Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alet çantasına kilit sistemi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    uzun yolda alet edavat fazla yer kaplamasın diye böyle bişe aldım yarın postacıdan alacam büyük ihtimal..
    http://www.aliexpress.com/item/Mount...386775840.html
    sol arka topcase altına falan bir yer bakınacam...
    şimdi motorumu öyle saatlerce bir yere falan bırakmıyorum ama bizim milletimiz meraklıdır açılacak bi kapak gördünmü içinde ne var diye kurcalarlar..
    sizce buna nasıl bir kilit sistemi yapılmalı alınmalı...
    dockerengin ve Linwelin bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Erol hocam gayet ucuz ve güzelmiş paylaşım için teşekkürler. Kilit sistemini bir düşünelim.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Kapağına ve gövdesine birer adet halka vidalayabilirsiniz,oraya bir asma kilit takılabilir
    ,yada sadece kapağına bir asma kilit için bir halka takıp motor aksamında bir yere kitleyebilirsin,
    Çekmece kilitlerinden düşündüm ama biraz zor gibi,Yada yan çantalarda bulunan gerdirmeli mandallar var,onların kilitlilerinden bulursan oda olabilir

Motosikleti
    Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erol hocam gayet ucuz ve güzelmiş paylaşım için teşekkürler. Kilit sistemini bir düşünelim.
    ben bunu ne kadar aradım.kendim yapsam bişeye benzemez diye bakındım.ebayda var 25 dolar civarı bayada kargo parası var...aliexpresste adam 50 100 tane toplu satıyordu mesaj attım 1 tane alacam diye ayrı ilan açtı.hem ucuza mal oluyor hem işlevsel bişe olacak benim için.ama kilit işi şart.yoksa bi kaç takım alet çantası kaybolabilir yaratıcı arkaşları bekliyoruz

---------- Post added at 18:06 ---------- Previous post was at 17:59 ----------

Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapağına ve gövdesine birer adet halka vidalayabilirsiniz,oraya bir asma kilit takılabilir
    ,yada sadece kapağına bir asma kilit için bir halka takıp motor aksamında bir yere kitleyebilirsin,
    Çekmece kilitlerinden düşündüm ama biraz zor gibi,Yada yan çantalarda bulunan gerdirmeli mandallar var,onların kilitlilerinden bulursan oda olabilir
    gerdirmeli kilit aklıma yattı bide anahtarlıları var gelsin montajını yapayım ona göre bişe bulacağım sanayide.
    dockerengin bunu beğendi.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Yada bunlarlada hiç uğraşmayabilirsin,kutunun montajını yap kapağıda iyice sık,alt kısımdan ince bir matkap ucu ile kapağın dişlilerine denk gelecek şekilde bir delik del
    Oraya elle sıkabileceğin bir vidalama yap,altta kalacağı için görüleceğini sanmam,kimseninde aklına gelebileceğini zannetmem,böylece kapak çevrildiğinde dönmeyecektir

Kişinin ufacık bir kutuyu açmak için hem riske hemde o kadar şeyi sökmeye çalışacağını zannetmiyorum
    Yada kapağı yapıştırırsın olur biter

Bunuda şimdi buldum
    dockerengin bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yada bunlarlada hiç uğraşmayabilirsin,kutunun montajını yap kapağıda iyice sık,alt kısımdan ince bir matkap ucu ile kapağın dişlilerine denk gelecek şekilde bir delik del
    Oraya elle sıkabileceğin bir vidalama yap,altta kalacağı için görüleceğini sanmam,kimseninde aklına gelebileceğini zannetmem,böylece kapak çevrildiğinde dönmeyecektir

Kişinin ufacık bir kutuyu açmak için hem riske hemde o kadar şeyi sökmeye çalışacağını zannetmiyorum
    Yada kapağı yapıştırırsın olur biter

Bunuda şimdi buldum
    https://lh4.googleusercontent.com/-m...s257/iSale.jpg
    son resimdekide güzel bişe bakalım önce bi motorda yer bulayım sonra hangisini bulursam aklıma yatanı yapacam.ama asma kilit işi tık tık vurur benide sinir eder gerdirmeli bide anahtarlı bulursam süper olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)