Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Shark S900C

Motovento
    REKLAM ALANI
    tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Shark S900C model kaskı kullananlardan yorum alabilir miyim. S900 ile karıştırmayalım, S900C de hava yastığı sistemi varmış.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    o paraya git agv stealth sv var onu al derim
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sharkı beğendim agv düşünmüyorum.yok mu shark s900c kullanan koca forumda yahu

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Yeni bir ürün ve çok güzel, kask alacağım zaman çoğu markayı incelemiştim ama sharkı görünce diğerleri hikaye oldu Gerçekten görünüşleri çok iyi ve kaliteli ürünler, ben şu anda alacak olsam s900c kırmızı veya nitro nsfc carbon alırdım (470tl 1150gr).
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Çok güzel bir kask gibi duruyor ancak kullanıcısına rastlamadım daha. Şekil olarak başarılı, fiber yapıya sahip. Ağırlık olarak daha iyi olabilirmiş ama. Önemli olan konfor,yalıtım gibi konular ancak onla ilgilide veri yok.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    aynen konforuyla ve yalıtımıyla ilgili pek bilgi yok.Ama forumda satın alan birini buldum görüşlerini alıp ona göre bende alacağım.Sonra detaylıca bir bilgilendirme yazarım artık

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    Okadar para verip 500 gram fazla taşıyıp 4 yıldız kask alana kadar bunu alın 5 yıldız karbon kask,raf ömrü yok kullanım ömrü yok 535 TL sına geliyor pazarlık edin 500 e alın
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2483624/detay/
    Bazıları çok yalama adam
    Allah için ÇALıyoruz hamdolsun..Keriz feneri derneği.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o paraya git agv stealth sv var onu al derim
    shark kullandın mı ki. onun yerine şu diyebiliyorsun?
    zerzura bunu beğendi.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    İlk başta scorpion exo 1000 düşündüm.Sonra agv ve sharklar dahada hoşuma gittiler.En son shark dahada hoşuma gitti hava yastığı sistemi olsun.Gözlük kanalları felan olsun(daha göremedim ama varlığı biliniyor en azından) shark dahada beğenimi kazandı.Herşeyden önce konfor önemlidir yalnız

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    [/COLOR]evet taha kardeşim sana dediğim gibi bugün almış olduğum kaskımı detaylı olarak elimden geldiğince anlatayım
    resimde gördüğün push reset yazan yerden hava yastığını ayarlıyorsun. push şişiriyor reset havayı indirmeye yarıyor.asıl amaç hava yastığının oluştuğu bölgeler sayesinde boyun altından rüzgar girmesini engellemek aynı zamanda kaza anında kaskın kafadan fırlamasını engellemek beyinin kafanın daha az şekilde darbeye maruz kalmasını sağlamak için yapılmış 2013 modeller için extra bir özellik olarak uygulanmıştır.

Uploaded with ImageShack.us

buresimdede gördüğün gibi çene altı rüzgar girmesini engellemek amacıyla siyah file yerleştirilmiş.

güneş gözlüğünün açma kapama yeri burdan

güneş gözlüğünün çıplak görünüşü
    gözlük aynı zamanda kesinlikle kaliteli gözü diğer güneş gözlükleri gibi asla yormayan gözü bozmayan özel yapımdır.

ön tarafta hava kanalı açılır kapanabilir özellikli

gene kaskın üst bölgesinde sağlı sollu kava kanalları yazın açıldığında kafanızın pişmesini engellediği gibi kışında kapalı konuma getirerek başınızın üşümesini engeliyor.

kaskın içinden çıkan reflektör stickerlar ve aynı zamanda orjinal fransız yapımı olan shark s900c darkınlar 5 yıl garantili olup siyah renk gördüğünüz kartın üzerindeki seri nosunu shark ın sitesine girerek register yaptıktan sonra garanti süresi 5 yıl olarak sisteme kayıt edildiği gibi avrupa ülkelerinden birine gittiğiniz taktirde kask ta herhangi bir sorun olursa ordaki shark ın üretildiği yerlerde de garanti altındasınız. avrupadada garanti veriyor yani.

kask şuan çarpma testinde 4 yıldız aldığı gibi yüksek hızlarda sizi yormuyor kafanız yazın terlemiyor kışın üşümüyor hava kanallarını açarsanız rüzgarın sesi duyuluyor.onun dışında kesinlikle ve kesinlikle buğulanma yok anti buğu önleyici özel yapım extra camı vizorün içine takıyorsunuz buğu derdinden bu sayede kurtuluyorsunuz.özellikle deneme amaçlı sıcak rüzgar üfledim buğu yapmadı.

ben çok memnunum kasktan 600 tl ye bu özelliklerde bu şartlarda orjinal fransız üretimi bu kadar özelikli konforlu başı ağrıtmayan başınıza ağır gelmeyen bir kask ve adı shark çoğu kasktan daha kaliteli bi kere alın tam alın en az 5 yıl gideri var.anlatacaklarım bukadar. gerisi size kalmış.
    tuc, jack_59, Nomad_41 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]evet taha kardeşim sana dediğim gibi bugün almış olduğum kaskımı detaylı olarak elimden geldiğince anlatayım
    resimde gördüğün push reset yazan yerden hava yastığını ayarlıyorsun. push şişiriyor reset havayı indirmeye yarıyor.asıl amaç hava yastığının oluştuğu bölgeler sayesinde boyun altından rüzgar girmesini engellemek aynı zamanda kaza anında kaskın kafadan fırlamasını engellemek beyinin kafanın daha az şekilde darbeye maruz kalmasını sağlamak için yapılmış 2013 modeller için extra bir özellik olarak uygulanmıştır.
    http://img706.imageshack.us/img706/4...0313133406.jpg

buresimdede gördüğün gibi çene altı rüzgar girmesini engellemek amacıyla siyah file yerleştirilmiş.
    http://img685.imageshack.us/img685/3...0313133418.jpg

güneş gözlüğünün açma kapama yeri burdan

http://img23.imageshack.us/img23/567...0313133440.jpg

güneş gözlüğünün çıplak görünüşü
    gözlük aynı zamanda kesinlikle kaliteli gözü diğer güneş gözlükleri gibi asla yormayan gözü bozmayan özel yapımdır.
    http://img254.imageshack.us/img254/5...0313133314.jpg

ön tarafta hava kanalı açılır kapanabilir özellikli
    http://img534.imageshack.us/img534/4...0313133501.jpg

gene kaskın üst bölgesinde sağlı sollu kava kanalları yazın açıldığında kafanızın pişmesini engellediği gibi kışında kapalı konuma getirerek başınızın üşümesini engeliyor.
    http://img401.imageshack.us/img401/6...0313133330.jpg

kaskın içinden çıkan reflektör stickerlar ve aynı zamanda orjinal fransız yapımı olan shark s900c darkınlar 5 yıl garantili olup siyah renk gördüğünüz kartın üzerindeki seri nosunu shark ın sitesine girerek register yaptıktan sonra garanti süresi 5 yıl olarak sisteme kayıt edildiği gibi avrupa ülkelerinden birine gittiğiniz taktirde kask ta herhangi bir sorun olursa ordaki shark ın üretildiği yerlerde de garanti altındasınız. avrupadada garanti veriyor yani.
    http://img829.imageshack.us/img829/7...0313133238.jpg

kask şuan çarpma testinde 4 yıldız aldığı gibi yüksek hızlarda sizi yormuyor kafanız yazın terlemiyor kışın üşümüyor hava kanallarını açarsanız rüzgarın sesi duyuluyor.onun dışında kesinlikle ve kesinlikle buğulanma yok anti buğu önleyici özel yapım extra camı vizorün içine takıyorsunuz buğu derdinden bu sayede kurtuluyorsunuz.özellikle deneme amaçlı sıcak rüzgar üfledim buğu yapmadı.

ben çok memnunum kasktan 600 tl ye bu özelliklerde bu şartlarda orjinal fransız üretimi bu kadar özelikli konforlu başı ağrıtmayan başınıza ağır gelmeyen bir kask ve adı shark çoğu kasktan daha kaliteli bi kere alın tam alın en az 5 yıl gideri var.anlatacaklarım bukadar. gerisi size kalmış.
    Abi çok çok teşekkür ederim.Bu arada yeni motorunda hayırlı olsun tekerin daima düz bassın abi çok yardımcı oldum yeniden çok çok teşekkür edip,yeni motorunun hayırlara vesile olmasını dilerim
    barodi bunu beğendi.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Hocam bu güneş vizörünü kapattığında kafanı aşağı salladığında hart diye aşağı iniyor mu ?Güneş Vizörü ?
    Güneş vizörünün kalitesi nasıl?
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    Mondial 150mr Vulture.
    Hayırlı olsun. Kask benimde hoşuma gitti.

Alıntı düzgünbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okadar para verip 500 gram fazla taşıyıp 4 yıldız kask alana kadar bunu alın 5 yıldız karbon kask,raf ömrü yok kullanım ömrü yok 535 TL sına geliyor pazarlık edin 500 e alın
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2483624/detay/
    Kullanım ömrü kaskın içindeki EPS liner'dan dolayı her zaman var. Çıkar tak, çıkar tak, senede 5% sıkışıyor, 5 sene sonra 25% sıkışmış halde kötü bir kazada güvenilmeyecek hale geliyor. Tabi bu kullanım sıklığına bağlı bir rakam.
    tuc bunu beğendi.

Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    Bende bu kası almayı düşünüyorum, Uzun süredir kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi? Memnun musunuz? Bazı forumlardan çenenin altından rüzgar aldığını okudum böyle bir sıkıntı var mı?

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    bende bu kaskı kullanıyorum, oldukça memnunum çok konforlu, hava yastığı sistemi var yanaklar belli süre sonra sünmeye başladığında şişirip eski diriliğine tekrar kavuşturabiliyorsunuz, güneş vizör sistemide gayet kaliteli öle aşağıya düşme vb. durumlar hiç yaşamadım, buğu yapma sorunuda yok ben 500 tl ye satın almıştım ve bana göre fiyat-kalite olarak alınabilecek en iyi kask.

---------- Post added at 11:02 ---------- Previous post was at 11:00 ----------

Alıntı Exzina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bu kası almayı düşünüyorum, Uzun süredir kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi? Memnun musunuz? Bazı forumlardan çenenin altından rüzgar aldığını okudum böyle bir sıkıntı var mı?
    çok aşırı olmamakla beraber galiba tam çene hizasından biraz rüzgar alıyor, ancak ben genelde buff kullandığım için rahatsızlık hissetmedim.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bu kaskı kullanıyorum, oldukça memnunum çok konforlu, hava yastığı sistemi var yanaklar belli süre sonra sünmeye başladığında şişirip eski diriliğine tekrar kavuşturabiliyorsunuz, güneş vizör sistemide gayet kaliteli öle aşağıya düşme vb. durumlar hiç yaşamadım, buğu yapma sorunuda yok ben 500 tl ye satın almıştım ve bana göre fiyat-kalite olarak alınabilecek en iyi kask.

---------- Post added at 11:02 ---------- Previous post was at 11:00 ----------

çok aşırı olmamakla beraber galiba tam çene hizasından biraz rüzgar alıyor, ancak ben genelde buff kullandığım için rahatsızlık hissetmedim.
    çene altındaki file çıkıyormu acaba? yada ayrı olarak satın alabiliyormuyuz? bende s700 var. bende alöak istiyorum.
    TRANSALP XL700

maariz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 2005
    Arkadaşlar,uzun zamandır Scorpion Exo-400 kullanıyordum(1 yıl).Kaskımdan çok memnundum fakat artık daha özellikli ve güvenli,yıllardır üretim yapan bir firmanın kaskını araştırmaya başlamıştım ki karşıma Shark S900 C çıktı.
    S900 kullanan birçok arkadaşımdan da,çok olumlu yorumlar alınca.Bugün gittim ve kaskı Kadıköy Anesten aldım.Kullandıkça yorum yazarım.Bu ses olayına bu kadar takılmayın,kulaklık takın.Kulaklık hem motordaki konforunuzu ve dolayısıyla stabilitenizi arttırır,hem de o ses takıntınızı alır Unutmayın sessiz kask yok! Ayrıca Sharp Helmet,dünyada güvenli bir kuruluştur.Kim ne derse desin,Sharp'tan 1 yıldız bile almış olsa o kask,Sharp testinden geçememiş bir kasktan her zaman daha iyidir.Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok,İngilizler 100 yıldır motosiklete biniyorlar Çene altından rüzgar alma olayını da,balaklava ile çözersiniz.Bırakın biraz rüzgarı hissedin,yoksa neden motosiklet kullanıyoruz

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    temmuz sonunda s900c almak için anes motora gittğimde speed r modelini aldım. dual d kilit ve mat rengi benim için belirleyici olmuştu. Tavsiye ederim. İnazumada ls2 kaskımla 120 li hızlara çıktığımda sanki kafamın arkasında birisi çekiyordu fakat speed r modelinde 130 da dahi sıkıntı yaratmıyor. s900c hatırladığım kadarıyla termoplastikti speed r da ise fiber kabuk var.

Ben de bu rengine hasta oldum, tam benim motora uygun.

http://www.motosikletaksesuarlari.co...sk_7854.html#0

Aradım, taradım, internet satışı olarak M bedeni hiç bir yerde yoktu, sonunda burada buldum, sizin de buradaki yorumlarınızı okuyunca siparişimi verdim, yarına heyecanla bekliyorum bakalım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)