Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet Ve Soğuk.

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Full Koruma Giyinsek,Gene Üşürmüyüz.Yoksa Arabadaki Gibi Sorun Olmazmı.Motor Sürmeye Başladım Başlıyalı 3 Aydır Acayip Bir Üşüme Olmaya Başladı.Kask Balaklava Hariç Mont Vs. Giymiyorum.Full Koruma Giysem Etkisi Olurmu? Yoksa Gene Üşürmüyüz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Hiç bir zaman araba konforunda gidemezsin illa o soğuğu yiyeceksin. Ama büyük oranda korunursun ekipmanla...
    MetinK. ve NECOCAN bunu beğendiler.

Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç bir zaman araba konforunda gidemezsin illa o soğuğu yiyeceksin. Ama büyük oranda korunursun ekipmanla...
    İllaki Öyle Hocam Biryerden Gene Rüzgar Gelicektir.Ancak Eve Geldimmi Elim Ayağım Titrermi?:D
    Motosiklete Binemez Oldum Soğuklardan.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İçinde motosiklet aşkı varsa herşeye çare bulursun soğuk falan ayıramaz beni motorumdan,havaya göre ekipman lazım motosiklet montu ve pantolonu olmasına rağmen hala üşünüyorsa içine vindtech rüzgar geçirmez alt ve üst içlik giyilebilir yinede üşünüyorsa bu içlîklerin yerine neopren içlikler kullanılabilir hayatta üşüyemezsin daha.
    MetinK. bunu beğendi.

Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçinde motosiklet aşkı varsa herşeye çare bulursun soğuk falan ayıramaz beni motorumdan,havaya göre ekipman lazım motosiklet montu ve pantolonu olmasına rağmen hala üşümüyorsa içine vindtech rüzgar geçirmez alt ve üst içlik giyilebilir yinede üşünüyorsa bu içlîklerin yerine neopren içlikler kullanılabilir hayatta üşüyemezsin daha.
    Beklediğim Yorum Buydu Teşekkürler Her Zaman Aklımda Enduro Hayali Var Hocam Sönmeyecek Bir Tutku.Ama Ekipmanım Olmadığından Artık Öyle Bir Üşüdümki İçime İşledi Soğuk.O Yüzden Aklıma Araba Alsammı Düşüncesi Girmedi Değil.Bundan SOnraki Motorum Ya İyisinden Motosiklet Yada Araç Olucak.Dediğiniz Gibi Üşümezsek Motosiklete Devam.
    blueway2 bunu beğendi.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    kışın üşümek motorcunun şanındandır!
    MetinK. ve xawa bunu beğendiler.

Alıntı srhtsglm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kışın üşümek motorcunun şanındandır!
    Öylede Hocam Suan Çalışmadığımdan,Pek Motora Binmiyorum Eldiven Almamıstım.Geçen Gün Kadıköye Geçeyim Dedim İş Görüşmesine,İlk Önce İççerenköye Uğrayayım Dedim.İçerenköydeki İşimi Hallettim Artık Ellerimi Hissetmiyordum ,Geri Döndüm Eve:D

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    full koruma soğuktan değil sıcaktan korunmak için giyilir. kolun bacağın asfaltta sürünürken çıkan ısıdan doku ve uzuvlarını yanmaktan ve parçalanmaktan korur. ya abi onu geç ben üşüyorum dersen ozaman termal içlik kullan bukadar çok üşümessin..
    MetinK. bunu beğendi.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Biraz paraya kıyıp termal içlik alırsan baya sıcak tutar pek rüzgar yemezsin. İş paraya bakıyor tabi böle bir durumda ama çok para dökmeden normal korumalar bile alsan gene rüzgarı kesecektir.
    MetinK. bunu beğendi.

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Allah korusun size birşey olursa geride kalanları düşünün,full koruma giyinin rüzgardanda korunursunuz hem,sizi sevenleri düşünün ..
    MetinK. bunu beğendi.

Haklısınız Arkadaşlar Sağolun.Sipariş Verelim İçlik Vs.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öylede Hocam Suan Çalışmadığımdan,Pek Motora Binmiyorum Eldiven Almamıstım.Geçen Gün Kadıköye Geçeyim Dedim İş Görüşmesine,İlk Önce İççerenköye Uğrayayım Dedim.İçerenköydeki İşimi Hallettim Artık Ellerimi Hissetmiyordum ,Geri Döndüm Eve:D
    eller,yüz,üreme organları,ayaklar ve diz kapakları önemli...hele bu mevsimde eldivensiz motora binmek sana el ve parmak romatizması olarak geri döner, aman dikkat.diğerlerine hiç girmiyorum bile!
    MetinK. bunu beğendi.

ertoros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX150L
    çırılçıplak iken üst içlik--alt içlik--çorap--gömlek--dizlik--pantolon--bot--maske--boyunluk--balaklava--mont--kask--eldiven ve kontak çevir git.not, sıralama önemli
    MetinK. ve papazkemal bunu beğendiler.

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Kışın tek sorun giyinip evden çıkmak.
    Sonra o trafikte, arabalar yerlerinden hareket edemezken, hiç ayağını bile yere koymadan işe gidebilmek var ya...

İçimi ısıtan yegane sadistik zevkim.

Full kışlık giyinince (Mont, bot, boyunluk, normal pantolon üzerine motor pantolonu, kışlık eldiven, sırt çantası) en zayıf halka paçalarım oluyor Az biraz soğuk giriyor.
    Yağmurda kullanmaktan da psikopatça zevk alıyorum. Deli bu diye bakıyorlar ofiste :D
    MetinK. bunu beğendi.

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Termal içlikler satılıyor. Fiyatları da uygun baya sıcak tutuyor. Ama uzun yola çıkacaksan ne giyersen giy fayda etmiyor.

Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Termal içlikler satılıyor. Fiyatları da uygun baya sıcak tutuyor. Ama uzun yola çıkacaksan ne giyersen giy fayda etmiyor.
    Neden Hocam?

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Termal içlik sıcak tutar,yün içlikte öyle ama bunları giysende içeri rüzgar girdiği sürece yine üşüyebilirsin
    En son giyeceğin elbise (dış kabuk ) rüzgar geçirmez olmalı o zaman rahat edersin

Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Termal içlik sıcak tutar,yün içlikte öyle ama bunları giysende içeri rüzgar girdiği sürece yine üşüyebilirsin
    En son giyeceğin elbise (dış kabuk ) rüzgar geçirmez olmalı o zaman rahat edersin
    Her Halükarda Üşüyeceksin Diyorsun:D

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Kötü hava yoktur, kötü ekipman vardır.

Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kötü hava yoktur, kötü ekipman vardır.
    Hocam Neden Herkes birbirinin Zıttını Söylemek Zorunda

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)