Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Altın Elbiseli Adam Megelli 250r testi

Motovento
    REKLAM ALANI
    UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı Ose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence siz megelliyi unutun BuMoto/jingling Calibreyi yapsaydı bari
    Onuda yapacak. Facebookta bumoto calıbresini test için verecek varmı diye yazı paylaştı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Fridolin kaşınıyor gene anlaşılan

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    https://www.youtube.com/watch?v=4cBd...YllBZ955fCfa9A

dün akşam yayınlanmış megelli testi

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    almayın demiş kısaca.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    İnce dokunmuş bence.. Bi yerde zaten söylüyor 9bin neymiş 1 daha koy cbr al 1.5 daha koy kawasaki al diye.. Videoda da zaten genel olarak dalga geçiyor motorla, sütekli kahkaha atıyor, pis pis sırıtıyor falan bulaşmayın dememiş de demeye getirmiş işte..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    megellide ön yargılı değilim ama iki üç noktada soğudum,

1- Titreşimin aşırı olması, sağlık içinde iyi değil diye.
    2- Hararet göstergesinin olmaması.
    3- Alüminyum şase olması.

bide motorun kalitesinden bihaberiz, yani motor sağlammı, bakımını suyugu yağını verince 80 000 - 90 000 km gidermiyim, uzun ömürlü mü bilemiyoruz.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Ve beklenen geldi, megellinin ultra turşu ötesi oldugunu barkin bayoglu da ilan etmis oldu.. az kalsin bende tipine bakip alacaktim ucundan dondum..

Bazi kullanicilarin videodaki teneke elbiseli adam gibi koru korune ovmesinin 2 aciklamasi var; ya hic motosikletten anlamiyorlar ve bindikleri tenekenin farkinda olmayip bilincsizce afaki yorum yapiyorlar yada yogurdum ekşi dememek icin ve altindaki motosikletlerini yarin obur gun kolay ve pahaliya satabilmek icin insanlari kandiriyorlar.. 2. Şık çok alçakça bence,umarim bu övenler bilmediginden ovuyordur..

Ayrica Barkin Bayoglu megelli videosunu yayinladiktan sonra ki canli yayinini izlerseniz megelliyi oven videodaki adama verip veristiriyor ve megellinin dyno da 16 beygir verdigini soyluyor..

Tevekkeli degil megelli servisleri benim gordugum 2 tanesi gecmisi kirli,dolandiriciliklariyla unlu kisiler..

Birde megelli basliginda fake uyelikler acilip berbat ve adi cikmis servisler icin "aa olur mu benim isimi hemen cozdu,bedava parca verdi,soyle iyi adamlar boyle mukemmel adamlar" diye sahte yorumlar yazildi diger uyeler bu kisilerin fake oldugunu ve dokuyucunun parmagi oldugunu hemen anladi

Kisadan hisse aman ha arkadaslar sakin ha aldanipta bu tekerlekli turşuya para vermeyin.. gidin hyosung alin,cbr alin,yzf alin ninja alin.. su saatten sonra megelli turşu250r in sifiri 4.999 tl olsa yine durur dusunurum deger mi diye ;)
    Shrieker ve umurcan bunu beğendiler.

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bide motorun kalitesinden bihaberiz, yani motor sağlammı, bakımını suyugu yağını verince 80 000 - 90 000 km gidermiyim, uzun ömürlü mü bilemiyoruz.
    usta cbr 125 bile o motorun canını alır ya :D boşver zaten megelli felan :D

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Barkını ilgi ve takdirle izleyenlerden biri olarak.
    Daha ilk saniye -Neydi megelli? diye sorması. İlerleyen dakikalarda hafif,yer yer ağır tiye alan uslubunu biraz yadırgadım.
    Evet bir honda yamaha kawasaki değil ama bir motorda bu kadar afedersiniz itin bi yerine sokulup çıkarılırmı? Barkın beyin takdiri.
    Kesinlikle söylediklerinde haklı olabilir. Ama uslup biraz daha iyi olabilirdi.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Megelliyi canlı bile görmedim ancak

1-tek silindir titreşimsiz makine varsa bizde bilelim, bmw nin bile tek silindirini kullandım. titriyordu. Zaten tek pistonu dengeleyecek bir şey olmadığı için tek silindirmiş, aa titriyor demek bence doğru değil.
    2-neye lazım ? şart değil.
    3-bu artı bir özelliktir, neden soğudunuz onu anlayamadım. kazalısını alıp şasesini yaptıracaktınızda aliminyumun işçiliği zor diye mi vazgeçtiniz

Motosikleti
    F650GS
    Alıntı scooboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkını ilgi ve takdirle izleyenlerden biri olarak.
    Daha ilk saniye -Neydi megelli? diye sorması. İlerleyen dakikalarda hafif,yer yer ağır tiye alan uslubunu biraz yadırgadım.
    Evet bir honda yamaha kawasaki değil ama bir motorda bu kadar afedersiniz itin bi yerine sokulup çıkarılırmı? Barkın beyin takdiri.
    Kesinlikle söylediklerinde haklı olabilir. Ama uslup biraz daha iyi olabilirdi.
    motorun gösterge tablosu fabrika çıkış faullü. hadi garantiden değiştiriyorlar diyelim. fren yok, sağ gidon eli sıkıştırıyor, aynalar bir işe yaramıyor, titreşim manyak. mühendislik sıfır motorun artıları alüminyum şase, prolink arka amortisör ile dizaynı. bunlar için 9000 çok fazla.

bence az bile söylemiş
    Shrieker bunu beğendi.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Hala ovuyorsunuz ya pes diyorum.. yahu motosiklette gorevini yapan ne var? Lastikler? 5 para etmez,enjeksiyon beyni? Tiner cekmis balici gibi kafasina gore takiliyor, gosterge? Bi caciga yaradigi yok,frenler? Varmi yok mu belli degil? Viraj? Allah korusun? Aynalar? Burun killarini almak icin kullanabilirsin..gidon, fazladan parmaginiz varsa koparabilirsiniz.Servis? Eline dusecegine lagim cukuruna dus? Ee ne kaldi? Tek silindir titrer evet de tekerlekli vibrator gibi mi titrer? Hic mi binmedik tek silindire? Bu motorda kalite yok guvenlik yok tipten baska hic bisey yok neden hala sacma sapan savunup burda insanlarin gunahina giriyosunuz?

Tutturmuslar baslangic motoru diye,aleminyum sase baslangic motoru ne kadar mantikli? Fari.kac para? Grenaj set kac para bu baslangic motorunun? Yapmayin yahu az insaf..

Tez canli biri olup su forumda allayip pullayanlara inanip megelli almis olsaydim yemin ederim beddua ederdim pisman oldugum anda,boyle vebal almayi nasil goze alabiliyorsunuz?

Resmen forum amacini yitiriyor,insanlar bilgi almak icin,kucuk butcelerini en dogru sekilde kullanabilmek icin girip burada mesajlarinizi okuyor UNUTMAYIN!

Ondan sonra millet aynen soyle diyor; "yaa internete ne bakiyosun 14 yasinda cocuklar hayatlarinda duran motorun koltuguna oturmamamis cikip orda yazip ciziyor, işkembe-i kübradan salliyor cok bi bk biliyomus gibi"
    acayüp, cousinecruis, Shrieker ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Kardeş ben farklı bişi demiyorum zaten. Beğendiğim tek tarafı şekli. Gerisi gerçekten konuşmaya bile değmez.
    Heleki o fiyatı akıllara zarar.
    Farklı birşeyin altını çizdim.
    Az bile demiş diyen bro küfür etseydi ozaman.

Motosikleti
    F650GS
    adam sadece gülmüş videoda, tiye alması şikayet ettiğin konular hep daha önce yaptığı kanıksadığımız şeyler.

hatırla drz400sm tanıtımını apaçi kılığında apaçi dilinde yaptı. supermoto sürücülerine açıkça apaçisiniz diyor. bu nedir? fikir açıklama hürriyeti. adamın üslup da bu. kabul et demiyorum daha önce de böyleydi diyorum. küfür neymiş.

bence senin rahatsız olduğun şekilde davranmasına yanına aldığı adam sebep olmuş, eskisinde kimse olmayınca verip veriştiriyordu şimdi dalga geçmiş gibi olmuş. sen de haklısın
    scooboy bunu beğendi.

Smyrna35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Alıp kafenin önüne koyup şekil yapmalık motor.Ben şahsen sırf şekli semali icin 9bin kusur vermem.Verene de karışmam.

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    Megelli midir. Maydonozmu. Ne. Bu ne. 90000 tl. Bu. Cin. Ya ne. Bukadar. Etmez. Hatta. Benim gozumde. 1000 tl.
    Salaklik. Hatta
    Bence. Git. Adam gibi. Cbr. Yada. Nija. Al. Paranmi. Az git. ybr al yahu

YANI. BARKIN. BUNU. BENCE. VIDEO BILE. KOYMAMALI. Test. De etmeliydi

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı HELLAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YANI. BARKIN. BUNU. BENCE. VIDEO BILE. KOYMAMALI. Test. De etmeliydi
    ön yargılarının hastasıyım. sektörün daha çok modele, çeşitliliğe ihtiyacı var
    tabi bu fren olmayan modellerle değil de daha işlevsel motorlarla yapılsa daha güzel olur.

ama incelemesin bile demek de saçma. üzerine düşeni yapmış işte. alan alır, almayan almaz.
    bundan sonrası insanların tercihi, karışmak da ne sana kaldı ne bana
    Heil Spellcheck

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı Smyrna35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung bana fazla sorun çıkarır mı?
    motoru sıfır alırsanız sorun çıkmaması lazım, siz de araştırın pek sorun yok, japonda ne ise hyosung'da da o'dur, ancak 2. el alırsanız durum markadan bağımsız oluyor, eski sahipleri bakmamışsa neylesin honda, Suzuki, hyosung vs ... çinli markasız sıfır alıpta saçma sapan bir sürü sorun yazan kullanıcılar var, hyosung'da olmuyor öyle şeyler ....
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön yargılarının hastasıyım. sektörün daha çok modele, çeşitliliğe ihtiyacı var
    tabi bu fren olmayan modellerle değil de daha işlevsel motorlarla yapılsa daha güzel olur.

ama incelemesin bile demek de saçma. üzerine düşeni yapmış işte. alan alır, almayan almaz.
    bundan sonrası insanların tercihi, karışmak da ne sana kaldı ne bana
    Hic. Avrupaya. Yada. Gelismis ulkelere. CIN. Hint. ! MALI. Abuk sapik markalar. Girmismi goren. Varmi. ?

93. 90. Model vespaya. Binerimginede. Busalak. Motora. Asla

Ben. Yunan. Icin. Cevap. Vereyimcokzor. Giremez. Cunku. Ce. Garantisini. Kapsamaz. Megelliyi l alan da. Pardon maydonoz. U! Cok zengin. Dir bence. 2benim sokaga atcak. Param yok.
    TRANSALP.GR.COM

Smyrna35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru sıfır alırsanız sorun çıkmaması lazım, siz de araştırın pek sorun yok, japonda ne ise hyosung'da da o'dur, ancak 2. el alırsanız durum markadan bağımsız oluyor, eski sahipleri bakmamışsa neylesin honda, Suzuki, hyosung vs ... çinli markasız sıfır alıpta saçma sapan bir sürü sorun yazan kullanıcılar var, hyosung'da olmuyor öyle şeyler ....
    Şu an % 90 Hyosung zaten, maddi açıdan pek problem yok 250cc için fakat sıkıntı çekmek istemiyorum. Motorculuk geçmişi olan ve buna rağmen motosiklet almami istemeyen babam bile begendi motoru."Heh söyle kalıplı motorlari goster bana ne o öyle bisiklet gibi (cbr icin) motorlari gosteriyorsun"dedi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)