Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kawasakı er 5 koruuma demiri montaj anlatımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    tüm motosiklet ailesi gönül dostlarına selam ediyorum , inşallah iyisinizdir arkadaşlar aslında açtığım her başlıkta uzunca detaylı ve bildiklerimide aktarmaya çalışssamda bu seferki başlığım kısa olmak duurumunda , malesef çünki zamanım gerçekten yok , kawasaki er 5 için tasarlayıp modellediğim motor koruma demiri zannediyorum farklı bir çalışma oldu şimdiden camiaya hayırlı olsun , yorum yazan tüm arkadaşilarımma kalpten teşekkür ederek videoya geçiyorum , allah cümlenizi kazadan kederden korusun ... iyi seyirler...

www.irfmotor.com
    rambomert, cenkito, Sinan Aksu ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Abi senden kar zinciri bekliyoruz valla 2 gün uğraştım yapmak için bende ekipman yok dışarıda satan yok.
    piyanist_irf bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı merak ederim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi senden kar zinciri bekliyoruz valla 2 gün uğraştım yapmak için bende ekipman yok dışarıda satan yok.

aslında geçen yıl bir ara bu konuyu bir arkadaşımla konuşmuştuk seri anlamda değil ama bireysel olarak çok işe yarayacak bir gereklilik olduğu yerine göre aşikar bu konuda ne yapabilirim bir araştırayım , zaten varolanla değil piyasada olmayanla benim mücadelem inşallah ama bu kış geçer öyle tahmin ediyorum
    cenkito bunu beğendi.

Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında geçen yıl bir ara bu konuyu bir arkadaşımla konuşmuştuk seri anlamda değil ama bireysel olarak çok işe yarayacak bir gereklilik olduğu yerine göre aşikar bu konuda ne yapabilirim bir araştırayım , zaten varolanla değil piyasada olmayanla benim mücadelem inşallah ama bu kış geçer öyle tahmin ediyorum
    Valla abi yok piyasada bende basit birşey yaptım 3 mm zinciri 18 bakla halinde kestim(sor nasıl kestim makasla 5 dk ekipmansız 1 gün keski ve çekiçle güm güm )

arka lastiğin havasını indirdim zinciri etrafına sardım plastik kelepçe(20kg lık 2 tane) ile iyice sıktım tekrar hava bastım zincir baya gerildi eğer havayı indirmeyip direk sarılsa sürüş anında ağırlık binince binince lastik eziliyor zincir salıyor kendini jant üstünde harmandalı oynuyor jant koluna kayıp bütün yük plastik kelepçeye binip kopuyor. 20 grup zincirim var zorla yaptığım jant 5 kollu her kol arasına 4 zincir.

İş görüyor ama ıvır zıvırı çok. pratik değil birde tak çıkar yaparken devamlı sarf malzemesi olarak plastik kelepçe gidiyor gerçi para değil pek 100 tanesi 3 tl 20 takımda 40 kelepçe gidiyor.

ama arabalardaki gibi olsa hem daha sağlıklı hem daha pratik olur ama benim gibi elektronikçinin evinde pense bile minyatür ki baklaları açıp zinciri örüp geri kaynak yapmak için alet edevat emekli olunca anca .

Abi kar paletleri var motora uydurabilir misin hem zincirden daha ekonomik kargosu falanda ucuz olur takması zaten ayakkabı bağlamaktan kolay kayışlı sistem.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    abi er5ten sonra kle500 lere ne zaman geliyor sıra

Motosikleti
    Alıntı merak ederim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla abi yok piyasada bende basit birşey yaptım 3 mm zinciri 18 bakla halinde kestim(sor nasıl kestim makasla 5 dk ekipmansız 1 gün keski ve çekiçle güm güm )

arka lastiğin havasını indirdim zinciri etrafına sardım plastik kelepçe(20kg lık 2 tane) ile iyice sıktım tekrar hava bastım zincir baya gerildi eğer havayı indirmeyip direk sarılsa sürüş anında ağırlık binince binince lastik eziliyor zincir salıyor kendini jant üstünde harmandalı oynuyor jant koluna kayıp bütün yük plastik kelepçeye binip kopuyor. 20 grup zincirim var zorla yaptığım jant 5 kollu her kol arasına 4 zincir.

İş görüyor ama ıvır zıvırı çok. pratik değil birde tak çıkar yaparken devamlı sarf malzemesi olarak plastik kelepçe gidiyor gerçi para değil pek 100 tanesi 3 tl 20 takımda 40 kelepçe gidiyor.

ama arabalardaki gibi olsa hem daha sağlıklı hem daha pratik olur ama benim gibi elektronikçinin evinde pense bile minyatür ki baklaları açıp zinciri örüp geri kaynak yapmak için alet edevat emekli olunca anca .

Abi kar paletleri var motora uydurabilir misin hem zincirden daha ekonomik kargosu falanda ucuz olur takması zaten ayakkabı bağlamaktan kolay kayışlı sistem.
    buraya bir kaç resim döküman ekleyebilirmisin konuya dair üzerinde istişare ederiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi er5ten sonra kle500 lere ne zaman geliyor sıra

kle 500 için çok zaman yok aslında ve sadece 1 modelin tasarım üretim aşamaları yaklaşık 1 ayı buluyor , inazuma ful aksesuarından sonra suzuki w storm var sırada ama duruma göre kle 500 de olabilir bursadan özcan kardeşime yapacağım kısmet olursa ama şu an zaman veremiyorum yinede sürpriz bukonu belli olmaz bir bakmışssınız 2 ay sonra kle 500 videosu çekiyorum

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    her zaman ki gibi 10 numarasın abi

Motosikleti
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her zaman ki gibi 10 numarasın abi

eksik olma cemcim güzel gönlünüz yeter kardeşim...
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler