Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Pille Çalışan Uzaktan Kumandalı Motor Alarmı:) buyrun Videosu:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    SUKRU-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125E
    Benim aldığımda satıcı sağolsun toshiba pil koymuş pakete bide yarım kilo fındık(trabzonlu satıcı Pilinin ne kadar gittiğini bende çok merak ediyorum fakat fazla pil yemeyen bir alete benziyor satıcıda 5 ay gider dedi pili ama takipteyim ne zaman biterse sizinle paylaşıcam
    kemboo bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı SUKRU-35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim aldığımda satıcı sağolsun toshiba pil koymuş pakete bide yarım kilo fındık(trabzonlu satıcı Pilinin ne kadar gittiğini bende çok merak ediyorum fakat fazla pil yemeyen bir alete benziyor satıcıda 5 ay gider dedi pili ama takipteyim ne zaman biterse sizinle paylaşıcam
    hangi satıcı o bizde ondan alalım böyle samimi bi satıcıdan alışveriş yapılır :D
    SUKRU-35 ve kemboo bunu beğendiler.

Palakadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X10 350 Executive
    Paylaşım için teşekkürler gayet makul ve hızlı bir çözüm bulmuşsunuz .
    SUKRU-35 bunu beğendi.

http://www.geekbuying.com/item/Wireless-Vibration-Alarm-Remote-Control-Alarm-for-Car---Motorcycle-Bike---Door-306944.html

6.5 dolar kargo ücretsiz.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Arkadaşlar ürün hakkında bilgi verebilir misiniz?
    Selenin altına koyduğumda bir hareket esnasında çalıyor, hareket bitince duruyor dimi?
    SUKRU-35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB125E
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi satıcı o bizde ondan alalım böyle samimi bi satıcıdan alışveriş yapılır :D
    Sanalpazardan almıştım biraz araştırma yaparsanız bulabilirsiniz trabzondan satıcı yurt dışı sitelerde 8 dolar 10 dolar civarı evet ama güvenilirmi emin olamadığım için yurdum insanından almayı tercih ettim İzmir'de de satan varmış ordan da bir tane alıcam kenarda dursun

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ürün hakkında bilgi verebilir misiniz?
    Selenin altına koyduğumda bir hareket esnasında çalıyor, hareket bitince duruyor dimi?
    Hareket esnasında değil hareketi algıladığı anda çalıyor(videoda olduğu gibi bir kere sert dokun yeter kumandadan kapatmazsan 15 saniye kadar çalıyor.Susunca gene titreşim algılarsa bi 15 saniye daha çalıyor sürekli çalmaması benim için avantaj çünkü kumandayı yanıma alıyorum ben yokken bi kedi yada motoru kurcalayan apartmanın küçük meraklıları alarmı devreye sokuyor.
    kemboo bunu beğendi.

TutkuluAcemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim motorun hayırlı olsun heyecanın belli oluyor aramıza hoş geldin.Bu alarmı motorun selesine koyunca bantla yapıştırmak gerekebilir sağa sola vurmasın alet. Mantıklı gibi geldi ama Düzcede sabah don var buz kesiyor sonra öğlen güneş açıp ısınıyor akşam ise yine soğuk nasıl bir havadır çözemedim. Akü falan öldü gittim şarj aleti aldım. Bir de alarmı titreşimden sonra eğer durdurmazsak pili bitene kadar ötüyor mu? Kedi falan gelse ki son zamanlarda beslediğimden sürekli geliyorlar sele komple pati izi gece uyanamazsam bizim komşular ertesi gün beni vurmasın sonra.

Motosikleti
    Honda CB125E
    Alıntı TutkuluAcemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim motorun hayırlı olsun heyecanın belli oluyor aramıza hoş geldin.Bu alarmı motorun selesine koyunca bantla yapıştırmak gerekebilir sağa sola vurmasın alet. Mantıklı gibi geldi ama Düzcede sabah don var buz kesiyor sonra öğlen güneş açıp ısınıyor akşam ise yine soğuk nasıl bir havadır çözemedim. Akü falan öldü gittim şarj aleti aldım. Bir de alarmı titreşimden sonra eğer durdurmazsak pili bitene kadar ötüyor mu? Kedi falan gelse ki son zamanlarda beslediğimden sürekli geliyorlar sele komple pati izi gece uyanamazsam bizim komşular ertesi gün beni vurmasın sonra.
    Öncelikle hoşbuldum.Sorularınıza gelcek olursak sabitlemek tabi ki tercih edilebilir ben sabitlemiyorum o ayrı 15 saniye çalıp susar alarm darbeden sonra.Bende ilk aldığım sıralar kedilerden dolayı arada ötüyodu bu aralar kediler akıllanmış sanırım gece alarm ötmüyo)

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Geçte olsa hoşgeldin kardeşim. Ben çok beğendim çok makul ve mantıklı bir yol. Kilide destek olarak kullanmak çok mantıklı bence. En azından çevredekiler motorun alarmı olduğunu bilir. Bende alacağım bir tane.

Motosikleti
    Honda CB125E
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçte olsa hoşgeldin kardeşim. Ben çok beğendim çok makul ve mantıklı bir yol. Kilide destek olarak kullanmak çok mantıklı bence. En azından çevredekiler motorun alarmı olduğunu bilir. Bende alacağım bir tane.
    Hoşbuldum kardeşim bornovada da satılıyomuş sanırım bu alarmdan yerini tam öğrenirsem beraber gideriz almaya

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    adam depoya anahtarla vurdu yaa
    splender bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yarım kilo fındık ve ekstra toshiba pili her müşteriye gönderecekse alınır
    Çinde bile 12,67 $
    http://www.aliexpress.com/item/FreeS...352953510.html
    Yalnız bu Trabzonlu kardeş,kendisi yapıyor olmasın alarmı ?

şaka bir yana,iyi yada kötü her türlü güvenlik önleminin varlığı hırsızı rahatsız eder.
    SUKRU-35 bunu beğendi.

dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    3 tane sipariş verdim , ihtiyacım olan bir şeydi işime yarayacaktır.

Hırsıza kapı dayanmaz ama önemli olan caydırıcılık .

Motoru parkedip bir mekanda otururken sürekli göz ucuyla çoluk çocuk kurcalıyor mu diye izleme derdinden kurtulucam .

Teşekkür ederim .
    SUKRU-35 ve yanakadam bunu beğendiler.

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Mesafe nedir yani uzktan kapatabiliyormusun? yoksa dibinden mi algılıyor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

15 metre demişsin gördüm :D
    SUKRU-35 bunu beğendi.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    toshiba 12v pili 0.85 tl ye alıyordum
    ama iyi pildir
    SUKRU-35 bunu beğendi.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    alarm bende 6.10 dolar geeeeellll
    kargo bedava geellllllllllllll

www.ebay.com/itm/Security-Wireless-Remote-Control-Vibration-Door-Window-Detector-Burglar-Alarm-/140954056460?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item20d184 370c

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:38 ----------

Alıntı MotojeN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesafe nedir yani uzktan kapatabiliyormusun? yoksa dibinden mi algılıyor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

15 metre demişsin gördüm :D

nette aciklamada 20 metre diyor

Motosikleti
    Honda CB125E
    Araya duvar girince sanırım menzilide azalıyor tam motorla cam arasında(zemin kat) 10 metre var.Odanın sonuna kadar deniyorum sorun yok ama odanın kapı eşiğine gelince çalışmıyor.20 metre diye okuyup alacak olan arkadaşların dikkatine Zemin katta oturuyorsanız en yakın odadan 2 ve üstü katlarda balkondan kumanda kontrolünü sağlayabilirsiniz

ugur sengul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS250İ EVO SYM JOYMAX250
    Super ya 15 saniye sonra susmasi guzelmis gece uyanip kapatmak zorunda degiliz. Hemen siparis veriyorum vallaha cok saol kardesim arkadaslarimada tavsiye ediyorum.
    SUKRU-35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.geekbuying.com/item/Wireless-Vibration-Alarm-Remote-Control-Alarm-for-Car---Motorcycle-Bike---Door-306944.html

6.5 dolar kargo ücretsiz.
    Arkadaslar bu sitedekide aynisi daha ucuz ustelik kargo ucretsiz ancak sormak istedigim anlayan varsa adresemi teslim ediyorlar yoksa gumrukten felanmi aliyorsun?

Motosikleti
    Siteden gunruge geliyormus gumrukyende kargoya veriyotlar 45 50 lira tutuyor oyuzden trabzonli abimizde alma karari aldim dun ve aldim bugun kargoya vermis yarin elimde olacak sukru kardesime cok selam ve tesekkurlerini iletti banada findik ve toshiba pil gonderiyor yarin ilk deneyimlerimi kurup sizler ile paylasacagim
    SUKRU-35 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)