Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MC Roadracer

Motovento
    REKLAM ALANI

Ben ne zamandır motosiklet almayı düşünüyorum ama ehliyetim yok almadılar. :D Yaş 17 oldu yarın ehliyet kursuna yazılmayı düşüyorum. Şimdiden motoru araştırıyorum iyi bir motor bulursam şimdi de alabilirim. Başlıkta dediğim gibi 125 MC Roadracer'i olan yada nasıl olduğunu bilen usta abilerimden bu konuda yardım etmelerini istiyorum.
    http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1267

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    handsome3272 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MFH 2010
    Mondial 125 mh driftle motorlara falan aynı bir kafa yapısı değişik seni mondial 125 mh drift bölümüne bekliyorum oradan bilgilen bu

motordan fazla alan yok 150 liginden alıyorlar çoğunlukla...
    Ne Mutlu Türküm Diyene

I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Ya kardesim nabiyosun sen ya ne mc si mis gibi drift varken.motor driftle ayni ama driftin ebatlari biraz farkli ve driftlr fark ediyo surus konfor falan hele hele ayni fiyattaykdn hatta kimi magazalar kis indirimi yapip 2650tl ye indirmisken hic geregi yok he o tipi istiyosan 150liligi daha mantkkli oda 3000e veriliyo indirimlisi

Motosikleti
    Bisiklet
    Alıntı acemi_motor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş bende diğer arkadaşlara katılıyorum ya drift al yada bu gösterdiğini ama drifti daha çok öneririm bide bence nisan - mayıs ı bekle yazın alırsın ama kış indirimi görürsen hiç kaçırma derim

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Soyle bisey driftte kendini buzda dansta sanarsin ama o kalkista tekerler sanki havada gidiyo gibi ucuyo mubareek ama mcx daha guvenli cc olarak daha iyi ama dridtle kalkisa girse drift alir uzun yolda mcx gecer tabi yakitta fark eder.mondial driftle koseyi dondu sadece drift uretmek uzede is kursa dunyanin en buyuk sirketlerinden biri olur :D tabi bundan soneasi zevk meselesi

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı I.Love.Drift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soyle bisey driftte kendini buzda dansta sanarsin ama o kalkista tekerler sanki havada gidiyo gibi ucuyo mubareek ama mcx daha guvenli cc olarak daha iyi ama dridtle kalkisa girse drift alir uzun yolda mcx gecer tabi yakitta fark eder.mondial driftle koseyi dondu sadece drift uretmek uzede is kursa dunyanin en buyuk sirketlerinden biri olur :D tabi bundan soneasi zevk meselesi
    Abartma ya bana göre drift gayet normal bir motor

Şimdi abilerim :D benim vitesli motosiklet kullanmışlığım çok çok az 3-4 km anca ama scooter'ı falan süper kullanırım :D drift alsam zorluk çeker miyim sizce birde ben sürücü kursuna fazla gitmem gidemem yani okul falan onun için sizden yardım alayım dedim :D

Motosikleti
    Bisiklet
    Şimdi abilerim :D benim vitesli motosiklet kullanmışlığım çok çok az 3-4 km anca ama scooter'ı falan süper kullanırım :D drift alsam zorluk çeker miyim sizce birde ben sürücü kursuna fazla gitmem gidemem yani okul falan onun için sizden yardım alayım dedim :D
    kardeş şimdi uzman tv olsun buradaki konular olsun motosikletle ilgili bütün videoları , konuları izle-oku biliyorum deyip es geçme scooter i pejo yu herkes kullanır mesela ben motosiklete ya var ya yok binmişliğim ama elime şimci bi ybr verseler sanki ustasıymışım gibi sürerim bende liseye gidiyorum ehliyet almama 1-2 sene kaldı. inşAllah ta alıcam motoru bu sene mayısta 1-2 sene sonrada ehliyeti neyse sanırım çok uzattım ama birşey daha dicem bisiklette motorla aynıdır yanlız bisikletin motoru sensin (yanlış anlama :D ) ve ağırlığı azdır farkları bu yani kayma dönme ve çarpma alıştırmalarını bisiklette yapabilirsin. iyi motorlar

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Drifte tapar hale geldim birisi etkinlik duzenlesin toplasip alin 1 tanecik yaa :D

Ya şimdi birşey söyleyeceğimde dışlamayın hemen acemiliğimden bu drift nasıl oluyor farkı var mı diğer motorlardan yani kayıyor mu falan :D

Motosikleti
    Bisiklet
    Ya şimdi birşey söyleyeceğimde dışlamayın hemen acemiliğimden bu drift nasıl oluyor farkı var mı diğer motorlardan yani kayıyor mu falan :D
    sen arkadaşa bakma kendi motoru olduğu için övdükçe övüyor övdükçe övüyor :D sen hangisi kafana yatarsa onu al

Aklıma bir motor yatmadı ki :D Şimdi bende çoğu yerde duydum drift iyi bir motormuş fakat benim demek istediğim benim tecrübem 0 sayılır driftle başlayabilir miyim demek istediğim bu...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Aklıma bir motor yatmadı ki :D Şimdi bende çoğu yerde duydum drift iyi bir motormuş fakat benim demek istediğim benim tecrübem 0 sayılır driftle başlayabilir miyim demek istediğim bu...
    Başlarsın bişey olmaz ama 3. vitesi geçme 3. viteste bile 120 vuran arkadaşlar var

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Ustundeki lastik kalitesiz 250tl kiyican takim bi michelin pilot sporty i alican vericen dipgazi vrricen dipgazi motooooorrr biri bana drift alsin :D

crayz_metin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift
    Almayın drift felan kardeşim.. Heryerde drift görür oldum.. Psikolojim bozuldu. Sanki gazeteden kuponla dağıtıyor anasını satayim.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    hayret...kimse boş ver drifti;ybr veya cbf al dememiş...
    dostum sana tavsiyem en kısa zamanda ehliyet işini hallet,ehliyetin olmadan motora biniyorsanda trafiğe çıkma,ne olur ne olmaz kazmanın biri gelir ya önüne atlar ya sana çarpar boştan yere başlamadan bitirme motor sevdanı

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

Alıntı crayz_metin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almayın drift felan kardeşim.. Heryerde drift görür oldum.. Psikolojim bozuldu. Sanki gazeteden kuponla dağıtıyor anasını satayim.
    kayseri merkezde de her köşe başında drift var,ne hikmetse
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    Mondial 125MC Roadracer
    arkadaşlar ben 125mc roadracer kullanıyorum gayet memnunum. motosiklet bilinenin aksine 135cc, 150mcx ise 162cc.
    driftle roadracerin farkı boyutları. ben 1.86yım drift altımda minibike gibi durdu. driftin aksine roadracer daha kalıplı gidonu yukarıda bazı araçlarda ayna sorunu yaşamıyorum az üstünde geçiyo gidon. genişliğine rağmen iki sallanma hareketiyle dar yerlerdende geçebiliyorum. ayrıca ben seçerken 150mcx düşünmüştüm 162cc vergisinden dolayı birazda tuzluydu fiyatı. 125mc indirimli almıştım. inanmayan açsın mondialin sitesini karşılaştırsın. teknik özellikleri birbiriyle aynı. ben tabikide kendi motosikletimi tavsiye edicem. satın almadan ikisinede bin. roadracerin selesi yüksektir eğer sorun teşkil etmiyorsa onu al. zaten ben driftlerin kafasını hiç sevmiyorum far çok küçük. maşallah roadracere araba farı takmışlar. iri motosiklet olması farkedilebilir olması demektir. 14 modellerin grisi üretiliyor sadece. benimki 13 model siyah. cilayı vuruyorum (gerçi ertesi gün güneş altında tozlanıyor ama) ayna gibi oluyo.
    21. Yüzyılın Kovboyları Demir Atlara Biner.

abi bırakın şu apaçi motorunu ya heryerde ondan var birde basıyorlar ben reoderceri tavsiye ederim driften çoğu kişi memnun değil benim tanıdığım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)