Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trıumph 250 cc...

Motovento
    REKLAM ALANI
    babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Biraz önce bi derginin internet dresinde okudum trıumph un 250 cc bi SS test ettiğini yazıyordu.Trıumph daytona hayranı biri olarak bu olay beni acayip heyecanlandırdı.Trıumph bu motoru üretirse en azında honda kadar ayrımcılık yapmayıp Türkiye ye getirir diye düşünüyorum yada öyle olsun istiyorum Bu motor gelmemeli bence.

Üç silindirli olsun maket olsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Biz fiyatlar yüzünden ulasamadikdan sonra gelse ne olur gelmese ne olur

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Insallah gelir.triumph gibi bir markanin bu modeli Tr de 10.000 tl ye satacagini tabiki dusunmuyoruz fakat 250cc pazarinin zenginlesmesi,secenekerin cogalmasi adina guzel bir gelisme olur.

250cc ye ille parasi olmayan binecek diye birsey yok, cok zengin olupta 250 cc kullanmak isteyenler da var elbet.hem onlara alternatif olur hemde 2. Ele uygun fiyatli dusen motosikletler normal gelirli vatandasa firsat olur.
    mete_han bunu beğendi.

Gelicek mi acaba ?

KutlayGül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650, CBF 1000 ABS
    avrupa'da yeni çıkan yasayla otobana çıkabilmek için en az 300cc motorunuzun olması gerekiyor. hatta yanlış bilmiyorsam 300 cc ss makinalar bunun için çıktı. sonuçta halihazırda 250 cc makinalar vardı. bu nedenle 250 cc makina çıkaracak olmaları bana mantıksız geldi. ama illa ki adamların bildiği bir şey vardır. triumph hep 3 silindirli yapar. eğer bu yeni çıkacak motoru da 3 silindirli yaparsa eski düşük cc 4 silindirli japon makinalar gibi efsane olabilir.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı KutlayGül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    avrupa'da yeni çıkan yasayla otobana çıkabilmek için en az 300cc motorunuzun olması gerekiyor. hatta yanlış bilmiyorsam 300 cc ss makinalar bunun için çıktı. sonuçta halihazırda 250 cc makinalar vardı. bu nedenle 250 cc makina çıkaracak olmaları bana mantıksız geldi. ama illa ki adamların bildiği bir şey vardır. triumph hep 3 silindirli yapar. eğer bu yeni çıkacak motoru da 3 silindirli yaparsa eski düşük cc 4 silindirli japon makinalar gibi efsane olabilir.
    Makine tek silindir ve Hindistan üretimi...10.000 tl çok bile...
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)