Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Chopper/Cruiser Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    CamelBiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Merhabalar,
    27 yaşında, 1,97 boyundayım ve 15bin km'lik kuba superlight 200 tecrübem var. Motorumu 5 ay önce sattım, yine arayış içerisindeyim.
    Ancak boyumdan ötürü nasıl bir chopper/cruiser motor alacağım konusunda kararsız kaldım. Aklıma direk forum geldi.
    20.000 Bütçem var. Yeni ekipman dizmeyi düşünüyorum. Sigortasıydı, ekipmanıydı, aldıktan sonra ki bakımıydı derken biz o parayı 15.000TL olarak düşünebiliriz.
    Bu konuda tecrübeli abilerim, arkadaşlarım bana bir yol gösterirse sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    cruiser sınıfı türkiyede öyle sıkıntılıki; elinizdeki paraya ancak 90+ model 650-800 cc arası motorlar alabilirsiniz. en fazla 5 yaşında motosiklet almaya kalkarsanız 30 bin liradan fazla para gerekiyor. yada elinizdeki paranın bir kısmıyla 250 cc alacaksınız. tercih sizin, genelde eski olsalar bile çok iyi bakılmışları mevcut.

Yamaha Dragstar 650
    Kawasaki VN 800
    Suzuki İntruder
    Honda VT 750 Shadow

bu motorların kendi arasında artı ve eskileri var. ben size şunu al bu daha iyi diyemem, zevk meselesi..
    CamelBiker bunu beğendi.

CamelBiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cruiser sınıfı türkiyede öyle sıkıntılıki; elinizdeki paraya ancak 90+ model 650-800 cc arası motorlar alabilirsiniz. en fazla 5 yaşında motosiklet almaya kalkarsanız 30 bin liradan fazla para gerekiyor. yada elinizdeki paranın bir kısmıyla 250 cc alacaksınız. tercih sizin, genelde eski olsalar bile çok iyi bakılmışları mevcut.

Yamaha Dragstar 650
    Kawasaki VN 800
    Suzuki İntruder
    Honda VT 750 Shadow

bu motorların kendi arasında artı ve eskileri var. ben size şunu al bu daha iyi diyemem, zevk meselesi..
    Teşekkür ederim. Bu listeyi değerlendiricem. Malesef dediğinizde haklısınız yeni modellerde rakamlar fırlıyor.
    Benim gibi uzun boylu olupta cruiser kullanan var mı ?

Düşük cc cruiser olupta japon olan malesef kalmadı. Aradığınız fiyatlarda nc 700 x bakabilirsiniz nacizane
    CamelBiker bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)