Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

bizi çok ama çok yanlış anlıyorlar yazık yazık..

Motovento
    REKLAM ALANI
    güvenyahya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobylette hemide 2005 70 cc oldu
    s.a öncelikle merhaba forumda bir kaç yıldır takılıyorum ve çogunuzuda kısmen yazdınız cevaplardan tanıyorum. Bugün dikkatimi şu çekti TÜRKİYE de motor anlayışı yok yok yok .... vallahi yazık herkes sanıyorki motorcular bira içen zina yapan insanlar hayır çoğu motorcunun çocugu eşi annesi babası var herkes bizi yanlış yorumluyor bize küfür ediyorlar biz haklıyken haksız sın diyorlar bu saçma araba kazalarında kavga çıkıyor saçma niye kavga ediyoruz. neden çok merak ediyorum bi kastımı var sana vuranın niye dövüyorsun he bide motorcu ise tamam hadi sende bişey varmı demez. arabamı kim yaptıracak saçma saçma şeyler biz TÜRKÜZ biz HALKIZ VATANDAŞIZ ESNAFIZ ABİYİZ KARDEŞİZ BABAYIZ çoğumuzun bin bir türlü derdi var arabaya binmeyi sevmiyoruz belki ama o kaskın altında da bir insan evladı insan var. bişeyler yapmayı çok istiyorum ama tek olmuyor yeter artık bizde insanız bizimde hayatımız var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:10 ----------

okuyupta begenen herkeze teşekkürler...
    esc, soycan, hellboys ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    PİSTON SARMIŞ HAYATIMA SEGMAN ATSAN NE FAYDA...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    ''herkes sanıyorki motorcular bira içen zina yapan insanlar''

İkisini de yapıyorum.. Sen birilerini alkol kullanıyor,sevgilisiyle oluyor diye dışlarsan millette seni motor kullanıyorsun diye dışlar..
    kemboo, pistolpitt, MotorKafa ve 21 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İkisini de yapıyorum.. Sen birilerini alkol kullanıyor,sevgilisiyle oluyor diye dışlarsan millette seni motor kullanıyorsun diye dışlar..
    ama sen yapıyon diye herkezmi yapıyor bende yaptım zamanında

altınkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Dam üstünde saksağan vur beline kazmayı.
    UgurCanSoylu, carsvegas ve MetinK. bunu beğendiler.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    arkadaşa yüklenmeyin biraz yanlış telafuz etmiş, bira içene zina yapana laf atmak istememi, milletin gözünde daha serkeş bir yaşam tarzı olan, serseri, kafası güzel, dengesiz gibi ifadeler yerine bu şekilde betimlemiş, tabi yanlış söylemiş ama haklı yanları var, her motorcuyu apaçi sanan tipler yok değill...
    güvenyahya bunu beğendi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    valla güvenyahya ben yazıdan çok imzanı beğendim.

motoruyla hacca gitmek isteyen motorcu da var, gittiği kampta içki içip zina yapmak isteyen motorcu da var. tanrısına çok şükür edip istavroz çıkaranı da doktoru da amelesi de hepsi var .
    büyük ihalelerin avcısı cengaver bir iş adamı da motosiklet sevebilir , tüm bankaları yakmak isteyen hayalperest bir anarşist de .

herkes ne kadar doğru veya yanlışsa biz de o kadar doğru ve yanlışız. bizi biz yapan ise 2 tekerlek üzerinde olmaktan aldığımız zevk ve yollardaki zorluklar.
    otomobil kullanıcılarını artık anlamaya çalışmaktan vazgeçtim. yine de istanbul yollarında önceki yıllara oranla motorcuya saygı duyan şoförleri daha fazla görmeye başladım. bunun sebebi ise her aileden bir ya da 2 kişinin motorcu olması ve sürücünün sıkıştırmadan önce kendi kuzenini yeğenini aklına getirmesi.
    motosiklet kültürünün yaygınlaşması ile her şey daha da güzel olacak.
    Ahmanamra bunu beğendi.

Vitus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Bira içmek ve zina yapmakla motosiklet sürmenin alakasını pek anlayamadım. Birisinin kullandığı araçtan bu şekilde bir yaşam tarzı tahlili yapan benim çevremde kimse yok (açıkçası hiçbir zaman da olmamasını diliyorum zaten). Bu tarz insanlardan çevresinde bulunan var ise de çevresini gözden geçirmesini tavsiye ediyorum, çünkü böyle bir çıkarım yapan insanın sağlıklı bir hayat görüşü olmadığını, iyi bir karaktere sahip olmadığını tahmin ediyorum.

Garibime giden diğer bir konu da şu, mesajından şöyle bir anlam çıkıyor sanki; "bira içen zina yapan insan" kavramının zıttının "eşi çocuğu annesi babası" olan "Türk, halk, vatandaş, abi, kardeş, baba" olan insan olması. Bunu da belirteyim istedim. Tekrar kusuruma bakma ama, bu da pek iyi bir bakış açısı değil.
    Ahmanamra, güvenyahya, drakyuz ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Abi bu kadar devrik cümleyi nasıl bir araya topladın, helal olsun istesen olmaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu kadar devrik cümleyi nasıl bir araya topladın, helal olsun istesen olmaz.
    Yazıyı yazan arkadaşda ayrımcılık yapıyor

auditore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr250r
    insan bira içip zina yapınca insan olmuyor mu? karaktersiz mi oluyor yani? eğer bir insan ben bira içip zina yapıyorum diye laf ediyorsa zaten etrafımda olmasın.. İnsan "karakteri" ile ölçülmeli önyargılar ile değil

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Esrar icen, hap atan falan de bari arkadas, sende de esik ne dusukmus hepimizi disladin bildigin agzimizla icioz biramizi cok sukur, baska bi yeriyle icenler utansin..
    güvenyahya bunu beğendi.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Bira icene de cinsel beraberliği olana da hacca gidene de kliseye gidene de saygı. . Tahammül demiyorum saygı. Ne alaka diyeceksiniz ama insanlardan tepki gördüğü icin yazmaliyim racing ciler su motorlarinizi bagirtmayin kardeşim o kadar çok küfür yiyorsunuz ki bu kulaklar neler duydu
    Linwelin bunu beğendi.

tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    İçkimden s.kimden de kime ne?
    dockerengin, ducatigt, mete_han ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşa yüklenmeyin biraz yanlış telafuz etmiş, bira içene zina yapana laf atmak istememi, milletin gözünde daha serkeş bir yaşam tarzı olan, serseri, kafası güzel, dengesiz gibi ifadeler yerine bu şekilde betimlemiş, tabi yanlış söylemiş ama haklı yanları var, her motorcuyu apaçi sanan tipler yok değill...
    Katılıyorum. Arkadaş aklındakini yanlış şekilde ifade edince yanlış anlaşıldı bence. Aslında motosikletçilere karşı olan serseri&apaçi ön yargısını belirtmek istemiş. Ama o ifade yanlış olunca...

Motosikleti
    henüz yok
    dayı insanları sınıflandıran ayrıştıran utansın lingo lingo şişeler...

chooper tarzı motorlara serseri tarzı motor diyen bir dayıya sahibim

Motosikleti
    siz beni hala anlamıyorsunuz bende bira içiyorum zinayıda yerinde yaptım ama bunları yapmadanda bu duruma düşenleri gördüm ben bunlar bir güç degildir içki içmek falan bunlar kişsel meseleler tamam benim ona saygım var ama halk bütün motorcuları böyle biliyor siz beni yanlış anladınız.... bira içmeyen biri bir harley davinson alsın bak bak şuna bu içer ingiliz birasını vurur rus karısına derler belkide adam sadece gezmeyi istiyordur siz beni anlamamışsınız benim hiç birinize kastım yoktu eger hatalıysamda özür dilerim....

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Arkadaşa katılıyorum her motosiklete binen bira içip kadınlarla yatıyor sanılıyor. Ben de motosiklete biniyorum ama kaç ay oldu bir tane düşüremedik! Bi bira keyfimiz vardı maaşımızın azlığından zar zor içiyorduk ona da yasak geldi saat sekizden sonra korkuyor tekelci abiler!
    Ne zina var ne alkol depresyona girmek üzereyim. Neymiş motorculara kızlar hastaymış ortamlardan ortamlara koşuyormuşuz. Hep yoklukta gider sınıfından hatunlarla uğraşıyoruz

auditore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr250r
    onları diyen insan zaten cahildir , gerçi toplumun çoğu cahil olduğuna göre alışmak lazım..
    güvenyahya bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Vitus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bira içmek ve zina yapmakla motosiklet sürmenin alakasını pek anlayamadım. Birisinin kullandığı araçtan bu şekilde bir yaşam tarzı tahlili yapan benim çevremde kimse yok (açıkçası hiçbir zaman da olmamasını diliyorum zaten). Bu tarz insanlardan çevresinde bulunan var ise de çevresini gözden geçirmesini tavsiye ediyorum, çünkü böyle bir çıkarım yapan insanın sağlıklı bir hayat görüşü olmadığını, iyi bir karaktere sahip olmadığını tahmin ediyorum.

Garibime giden diğer bir konu da şu, mesajından şöyle bir anlam çıkıyor sanki; "bira içen zina yapan insan" kavramının zıttının "eşi çocuğu annesi babası" olan "Türk, halk, vatandaş, abi, kardeş, baba" olan insan olması. Bunu da belirteyim istedim. Tekrar kusuruma bakma ama, bu da pek iyi bir bakış açısı değil.

ailesi olan motorcuya bak bak neler yapıyorlar diyorlar biri sana bunu dese nasıl anlarsın ben kız yigenimi bindirdim adım çıktı bak bak motora karı kız atmış diye anlamamışsın mami beni...

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    aslında bunlar hep amerikanın oyunu işte :D
    mete_han ve wasp07 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)