Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Harbiden üşütmeyen BOT-ÇİZME? Parası önemli değil

Motovento
    REKLAM ALANI
    2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar , gerçekten üşütmeyen motor botu bakıyorum. Goratex olur olmaz, hiç farketmez. Ayak taban ısıtıcı alacaktım, 300 lira tutuyor. O parayı bota verip üzerine koyup adam gibi kışlık bot almak istiyorum.
    Marka ve parası önemli değil...
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    YDS DIABLO 11.0 GTX, tabanına ek olarak keçe tabanlık koyabilirsin.

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    çok pahalı demezsen ben bunu kullanıyorum çok memnunum:

http://www.motosikletim.com.tr/urun/...x-evo-bot.aspx

Tcx Jupiter Gore-tex

Alıntı ectuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok pahalı demezsen ben bunu kullanıyorum çok memnunum:

http://www.motosikletim.com.tr/urun/...x-evo-bot.aspx

Tcx Jupiter Gore-tex
    Kışın kullanacağım için uzun olmasını tercih ederim teşekkürler

---------- Post added at 11:04 ---------- Previous post was at 11:02 ----------

Alıntı hercul3367 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YDS DIABLO 11.0 GTX, tabanına ek olarak keçe tabanlık koyabilirsin.
    siz kullanıyormusunuz? günde kaç saat ayağınızda duruyor ve üşütmeye başlıyor?

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kışın kullanacağım için uzun olmasını tercih ederim teşekkürler
    Evet kısa o.
    Bende işte giyiyorum. şirkette falan kalıyor iş pantolonunun altında. o yüzden tercih etmiştim.

şöyle bir topic açılmıştı buralarda. oku istersen belki faydalı bir şey çıkar:
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...yunlu-bot.html
    === Eğitim Şart ===

Alıntı ectuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet kısa o.
    Bende işte giyiyorum. şirkette falan kalıyor iş pantolonunun altında. o yüzden tercih etmiştim.

şöyle bir topic açılmıştı buralarda. oku istersen belki faydalı bir şey çıkar:
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...yunlu-bot.html
    saolasın.....

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motomaxonlineshop.com/col...oraplar-pmu667

Bunu al hocam, istediğin botla giy. Üşümeme garantisi veriyorum

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    YDS diablo 11'i tavsiye ederim. Uzun bota karşı önyargım vardı. bu hem kaval kemiğini koruduğu için hemde gore-tex olduğu için tercih ettim. Dün akşam İstanbulda yaklaşık 3 saat sürekli motor sürdüm. O akşam ayazında bile bir gram üşüme hissetmedim. İlk alındığında biraz sert ama sonradan ayağın şekline tam oturuyor. Alt taban orjinal Vibram. Yani çok kaliteli outdoor ayakkabılarında kullanılan kaymaz taban. Kısacası fiyatına göre hem çok kaliteli hem işini çok iyi yapıyor. Geçen hafta motorumu yatırdım, yaklaşık 200 kilo. ayağımın burnu altta kaldı hissetmedim bile. Kesinlikle tavsiye ederim.

Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster

neoplan gibi bir kumaşmıdır bu?

---------- Post added at 11:57 ---------- Previous post was at 11:55 ----------

Alıntı RAMİREZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YDS diablo 11'i tavsiye ederim. Uzun bota karşı önyargım vardı. bu hem kaval kemiğini koruduğu için hemde gore-tex olduğu için tercih ettim. Dün akşam İstanbulda yaklaşık 3 saat sürekli motor sürdüm. O akşam ayazında bile bir gram üşüme hissetmedim. İlk alındığında biraz sert ama sonradan ayağın şekline tam oturuyor. Alt taban orjinal Vibram. Yani çok kaliteli outdoor ayakkabılarında kullanılan kaymaz taban. Kısacası fiyatına göre hem çok kaliteli hem işini çok iyi yapıyor. Geçen hafta motorumu yatırdım, yaklaşık 200 kilo. ayağımın burnu altta kaldı hissetmedim bile. Kesinlikle tavsiye ederim.
    Karaköydeki mağazasına gidip deneyicem, 380 lira fiyatı varmış, üşütmeyecekse feda olsun

Arkadaşlar s.a ne kadar 600rr ile başlamak istesemde sizlerin yazdığınız yazıları okuyup sorun yaşamamak ve uzun yıllar motor kullanmak için 150cc ile başladım şu anda 10000 KM tecrübe edindim sizce 600 geçebilirmiyim artık sorun yaşarmıyım?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:05 ----------

Hızın nasıl bişey olduğunu biliyorum 2010 model bmw m6 kullanıyorum

Alıntı BmwM6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar s.a ne kadar 600rr ile başlamak istesemde sizlerin yazdığınız yazıları okuyup sorun yaşamamak ve uzun yıllar motor kullanmak için 150cc ile başladım şu anda 10000 KM tecrübe edindim sizce 600 geçebilirmiyim artık sorun yaşarmıyım?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:05 ----------

Hızın nasıl bişey olduğunu biliyorum 2010 model bmw m6 kullanıyorum
    M6'yı bi tur verir misin

@2move

Neopren gibi değil bu. Soğuk geçirmiyor ama terletmiyor da. Ben bunun alt-üst takımını kullanıyorum. Kevlar kot ve alt içliğiyle kar havasında üst süratlerde dahi üşümüyorum. Tavsiye ederim. Knox ürünleri şahane

M6'yı bi tur verir misin

@2move

Neopren gibi değil bu. Soğuk geçirmiyor ama terletmiyor da. Ben bunun alt-üst takımını kullanıyorum. Kevlar kot ve alt içliğiyle kar havasında üst süratlerde dahi üşümüyorum. Tavsiye ederim. Knox ürünleri şahane
    Tamam dostum, ılk fırsatta gidip bakacam kumaşa. YDS bot alıp birde içine bunu giyersem sanırım çözerim olayı

10000 imidir 600 için geçiyimmi sizce

sadece s beden kalmış. Başka nerde satılır bilginiz varmı?

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Şu dandik marka 4riders'ın SS botları var...Dandikler gerçekten ama Cem. ve ben aldık ikimizde sıcak tutması konusunda memnunuz.Nasıl bir malzemeyse eriticek neredeyse adamı.Soğuk sıcak bir halt geçirmiyor Ergonomi faciası botlar ama fiyatlarıda çok komik.Denemeye değer diyorum.Soğuk için birebir.Tabanları kesinlikle kaymıyor fakat vites geçişlerinde extra rahatsızlar...
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa

Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece s beden kalmış. Başka nerde satılır bilginiz varmı?
    Knox ürünlerini bildiğim kadarıyla TR'de başka satan yer yok. Ben YDS diablo kullandım. Çok memnun kaldım. Yağmurve rüzgar kesinlikle geçirmiyor. Koku yapmıyor, çok rahat, tabanı kaymaz. Bu çorapları onun içine giyerseniz 10 derecenin üstünde yakar. Onun dışında sıcacık olur.

http://www.ebay.co.uk/itm/Knox-Cold-...-/290976350258

Bu link'te TR'ye kargo dahil 100 liraya geliyor. Çorabın kumaşı diğer ürünlerle aynı. Mağazadan inceleyip bu linkten alınabilir. Ya da daha ucuza da bulabilirsin. Kolay gele.

Knox ürünlerini bildiğim kadarıyla TR'de başka satan yer yok. Ben YDS diablo kullandım. Çok memnun kaldım. Yağmurve rüzgar kesinlikle geçirmiyor. Koku yapmıyor, çok rahat, tabanı kaymaz. Bu çorapları onun içine giyerseniz 10 derecenin üstünde yakar. Onun dışında sıcacık olur.

http://www.ebay.co.uk/itm/Knox-Cold-...-/290976350258

Bu link'te TR'ye kargo dahil 100 liraya geliyor. Çorabın kumaşı diğer ürünlerle aynı. Mağazadan inceleyip bu linkten alınabilir. Ya da daha ucuza da bulabilirsin. Kolay gele.
    çok saolasın ilgine. bi bakıp araştırayım

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    TCX markası da cok kalitelidir. Rüzgar, su falan geçirmez fakat üşütebilir onun için kışlık kayakcıların giydiği çoraplar var ondan giyiyorum ben dize kadar çekiyorsun çorabı o zaman üşütmüyor.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Abi şu "üşümek" ne göreceli bişeydir Bende seninle aynı şekilde giyiniyorum. Sadece çorap olarak daha etkili bir yöntem buldum coldkiller için üşütmüyor diyemem ama diğer içliklere göre arada eşek ile deve kadar fark var Coldkillerdan vazgeçmem. Motomax'ın bu ürünleri ingilteredeki fiyatlarından daha ucuza satması da cabası

@2move, bende benzer bir arayıştayım, gelecek kış için. Bu kışı idare edicez artık. YDS'de karar kıldım bende Aksi taktirde hein gericke rallye gtx 3 istiyordum ama ciddi bir fiyat farkı var. Bu arada bilginizie, HG ile TCX aynı fabrikada üretim yapıyorlarmış, TCX yurt dışında biraz daha pahalı fiyatlara sahip..

Buarda şimdi farkettim, fiyat olarak sınır koymamışsın, dünyada en iyi bot markası olarak kabul gören "Daytona" modellerini tavsiye ederim. Gerçek deridir, 1.sınıf malzemelerden üretilir, almanyada elle üretim yapılır. Sıcak tutma konusunda da gayet başarılı olduğu söyleniyor. Fiyatları biraz uçuk ama en üst kalitede bir marka.
    #sürenadam

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)