Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ekipmanlarıda aldık haydddi hayırlısı :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Bir hafta önce ninja250 almıştım arkadaşlar . Ekipmanlarıda aldık haydi hayırlısı bitane fotoğraf paylaşayım istedim

Siyahtan vazgeçemiyorum malesef. Biraz sıkıntı aslında biliyorum hani trafikte motor siyah ekipman siyah ama. Lanet olsun içimde ki siyah tutkusuna
    ortohnt82, selselas ve blackarca bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Milletin sadece hayirli olsun dilekleri için acmadiysan konuyu mümkünse aldigin ürün markasi modeli alinan yeri ve fiyati da paylaşacak olursan daha faydalı bir konu haline gelebilir.
    Hayirli olsun.
    tr_select ve Nomad_41 bunu beğendiler.

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gece sürüşlerde üzerine yansıtıcılı yelek giyersin olur biter.
    Nomad_41 bunu beğendi.

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Güle güle kullan arkadaşım. Uzun yollar ve iyi günler görmen dileğiyle

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Tekrardan hayırlı olsunda her alacağın ürün için konumu açıcaksın
    enesbingl bunu beğendi.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Hayırlı olsun, ne ekipmanların ne motorun asfalt yüzü görmesin

Bu arada "Ekipmanları da" olacak başlık

Heil Spellcheck

Motosikleti
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Milletin sadece hayirli olsun dilekleri için acmadiysan konuyu mümkünse aldigin ürün markasi modeli alinan yeri ve fiyati da paylaşacak olursan daha faydalı bir konu haline gelebilir.
    Hayirli olsun.

Mont gözüktüğü gibi dainesse mont aldım

Kask shoei düşünüyordum içinde ki güneş vizörünün olmaması beni biraz üzdü öylesine bi markada neden yok dedim. Satıcı arkadaşım gece vizörünü değiştirirsin desede uğraştırıcı geldi bende Nolan'a dönüş yaptım tekrardan . ( N-86 )

Zandona, mafsallı dizlik

Revit zoom eldiven aldım. Eldiven ve dizlikte mağza sahibine güvendim ( kendisi Adem Feyizoğlu gerçekten çok samimi ve içten birisi ) Çok araştırmamıştım eldiven ve dizlik marka ve modellerini ondada kendisi yardımcı oldu bana .

Fiyatlarını yazmak istemedim gösteriş yapmak gibi . Gerçi fotoğrafı koymakda bi gösteriş olmuyor mu diye bilirsiniz'de işte öyle bi paylaşım yapayım dedim . www.feyizoglu.com'dan baka bilir isteyen arkadaşlar. Hani şöyle diyim piyasayı çok bilmem belki daha iyi yerler vardır ama. Feyizoğlu başarılı. Benim için müşteri hizmeti herşeyden önemlidir 3 lira daha ucuz 5 lira daha pahalı diye asla mağza gezmem . Eğer yolunuz düşerse perpanın hemen ilersinde ki petrol ofisinin ordan girip 100 metre ilerde bi uğrayım derim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:04 ----------

Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hahaha :D Heycan işte abi hak ver bizedee
    ortohnt82 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Dizlikle beraber kevlar pantalon almanızı tavsiye ederim. Gösteriş olmaz merak etmeyin, örnek bile olması gerekiyor anlayana
    blackarca ve ortohnt82 bunu beğendiler.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Nomad_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahaha :D Heycan işte abi hak ver bizedee
    Bari motor üzerinde filan çektirseydin resmi, salonda olmamış
    Saat 17:55mi ?
    rambomert bunu beğendi.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Bari motor üzerinde filan çektirseydin resmi, salonda olmamış
    Saat 17:55mi ?
    Vallahi yaa :D motorla daha kısmet olmadı. Herşey 4/4 lük olmadan sürmeyecegıme söz vermıstım kendıme . Sımdı ekıpman tamam sigorta tamam . Yavaş yavaş çıkalım . Birde şu hondanın sürüş okuluna gideyim haftaya . İyice bilinçlenelim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

Buda ufaklıkkk Burdada saat 18:00 olmuş abi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:13 ----------

Alıntı cousinecruis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dizlikle beraber kevlar pantalon almanızı tavsiye ederim. Gösteriş olmaz merak etmeyin, örnek bile olması gerekiyor anlayana

Onuda düşünüyorum hocam ama . Benim pantolonlar dar paça zara'nın kesimleri bilirsin denediysen ordan pantolon . Dizlikleri altın elbiseli adam pantolonun içinden takın dışından kaza olursa dizlik fırlar diyo. Ama bu benim dar pantolonlara nasıl takacaz bilmıyom

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hem motosikletin hem ekipmanların hayırlı olsun.Biz motorcular için gerçekten çok tehlikeli ama bende de siyah saplantısı var motosiklet ve ekipmanlarımın hepsi siyah.Çoğu motosiklet montunun arkasında küçükte olsa reflektörler bulunuyor ama genelde bazıları pek yeterli olmuyorlar.Herşeye rağmen siyah güzeldir asaleti havası bir başka.
    Nomad_41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Vallahi yaa :D motorla daha kısmet olmadı. Herşey 4/4 lük olmadan sürmeyecegıme söz vermıstım kendıme . Sımdı ekıpman tamam sigorta tamam . Yavaş yavaş çıkalım . Birde şu hondanın sürüş okuluna gideyim haftaya . İyice bilinçlenelim :D[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

Buda ufaklıkkk Burdada saat 18:00 olmuş abi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:13 ----------

Onuda düşünüyorum hocam ama . Benim pantolonlar dar paça zara'nın kesimleri bilirsin denediysen ordan pantolon . Dizlikleri altın elbiseli adam pantolonun içinden takın dışından kaza olursa dizlik fırlar diyo. Ama bu benim dar pantolonlara nasıl takacaz bilmıyom
    Bilinçli bir motorcusunuz tebrik ediyorum. Yalnız pantalon çok önemli bir husustur. Eğitime ve ekipmana vereceğim paraya acımam İlk eğitimimi hondadan almıştım bende GS2. Gerçekten çok faydasını gördüm. Yazın GİS parkın konaklamalı uzun yol eğitim turları başlayacak. Umarım bir gün yol yaparız.
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

Motosikleti
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem motosikletin hem ekipmanların hayırlı olsun.Biz motorcular için gerçekten çok tehlikeli ama bende de siyah saplantısı var motosiklet ve ekipmanlarımın hepsi siyah.Çoğu motosiklet montunun arkasında küçükte olsa reflektörler bulunuyor ama genelde bazıları pek yeterli olmuyorlar.Herşeye rağmen siyah güzeldir asaleti havası bir başka.
    Eyvallah çok saol dostummm . Seninde az başını ağrıtmadık alana kadar sorularla Şimdi aldık herşeyi eeh bu kadarmış demek ki Bundan sonrası tecrube yaşamak ve görmek'den ibaret. " http://www.youtube.com/watch?v=kN0W3pdk9ro " Şu videoda ki turuncu yelek hoşuma gidiyor adamda siyah ekipmanın üstüne giymiş. Yelek dimi o ? Ben yanlış görmüyorsam tabi. Böyle birşey de ala bilirim gece sürüşleri için

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:28 ----------

Alıntı cousinecruis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilinçli bir motorcusunuz tebrik ediyorum. Yalnız pantalon çok önemli bir husustur. Eğitime ve ekipmana vereceğim paraya acımam İlk eğitimimi hondadan almıştım bende GS2. Gerçekten çok faydasını gördüm. Yazın GİS parkın konaklamalı uzun yol eğitim turları başlayacak. Umarım bir gün yol yaparız.
    Ben altın elbıselı adama sormustum. Yenı basladım motoru kaldırıp yurutuyorum duruyorum fln bunları bılıyorum ehlıyetım var . Güvenli sürüş 1'i tamamla yeterli olur 2-3 istersen git dedi . Şimdi önümüzde ki cumartesi pazar gidiyorum kısmetse. Taksimden servis kalkıyor 7:30 da . Umarım o zamanlara kadar pişersem. Birlikte neden olmasın. Gerçi yeniyim daha havalar yağmurlanırsa yağmurda sürecek tecrubeye sahip olmadıgımı dusunuyorum henuz

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Eyvallah çok saol dostummm . Seninde az başını ağrıtmadık alana kadar sorularla Şimdi aldık herşeyi eeh bu kadarmış demek ki Bundan sonrası tecrube yaşamak ve görmek'den ibaret. " http://www.youtube.com/watch?v=kN0W3pdk9ro " Şu videoda ki turuncu yelek hoşuma gidiyor adamda siyah ekipmanın üstüne giymiş. Yelek dimi o ? Ben yanlış görmüyorsam tabi. Böyle birşey de ala bilirim gece sürüşleri için

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:28 ----------

Ben altın elbıselı adama sormustum. Yenı basladım motoru kaldırıp yurutuyorum duruyorum fln bunları bılıyorum ehlıyetım var . Güvenli sürüş 1'i tamamla yeterli olur 2-3 istersen git dedi . Şimdi önümüzde ki cumartesi pazar gidiyorum kısmetse. Taksimden servis kalkıyor 7:30 da . Umarım o zamanlara kadar pişersem. Birlikte neden olmasın. Gerçi yeniyim daha havalar yağmurlanırsa yağmurda sürecek tecrubeye sahip olmadıgımı dusunuyorum henuz
    Evet servis AKM nin önünden kalkıyor olması lazım.
    Güvenli sürüş 2 motosiklet hakimiyetini geliştiriyor. Bende yeni başladığımda GS 2 ye gitmiştim. Kendi kendime öğrendiğim bazı sürüş tekniklerinin hatalı olduğunu gördüm orada. Birde hatalı sürüşü yani tecrübe edinilmiş ve pekiştirilmiş hataları düzeltmek daha zor. Her sene bu tarz eğitimleri tekrar etmek gerek. Bende yağmurda ve soğuk havalarda kullanmam. Neredeyse 6 ay boyunca tecrübe eksikliğinden insanın kas hafızası zayıflar ve eğitimlerle yanlış pozisyonların tekrar düzeltilmesi gerekir.
    Nomad_41 bunu beğendi.

enesbingl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    abi çok iyi yaa :D

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neden kimse çizme ile ilgili bir şey yazmamış Kullanan yok mu

Hayırlı olsun bu arada. Shoei'nin GT-AIR modeli gözünüzden kaçtı galiba. Tez zamanda çizme ve pantolon almanız, sağlığınız için iyi olacaktır. Kazasız sürüşler.
    Nomad_41 bunu beğendi.

Motosikleti
    GT air aklıma geldi ya harbiden bak şimdi diyince aklıma geldi. Ama siteden baktım stoklarında kalmamış Valla bot düşündüm de şimdi yeni olduğum için ilk zamanlar zorlana bilirim diye düşündüm vites değiştirmelerde o yüzden şuuanlık botu almadım ama onuda alıcam tabi

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    GT air aklıma geldi ya harbiden bak şimdi diyince aklıma geldi. Ama siteden baktım stoklarında kalmamış Valla bot düşündüm de şimdi yeni olduğum için ilk zamanlar zorlana bilirim diye düşündüm vites değiştirmelerde o yüzden şuuanlık botu almadım ama onuda alıcam tabi
    Ayakkabıyla alışınca bota dönmek zor olabilir. Direk botla başlanırsa hem kendine güven daha fazla geliyor. Scooterım varken uzaylı gibi geziyordum
    Nomad_41 bunu beğendi.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acemiyken düşme riski daha fazla. Tamam çok temkinliyiz ama bir o kadar tecrübesiziz. Çizmesiz binmeyin. Büyük kazaları unutun. Motorun yanında kaskla vs uğraşırken kaval kemiği o demir peg'e çarparsa öyle bir acıtır ki, anlatamam. Yaşamanız lazım diyecem, bence çizme alıp yaşamayın. Bu en ufağı. Herhangi bir kazada Allah korusun.
    Nomad_41 ve cousinecruis bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acemiyken düşme riski daha fazla. Tamam çok temkinliyiz ama bir o kadar tecrübesiziz. Çizmesiz binmeyin. Büyük kazaları unutun. Motorun yanında kaskla vs uğraşırken kaval kemiği o demir peg'e çarparsa öyle bir acıtır ki, anlatamam. Yaşamanız lazım diyecem, bence çizme alıp yaşamayın. Bu en ufağı. Herhangi bir kazada Allah korusun.

Dizliğim de var aslında fotoğrafda çok az birşey kırmızılık gözküyor. Kavalın yarısına kadar koruyor gibi eğer doğru taktıysam tabi onuda iyice bi araştırıp bakacam Tam anlamda nereye kadar koruyor kavalı . Ama onuda eksik etmıcem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)