Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Boş Yolda Arkama Gelen Sürücü.

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar İlk Önce Merhaba,İki Şeritli Yolda Gidiyorum, Sağdan Yavaş Yavaş İlerliyorum Motor Fazla Hızlı Gitmiyor Neyse Bir Sorun Oldunmu Araç Sürücüsüne Yol Veriyorum.Yol Boş Sağdan Sağdan Gidiyorum Hızlı Giden Adam Soldan Gider Bomboş Yolda Arkadama Gelip Kornoya Basıyor Adam,bir değil birden fazla sürücüde aynı sorunu yaşadım.Boş Yolda Arkama Gelip Çekil Demenin Manası Ne Soldan Devam Et Yol Bomboş.Bendemi Sorun Var Acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

adamlar öyle alışmışki bomboş otobanda olsa illa arkana geçip korna çalıp , o yoldan gidecek huyları o

Alıntı david3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamlar öyle alışmışki bomboş otobanda olsa illa arkana geçip korna çalıp , o yoldan gidecek huyları o
    Valla Hocam İlginçler.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bazen banada öyle yapıyorlar yol bombos arkamda bitiveriyorlar 80-90 la rahat gidebilen bi makineye geç

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazen banada öyle yapıyorlar yol bombos arkamda bitiveriyorlar 80-90 la rahat gidebilen bi makineye geç
    Valla Hocam 80,90 Yapıyorda,Oda Yetmiyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    vallla hocam ben mersin e5 de giderken sağda 60-80 arası araçlar geçiyordu sol şeride bi geçtim motorum düzde en fazla 90-100 yapıyor sol şeritte arkamda bi ton araç vardı hiç biride korna çalmadı üstelik sıkıştırmadılarda sonra sağ şerit boşalınca direk sağ şeride girdim soldan diğer araçlar gazlayıp geçtiler bide slm verdim adamlara Bizim bölgede kar olayıda olmadıgı için yaz kış herkes motora alışkın...
    satoyama bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı Ose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallla hocam ben mersin e5 de giderken sağda 60-80 arası araçlar geçiyordu sol şeride bi geçtim motorum düzde en fazla 90-100 yapıyor sol şeritte arkamda bi ton araç vardı hiç biride korna çalmadı üstelik sıkıştırmadılarda sonra sağ şerit boşalınca direk sağ şeride girdim soldan diğer araçlar gazlayıp geçtiler bide slm verdim adamlara Bizim bölgede kar olayıda olmadıgı için yaz kış herkes motora alışkın...
    püf nokta bu zaten motora alışık insanın fazla olması. illa birinin abisi babası dayısı kardeşi biniyor.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    ilginc

genelde solu kapatmis oluyorlar ve zorla beni sagla diyorlar.. tem'de gidiyorum 4 serit bombos, soldan ikinci seritte 90'la filan gidiyor, yaklastim arkasina, bir iki dakika öyle gittim, sonra sinyal verip sol serite gectim, usulca solladim, saga sinyal verip yaklasik 2 saniye mesafe ile önüne gectim, süratim tas catlasa 95, neyse 30 saniye sonra tekrar saga sinyal verip bir serit daha saga gectim, bi 30 saniye sonra tekrar saga sinyal verip en saga gectim, ama kime ne anlatmaya calisiyorsun ki

bir defasinda ilgaz d100 üzerinde saat 23 gibi filan, yol bombos iki seritli duble yol, sagdan gidiyorum 90 filan, sol seritte yanima geldi bir beyaz ibiza, öyle gittik bir süre 5 dakika filan yan yana.. tuhafti ama güzeldi

güzel yurdumun renkli insanlari, yoksa renkli yurdumun güzel insanlari mi
    cenkito bunu beğendi.

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Benim en çok kullandığım güzargah TEM otoyolu. Bildiğiniz gibi otoyol 4 şeritli. Genelde arabayla da motorla da sakin giderim. İnanın soldan 3. şeritte 90-100le ilerlerken arkadan selektör yapan terliksi hayvanlar oluyor. Bu nasıl kafadır anlamış değilim. Sanırım farklı bir boyutta yaşıyorlar
    MetinK. bunu beğendi.

norace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address
    Otobanda minimum hız sınırı 40. Onun dışında indirip döveceksin abi, ne yapacaksın başka?

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    Alıntı bikerboi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim en çok kullandığım güzargah TEM otoyolu. Bildiğiniz gibi otoyol 4 şeritli. Genelde arabayla da motorla da sakin giderim. İnanın soldan 3. şeritte 90-100le ilerlerken arkadan selektör yapan terliksi hayvanlar oluyor. Bu nasıl kafadır anlamış değilim. Sanırım farklı bir boyutta yaşıyorlar
    yol müsaitse en sagdan giderim - 100 ile olsa bile..

müsait oldugunda sol seritleri isgal edenlere ayar oluyorum.. zorla sagla beni diyorlar arkadas..
    ● hız sınırlarına uy / trafiğin akışkanlığını takip et / hızını görüş ve duruş mesafene göre ayarla ● sürüş şekli ile kimseyi hataya zorlama, tehlike yaratma ● diğerlerin öküzlüklerini telafi edebilmek için pay bırak

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Bunlar analarından sonra sıra karılarına gelen kansız adiler. Ahlaksız köpekler.
    satoyama bunu beğendi.

Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar İlk Önce Merhaba,İki Şeritli Yolda Gidiyorum, Sağdan Yavaş Yavaş İlerliyorum Motor Fazla Hızlı Gitmiyor Neyse Bir Sorun Oldunmu Araç Sürücüsüne Yol Veriyorum.Yol Boş Sağdan Sağdan Gidiyorum Hızlı Giden Adam Soldan Gider Bomboş Yolda Arkadama Gelip Kornoya Basıyor Adam,bir değil birden fazla sürücüde aynı sorunu yaşadım.Boş Yolda Arkama Gelip Çekil Demenin Manası Ne Soldan Devam Et Yol Bomboş.Bendemi Sorun Var Acaba?
    Açık ve net öküz.ve eğlenmek istemiş başka bir sebebi yok o..nun.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    onu yapan beyinsiz şöförler, motorun yolda hakkı olmadığını, senin şeriti boşuna işgal ettiğini düşünen beyinsiz tayfasıdır... altından arabayı alıp üzerinden üç beş kere geçilesi insanlar.
    SiyahAdam ve sardokar bunu beğendiler.

Evet Hocam İstanbul

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

Valla Hocam İlginçler.
    ben genelde frene basıp ne var lan hayvan diye bağırıyorum veya ışıklarda yakalamaya çalışıyorum çizme korumalar vs varken yemez bence üstüme yürümeye bizi buna iten de onların şerefsizliği maalesef

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:51 ----------

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    püf nokta bu zaten motora alışık insanın fazla olması. illa birinin abisi babası dayısı kardeşi biniyor.
    aynısı başıma B sınıfı ehliyet alırken gelmişti arkadaki transporter durumu anlayıp istifini bozmadan yavaşça arkamdan gelmişti

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Diyorum size çete kuralım diye dinlemiyorsunuz ki
    MetinK. bunu beğendi.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diyorum size çete kuralım diye dinlemiyorsunuz ki
    Olur Hocam Neden Olmasın.Ben Varım

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Olur Hocam Neden Olmasın.Ben Varım
    sen yoksan 1 kişi eksiğiz zaten metin hocam
    MetinK. bunu beğendi.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)