Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Kevlar Pantalon

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    şehir içi için kevlar yeterli bence. uzun yol için motosiklet pantolonu almayı düşünüyorum bende. ama pantolon üstüne giyilenlerden değil. dar kesim. geçen şirinevlerde görmüştüm. 550 tl fiyat dediler. en kısa zamanda alacağım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Tech90 pantolon aldım gayet rahat

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    tech90 kullananlar artıyor, haftasonu satan bir yere gidersem bende denemek istiyorum.
    Tech90 kullanan arkadaşlara benim sorum gün içinde korumaları rahatsız ediyormu?

farukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650F
    Bende de var Tech90, hergün kullanmasamda sık sık kullanmaya çalışıyorum.
    Tamamı değilde parçalı kevlar olanı var bende. Bu havalarda ofis ortamında sıcak oluyor ama. Yolda giderken sıkıntı olmuyor.

Kendi korumasını çıkardım, motorda oturunca kayıp bacağımın üstüne doğru geliyor, düşme anında dizimi korumayacağını düşünüp normal dizlik kullanıyorum.
    İlk günler kendi korumasını kullandım, ofise gelince korumayı çıkartayım dedimde, takması çok mesele oldu. Eğer pantolonu tamamen çıkartıp korumaları takarsanız, takmalı çıkmalı gün boyu kullanılır, ama korumalar sürekli üzerinde biraz zor.

Buna alternatif olarak normal pantolon üstüne giyilenleri de düşünebilirsiniz. Revitin yandan fermuarlı olanı var bende, ofise gelince hemen çıkartıp çantaya koyuyorum. Yolda "serinlik" olarak Tech90 dan daha iyi.

Anadolu yakasında Kayışdağı/Su deposu nun orda Motosikletim.com.tr nin dükkanı var orda deneyebilirsiniz.

OokareenoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Arkadaşlar kevlar pantalonu yaz sıcaklarında giyebiliyor musunuz? Yada yaz için terletmeyen, bunaltmayacak pantalon ne önerirsiniz? Su geçirmez özellikli olması gerekmiyor, İstanbul'a geldiğimde bakabileceğim, bol çeşit bulunduran mağaza tavsiyeniz var mı ?

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Alıntı OokareenoO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kevlar pantalonu yaz sıcaklarında giyebiliyor musunuz? Yada yaz için terletmeyen, bunaltmayacak pantalon ne önerirsiniz? Su geçirmez özellikli olması gerekmiyor, İstanbul'a geldiğimde bakabileceğim, bol çeşit bulunduran mağaza tavsiyeniz var mı ?
    kevlar değil ama spidi hurricane su geçirmez astarı çıktıktan sonra yazın rahat kullanınabiliryor.

OokareenoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Teşekkürler, umarım bulabilirim.
    Merak ettiğim bir şeyde tekstil mont ve pantolonum var, astarı çıkarılabiliyor. Kış için almıştık yağmur geçirmiyor dediler , rüzgar da geçirmiyordur sanırım! Yazın kullanılabilir mi acaba? Yoksa hava almadığı için terletir mi gene?

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Tech 90 aldım. Güzel.
    Dar kesim olanı da var, normal olanı da.
    Netten aldım, dar geldi hemen değiştiler. Çok ilgileniyorlar.
    Tavsiye edilir.
    www.simrug.com

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Tech90 denedim ama çok terletti, sizde durum nasıl? Bir de tam olarak hangi modeli aldınız?

Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Alıntı eek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tech90 denedim ama çok terletti, sizde durum nasıl? Bir de tam olarak hangi modeli aldınız?
    Manx smalt benimki.
    Full kevlar almak isterdim ama bizim bura aşırı sıcak olduğundan bunu aldım. Normal kot gibi, ekstra bir terletme yaşamadım.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    3ay oldu tec90 kullaniyorum gayet rahat arkadaşlar

Esquad marka korumalı kot pantolon kullanan var mı ?
    Kullanan varsa yorumlarını merak ediyorum. Yaz - kış kullanımı , kesimi , rahatlığı gibi bilgiler.

Yoksa aradaki farkı vermeye değmez direk Tech 90 tercih et mi dersiniz ?

onuroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Diversion F
    Tech90 kotumu yıkamak için ters çevirdiğimde diz kısmında yırtık tespit ettim. Fotolarını çekip mail attım kazada yapmadım bu nedir diye. Sanırım üretim hatalısı bana denk gelmiş, olmaması lazım gonderin inceleyelim dediler. İki gün sonra aradılar yırtık kısmı tamir ettik pantolonu yıkadık başka bir isteğiniz var mı... Şımardım haliyle belinide daraltabilir misiniz diye sordum tamam dediler. İlgi alaka çok memnun kaldım, tech90 don üretse onuda alırım bu saatten sonra. Esnaflık boyle bişeydi sanırım. Bilgilerinize
    mbulut, Shrieker, LynXMaSTeR ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Çok samimi bir soru sormak istiyorum, pantolon almam gerek araştırıyorum ancak şöyle bir durum beni tereddüte düşürüyor.Kaliteli bir ürün üretiyorsunuz ve güvenliği de gayet iyi,fiyatı da 605 tl, nasıl oluyor da 250 tl ye kadar inebiliyor?

Hiç motorsiklet pantolonu kullanmadım ve denemedim,ürün hakkında bilgim,art niyetim yoktur, yanlış anlasılmasın fiyata takıldım.
    http://www.simrug.com/shop/uncategorized/bonneville-smalt-overhide/

Daha öncesinde de Barkın Bayoglu'nun tech90 markasını pantolonlarını tanıttığı videoyu izlemiştim.

Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Bu firma aslında yabancılara fason üretim yapıyor. Türkiyede de hem yaygınlaşması içün hem de ihraç fazlalarını uygun satıyor. Diğer fiyat avrupa veya ihraç fiyatı olabilir.
    Crysis oyununu yapan Crytek de türkiyeye özel yarı fiyatına satış yapıyordu
    oluroyle ve Shrieker bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı mephamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu firma aslında yabancılara fason üretim yapıyor. Türkiyede de hem yaygınlaşması içün hem de ihraç fazlalarını uygun satıyor. Diğer fiyat avrupa veya ihraç fiyatı olabilir.
    Crysis oyununu yapan Crytek de türkiyeye özel yarı fiyatına satış yapıyordu
    tesekkür ederim.
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Motosikleti
    CRF 250 L
    bi pantolana 400 500 lira para istiyorlar sanki astronot elbisesi yok malzemesiymiş yok kumaşıymış ne maliyeti var sanki bilmediğimiz şey tkstil ülkesinde adam kazıklıyorlar yapanlarda yerli firma zaten bu motosiklet aksesuarı sektöründe kazıklayan kazıklayana millet ne tutturursa kakalıyor satamayınca % 80 indirim yapıyorlar.

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    barkın tech90 testi yapmıştı, hem yerli, hem nispeten ucuz, hemde avrupalı rakipleriyle karşılaştırıldığında (yabancı bi dergide) rakiplerinden açık ara iyiydi, hem de en üst koruma sağlayan modeliyle girmemişlerdi
    oluroyle bunu beğendi.

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Alıntı hasansonmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi pantolana 400 500 lira para istiyorlar sanki astronot elbisesi yok malzemesiymiş yok kumaşıymış ne maliyeti var sanki bilmediğimiz şey tkstil ülkesinde adam kazıklıyorlar yapanlarda yerli firma zaten bu motosiklet aksesuarı sektöründe kazıklayan kazıklayana millet ne tutturursa kakalıyor satamayınca % 80 indirim yapıyorlar.
    400-500 lira dedikleriniz ithal olanlar. Hatta o rakamlar bile az. Bazıları çok daha pahalı.

Unutmayın ki bu ürünler "teknik malzeme" olarak nitelendirilir. Modeli, kalıbı yada yıkamasından çok üzerinde kullanılan materyalin işe yararlılığı ön planda tutulur. Yanlış anlaşılmasın, tech90 la bir bağlantım yok. Ama kevlar malzeme kullanıp (kevlar, dupont un lisanslı ürünüdür. Yani o kumaşı dokumak yada kullanmak bile bir maliyettir.) bu fiyatlara bu kalitede ürün satmaları taktire şayan. Yani maliyet hesabı yaparken normal tekstil ürünleriyle kıyaslamamak lazım.

Ben şahsen tech90 gibi yds gibi firmaların ürünlerini kullanmayı seviyorum. Hem dünya seviyesinde kaliteli hemde Türkiye şartlarına göre makul fiyatlılar.
    ..Carmentality.., oluroyle ve SULH bunu beğendiler.
    ...ADAMLIK, CİNSİYETLE DEĞİL ŞAHSİYETLE ALAKALIDIR...

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Şunu bilginize sunayım dedim. Belki fikir edinmenize yardımcı olur. Gerçi bende pantolonunu alacak para yok ama

Kurşun geçirmeyen yumuşak bir madde Kevlar
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)