Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Emniyet şeridi

Motovento
    REKLAM ALANI

Çifte standart olmamalı, emniyet şeridinden gidecekmiyiz gitmeyecekmiyiz. Bir karar vermeliler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Genelde bir çok polis emniyet şeridi kullanımına bir şey demiyor. (İstanbul-Köprü yolu) Trafik nedeniyle emniyet şeridini kullanıyorum.

Polis görünce sol şeride geçersin usül usül kimsede bir şey demez. En azından bana ve gördüğüm diğer motorculara hiç bir polis bir ses çıkartmadı.

1.5 ay önce bir uyarıda bulunuldu. Polis görünce şeride geçin şeklinde... O kadar

1. köprü avrupadan anadolu geçişinde... Metrobüsün yola bağlandığı köşede polis genelde pusuya yatar. Zincirlikuyudan köprü girişine kadar emniyet şeridini pek kullanmamaya çalışın arkadaşlar.

Motosikleti
    2012 apache rtr 150
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genelde bir çok polis emniyet şeridi kullanımına bir şey demiyor. (İstanbul-Köprü yolu) Trafik nedeniyle emniyet şeridini kullanıyorum.

Polis görünce sol şeride geçersin usül usül kimsede bir şey demez. En azından bana ve gördüğüm diğer motorculara hiç bir polis bir ses çıkartmadı.

1.5 ay önce bir uyarıda bulunuldu. Polis görünce şeride geçin şeklinde... O kadar

1. köprü avrupadan anadolu geçişinde... Metrobüsün yola bağlandığı köşede polis genelde pusuya yatar. Zincirlikuyudan köprü girişine kadar emniyet şeridini pek kullanmamaya çalışın arkadaşlar.
    Valla ben her aksam imesten otobana baglanip kisiklidan cikiyorum full emniyet seridi kimse bisey demiyo.hatta bi keresinde polis var diye emniyet seridinin solundan gidiyorum durdurdu beni.dedi sen emniyet seridinden git aksam aksam tehlikeye atma dedi kendini

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    emniyet şeriti candır can...........

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Bende kullanıyorum arada ama mantıken yasak olmalı

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Bilinçli bir birey olarak insanların acil yardımlarında vs. kullanılan yolu onu kapatcak şekilde kullanmak insanlığa sığmaz. Bu kuralla değil insanın kendi değerleriyle alakalıdır. Motosiklet kullansa sıkıntı yok bulur bir boşluk girer ama otomobillerin kesinlikle girmemesi gerek. Unutmayın o şerit bir gün hepimize lazım olabilir.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı aranel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilinçli bir birey olarak insanların acil yardımlarında vs. kullanılan yolu onu kapatcak şekilde kullanmak insanlığa sığmaz. Bu kuralla değil insanın kendi değerleriyle alakalıdır. Motosiklet kullansa sıkıntı yok bulur bir boşluk girer ama otomobillerin kesinlikle girmemesi gerek. Unutmayın o şerit bir gün hepimize lazım olabilir.
    evet bende aynı şekilde düşünüyorum, biz ambulans geldiği zaman çekilebiliriz ama arabalar çekilemez.. o yüzden emniyet şeridi bizimdir

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şöyle izah edeyim; motorsikletler kullansın (eds ye dikkat!) arabalar kullanmasın,nedeni ise arkadan ambulans itfaye gelirse motor araya kaçıp yol verir,ama araba olsa bi tarafa kaçamaz tıkar yolu,yada önüne düşer her dürlü cezayı yer

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Emniyet seridi motora serbest gibi biseydir ben polisin bisey dedigini duymadim ama sikintida olmaz degil o dedigin yerden hergun gecerken ordaki polisin onunden gecer atasehire giderim simdiye kadar hic bisey demedj

Bugün Anadolu'dan Avrupa yakasına geçişte FSM sanırım kaza olmuş trafik vardı, arkamda bir araçta emniyetten geliyor yalandan yakmış dörtlüleri, sanki acil durumu var. 200 metre ileride polis aracını görünce hemen araya girmeye çalıştı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)