araç muamelesi yapmasın,ama benden uzak olsun.Doblo haklı demiyorum ısrarla ekliyorum.
    Dileyen bileğinin gücünü göstersin,beni bağlamaz.Hepimizin kendi kararıdır.
    ahmetunuver ve otopsici bunu beğendiler.

tohana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    su an motorsuz
    2 teker hata affetmez bu yüzden eyvallah diyip sineye çekmek gerekir bazen
    Her Zaman Baktığın Yere Gidersin.

twitter.com/bytohana

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Tamam doblocu aniden öfkelenmiş parlamış olabilir..
    Ama bu motorcunun canına kast etmek başka bişey...
    Acilen yakalanıp tedavi olması bile gerekebilir....,
    Ufak bir olayda adam öldürmeye teşebbüs etmek....
    Çok tehlikeli çook...

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alkışlarlayaşıyorumada düşmüş
    http://alkislarlayasiyorum.com/iceri...isteyen-surucu

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rumelian kardeşim, dobloya kim hak vermiş lütfen yanlış anlaşılmasın.İğneyi kendine çuvaldızı başkasına batıracaksın.Meşe odunu hali hazırda motorda beklesin,adam silah çıkartırsa napcaksın? Motosiklet kullanırken sakin olmak lazım,keskin sirke küpüne zarar.Sinirlenince,tepemiz atınca,sakinleşinceye kadar herkes tehlikeli ve agresif kullanmaya devam eder.Bende öyleyim.
    Sadece motorlu değil,aynı konumda bu araba otobüslerin bile önüne atlayabilir.Kamera kayıdını alan araba da olabilirdi,hatta arabanın işi daha zor direk ani fren yapması gerekecekti,kaçacak yer yok. Adam bide telefonla konuşuyor.Dikkat zaten azalıyor.
    Kısaca varsın bu öküz bana araç muamelesi yapmasın,ama benden uzak olsun.Doblo haklı demiyorum ısrarla ekliyorum.
    Dileyen bileğinin gücünü göstersin,beni bağlamaz.Hepimizin kendi kararıdır.
    Onemli not: Mese odununu kismini yanlis anlamissin. Odun doblocu icin degil.

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu dobloya hak veren motorcularda gorduk ya pes...
    Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklı bulmuyorum. Sadece anlıyorum.
    Motorcu arkadaş aranmış.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    adam videoyu kaldırmış siz daha neyi tartışıyorsunuz

caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben içimden sövmeye devam edeyim

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Video'yu kanıt göstererk egm'ye atmış olduğum maile gelen cevapta sadece trafik görevlilerinin bir sürücünün kural ihlali yaptığına kanaat getirebileceği ve bu gibi durumlarda video çekip mail atmak yerine 155 i aramamız gerektiği yazılı bir cevap aldım. Eğer sürücüyü trafikte yakalarlar ise o zaman cezai işlem uygulayabilirlermiş. Yazıklar olsun hukukun (Yalanı kitabına uydurma sanatı ) üstünlüğünü tanımış eşitlikçi devletçilik anlayışına.

Ben saltanat istiyorum kardeşim, abasının altından gürz çıkararak padişahın üstüne yürüyen yargıçlardan istiyorum, beyni sulanmış, elindeki a4 kağıtlarda yazanları kitabına uydurmak için yıllarca okul kapısı yalamış, vicdan ve insiyatiften mahrum kuklalar değil.

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video'yu kanıt göstererk egm'ye atmış olduğum maile gelen cevapta sadece trafik görevlilerinin bir sürücünün kural ihlali yaptığına kanaat getirebileceği ve bu gibi durumlarda video çekip mail atmak yerine 155 i aramamız gerektiği yazılı bir cevap aldım. Eğer sürücüyü trafikte yakalarlar ise o zaman cezai işlem uygulayabilirlermiş. Yazıklar olsun hukukun (Yalanı kitabına uydurma sanatı ) üstünlüğünü tanımış eşitlikçi devletçilik anlayışına.

Ben saltanat istiyorum kardeşim, abasının altından gürz çıkararak padişahın üstüne yürüyen yargıçlardan istiyorum, beyni sulanmış, elindeki a4 kağıtlarda yazanları kitabına uydurmak için yıllarca okul kapısı yalamış, vicdan ve insiyatiften mahrum kuklalar değil.
    Bana da aynı şekilde cevap verdiler. İlginç. Birde Karagümrüklüyüz diye not düştük o kadar.

Motosikleti
    Asya Elegant 150
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yazıklar olsun.

O zaman ben birinin hayatını kaydırdığımda güvenlik kameralarına bakıp bu adam suçlu demesinler bundan sonra.

Yazıklar olsun daha da birşey demiyorum.

adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    italya'da mafya, devletin adaleti sağlayamamısından doğmuştur. Bize düşecek olanda kendi adaletimizi sağlamak mıdır ?

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adonis84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    italya'da mafya, devletin adaleti sağlayamamısından doğmuştur. Bize düşecek olanda kendi adaletimizi sağlamak mıdır ?
    Mafya arapça kökenli bir kelimedir, 16. yy'da arap işgali altında kalan sicilya bölgesinde bizdeki kuva-i milliye birlikleri gibi ailelerin bir araya gelerek işgalcilere karşı direnmesiyle ilk defa ortaya çıkmıştır. Mafia'nın adalet ile ilişkisini ilk defa sizden duydum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Bence iki taraf da hatalı. İlk olarak doblo bakmadan çıkmış gerçi bakmış olsa bile motoru görmemiş de olabilir motor da çok yavaş gelmiyor çünkü. Hata tamamen dobloda olsa da motorcu arkadaş da onu tahrik ediyor. o kısımda 1 motor daha yanına girecek kadar alan var. Motosiklet sürücüsünün böyle durumlara alışkın ve önceden dikkatli olması lazım. Sağdan bir doblo çıkıyor ve onun önünde yola park etmiş bir araç var bunları göreceksin. Ciddi bir tehlike yaşamadığı halde otomobil sürücüsüne hareket çekiyor belki de kameraya kayıt yaptığı için de böyle yapmış olabilir. Kural1 trafikte kimse ile dalaşmıcaksın, etraf manyak dolu. Efendi efendi süren kişinin başına böyle şeyler gelmez. Gelse de kurtarır gider kafaya takılacak gurur yapılacak şeyler değil bunlar. Kavga taraftarı olan çoğunluğun motosiklet severler olduğuna inanamıyorum. Hataları cezalandırmak bize mi kaldı.
    Motosiklet aldığımdan beri otomobil kullanırken ve sağa sola dönerken mutlaka 2 kere aynaya bakıyorum çünkü her an bir motosiklet yanıma gelmiş olabiliyor, arkadan gelen arabayı görüyorsunuz ama motosiklet kör noktalarda çok gezer.
    audioslave bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler