Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

200-300TL civarı idare edecek kask

Motovento
    REKLAM ALANI
    redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Arkadaşlar şu kask işinden çıkamadım.. Ailemin ekonomi zor durumda hani aklımdaki o 1000tl lik kasklara biraz daha var.. Şuan ls2 magnum var.. Kask içinde fırtına yaşıyorum ,kafam rüzgarda sağa sola gidiyor ,buğu sorunum var varda var..

Özellikler:
    1-Havalandırmaları kapattım mı hava girmeyecek arkadaş kaskın altından üstünden
    2-Güneş vizörü olacak kaçarı yok..
    3-Double D den sıkıldım çok uğraştırıyor.. Microlock,quick release kısacası kolay bir sistem olmalı..
    4-Buğu olayı bitmeli.. Pinlocklu bi kask olmalı yani..
    5-Sharp en az 4 yıldız olmalı..

Bu kadar söyleyince 1000tl lik kaskta yok denebilir olsa da Ls2 ff384 te bunların çoğu var.. He kullananlar memnun değil gibi bu arayış o yüzden..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    300 e marushin bulursun

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Venom kullanıyorum ve çok memnunum. Hem türk malı. Tabi 1000 tl lik kasklar gibi olmaz aza parasının hakkını veriyor. Saydıkların özelliklerden sadece sharp yıldızı yok ama ce onaylı.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı esc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Venom kullanıyorum ve çok memnunum. Hem türk malı. Tabi 1000 tl lik kasklar gibi olmaz aza parasının hakkını veriyor. Saydıkların özelliklerden sadece sharp yıldızı yok ama ce onaylı.
    Plastik kasklardan bahsetmiyoruz esc..

bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    LS2 396 tavsiye edebilirm, composite malzemeden yapılı, gayet sağlam bir kask:D 120-130 benim max hızlarım ve öyle rahtsız edici rüzgar geçirmiyor.. ıslık cızırtı mızırtı öyle şeyler hiç yok, bende var memnunum :D hava pompasıda var ne yalan söeyleim buğ yapıyor her visor gibi

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Bende venom kullanıyorum gayet memnunum. Ama rüzgar sorunu biraz var. Vizörü gayet iyi, sağlamlık olarak kesinlikle LS2 den sağlam. Fiyatı da uygun.
    esc bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW R1250R
    Marushinin bilgileri yok hicbir yerde kilit sistemi nedir ruzgari nasildir? 779 modeli oluyor ama double d ise almam.. Ls2 den sonra ls2 almak istemesem de 396 modeli ilerde guzel artci kaski olur gibi..

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marushinin bilgileri yok hicbir yerde kilit sistemi nedir ruzgari nasildir? 779 modeli oluyor ama double d ise almam.. Ls2 den sonra ls2 almak istemesem de 396 modeli ilerde guzel artci kaski olur gibi..
    778 biomech kullanıyorum fiberglass-içi çok güzel-çok zarif ve çok hafif,aerodinamiği harika rüzgara karşı direnci gayet başarılı tavsiye ederim

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    marushin 888 RS kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim su sıralar 350-400 falan gibi bir fiyata bulursun tahminimce

Motosikleti
    BMW R1250R
    Buyuk ihtimal marushin alacagim.. 779 serisinin sharp testi yok.. Gunes vizoru oldugu icin 4 belki 3 yildiza dusmus olabilir.. O yuzden eleniyor gunes vizoru cok istesemde.. 778 biomech radarima takildi.. 888 rs dusundugumun bir ustu oluyor.. Nasil acaba aradaki farka deger mi? Esas olarak kisa mesafelerde kullanacagim okul ev arasi gibi.. Motorun uzerinde birakiyorum kilitleyip.. Hani olur da calinirsa icimin gitmemesi lazim.. 400 tl de bunun icin limit.. Kaliplari nasildir acaba bazilarinin kucuk olabiliyor?

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    http://www.revzilla.com/closeout-mot...ce_low&tab=all

Şu linki bi tara bakalım beğendiğin var mı. Çok deli indirim oluyor bu sitede

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    peki saharp testi ne kadar güvenilir?

Motosiklet ne yazmamışsın.Ben acerbis aktive aldım enduro kaskı.sanıyorum 300-330 a bulursun.
    3000km yaptım bu güneşlik rüzgarlı havalarda biraz sıkıntı yapar gibi kask arai bile olsa.buğu yapıyor nasıl?trafikte duruyorsun hava akımı kesilince yapıyor ama vizörü indirip kaldırması çok basit.
    içinde güneş vizörüde var ve tek tuşla açılıp kapanıyor.tavsiye ederim çene altındanda lock sistemi ile bağlıyorsun klipsi.
    görüntüsüde bence diğer modellere göre çok iyi.

Motosikleti
    BMW R1250R
    Revzilla takipte oldugum bi sitede turkiyeye siparisi hic dusunmedim acikcasi..

Sharp testine guvenmeyip neye guvenebiliriz? Dot ve snell cok seyrek karsima cikiyor.. 'Abi kaza yaptim cizik bile olmadi' yorumlarina pek kulak asmiyorum acikcasi..

Motosiklet kanuni cross 150 gerci profilimde de yaziyor.. Acerbis dusunmuyorum acikcasi ayni tipte kaskim var.. Uzerindeki o zimbirti her neyse boynumu agritmaktan baska ise yaramiyor.. Ayrica vizor keskin hatli oldugundam gorusu etkiliyor.. Birde buyuk boyut sorunu var.. Enduro kaski dusunmuyorum yani..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)