Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara için motosiklet eğitimi ve mağaza

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 250R
    Merhaba Mart Nisan gibi CBR 250 almayı düşünüyorum lise öğrencisiyim. Mart Nisan ayında 200 300 liraya Ankara'da şahıstan veya motosiklet okuldan olabilir vitesli motor eğitimi almak istiyorum önerileriniz nedir var mı bilindik tanıdık iyi hoca ? Ekipmanı da motordan önce alacağım için yine Ankara'da güvenilir kaliteli motosiklet mağazası kask ve mont için internet ile uğraşmak istemiyorum deneyip almak istiyorum. İnternet'e hiç mi bakmadın derseniz evet baktım ama çok mağaza ve hoca var ama ben Ankara'ya 80 km mesafedeyim gittiğimden mağaza mağaza dolaşamam bana güvenilir çok çeşitli gerek hoca içinde aynı şekilde yardımcı olursanız sevinirim .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Ben 4.5 sene once egitimi Ulusan Motor'dan almistim, hem teorik hem pratik olarak gayet duzgun egitim veriyorlardi. Bildigim kadariyla halen de devam ediyorlar.

Malzemeler icin de oraya bakabilirsin yine ayni yol uzerinde (yildiz taraflari) motomax ve yamaha Baydar var, hepsinin acik adresini internet uzerinden bulabilirsin, zaten birbirlerine yakin olduklari icin tek seferde alisveris isini halledersin.

Yalniz malzemeleri bence ilk gördüğün yerden alma, uzerine giy, dene bedenini ogren, sonra fiyatlarina bir de internetten bak. Muhtemelen daha ucuza bulabilirsin...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Mağaza olarak motomax var, birlik mahallesinde. Netten bulabilirsin adresini.

Eğitim olarak da Okan Sinan OCAN'a ulaşabilirsin. Yada Kaan TUNA'ya.

Motosikleti
    CBR 250R
    Teşekkür ederim beyler eğitim için 4 sene önce ne kadar ücret veremiştiniz acaba ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)