Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda N700 integra alinirmi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-03
    Alıntı ugur sengul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaaa motorun 2. Eli yok dusunun 1 kisi koymus oda 2008 model nebiliyim 5 6 yasinfaki bir motorada binmek istemem acikcasi. Km side muamma, fuari beklicez anlasilannindallah ufak cc li otomatik vitesli motorlar uretirler ve ulkemize gelir.
    2.eli yok diyerek motor bakarsanız hayatta istediginiz motora binemezsiniz. Zaten aradığınız tarzda (scooter olmayan, otomatik vitesli) hiç bir motorun 2.eli yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugur sengul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS250İ EVO SYM JOYMAX250
    Nasil hic bi motorun 2. Eli yok? Butun markalarin iyi satanlarinin birsuru 2. Eli var. Ama aprillada screbomu ne bi scooter modeli haric hic 2. Eli yok cunku pahali ve az satiyor diger modelleri. Bu manada pahali bir motor. Uygun fiyata integra gibi modellerin cikmasini bekliyecegim 15 bin civarinda olursa alirim olmazsa scootera devam.

Motosikleti
    Yamaha MT-03
    aradığınız tarzda (scooter olmayan, otomatik vitesli) hiç bir motorun 2.eli yok.

Motosikleti
    Hondanin var, ama oda fiyat araligima uymuyor.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    üretilmesini bekleyecekseniz hedefi fjr1300 yapın çünkü yakın bir amanda istediğiniz gibi bir motorun üretilmesi ve satması çok zor gibime geliyor

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    Bu var. Honda ile görüştüğümde TR ye gelmeyecek dedi. Fikir olsun diye koyuyorum:

Motosikleti
    Buda cok iyimis ama bu integradanda pahalidir, ya otomatik vites yapmak cokmu zor ben amlamadimki arkadas niye uretmiyorlar, insanlara trafikte kolaylik sagliyor otomatik olmasi, scooteri insamlar vitesle ugrasmamak icin tercih ediyor ufak motosikletlerede yapabilirler ama inatla yapmiyotlar anlamadim ben bu isten birsey.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

Sanirim scooter piyasasini oldurmemek icin de cikartmiyorlar diye dusunuyorum.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Haa birde DN-01 var,
    Fakat onunda fiyati yüksek ve Turkiye'de sadece 2 sezon satti.

Aradiğiniz Motor bu ülkeye zor gelir hocam.

Arkadaşım sende ne emmeye geliyon nede gömmeye piyasada bırak 15 000 ne triptonik vitesli motoru 15 000 e binilecek motor yok sana seçenek sunuluyor yok km sini beğenmedim yok motorun önü çirkin yok onun şanzımanı sorunlu sen burdaki insanlarla dalga geçemezsin 3satır yazı okudum nefret ettim senden insanlara bir TEŞEKKÜR et ondan sonra yorum yap

KutlayGül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650, CBF 1000 ABS
    Başlığı görünce hatırladım, geçen sene de mana 850 sormuştun. o zaman baya bi yazılıp çizilmişti bu konuda. belli ki mana'dan vazgeçmişin.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-alinirmi.html

her sezon başında otomatik vites sevdası alevleniyor sanırım. burada birkaç tane nc750 görmüştüm otomatik aktarmalı. fakat hem 15000 den pahalı olacaktır hem de geldi mi bilmiyorum. işin zor, kolay gelsin. umarım gönlündeki gibi bir motosiklet bulursun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)