Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

irfmotor sizlerin sayesinde doğdu...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Başarılar dilerim İrfan.
    piyanist_irf bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    erro arkadaşıma ,tusubasa kardeşime ,CrosseR kardeşime ,cool 113 kardeşime,acayüp nıclı eyüp kankama ,sevgili bülent 78 arkadaşıma,gv650i arkadaşıma,Shrieker arkadaşıma,scala emre kardeşime,M.balibey çağatay kardeşime,sevgili alp tunay alp ağabeyime,McBay arkadaşıma,yamyam yamahacı erdal dostuma,saygıdeğer sevgili deli çerkeş ağabeyime, nicini kopyala yapıştır yapamadan yazamadığım sevgili TheArcheus-tolga arkadaşıma ,sotoyama mustafa üstadıma,GP500-1st arkadaşıma, sevgili adana il temsilcimiz bora karataş ağabeyime çok teşekkür ediyorum , manevi anlamda yanımda olmanız bana çok büyük bir güç vermektedir allah hepinizden razı olsun zira insan yağmasada gürleyebilmelidir ,belki parasal yönden bende pek yardımcı olamam ama manevi anlamda yapacağını esirgemeyen bir insan olduğumu söyleyebilirim iyiki varsınız ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:05 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan Usta, hayırlı uğurlu olsun. Bajaj ve Hero motorları da unutma...
    teşekkür ederim serkancım zamanla hepsine sıra gelecek taşlar yavaş yavaş yerine oturuyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:07 ----------

Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başarılar dilerim İrfan.
    teşekkür ederim sıtkı abi tekerinize taş değmesin...
    M.balibey ve yamyamaha bunu beğendiler.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Hayırlı uğurlu olsun. F650GS için yan çanta demiri yapabilirseniz talibim.

Koruma demirinden farklı aksesuar yapabilirseniz onlardan da ihtiyaçlarım bulunmakta. Aklınızda olsun.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın. İnşAllah istediğin gibi gider her şey

Motosikleti
    Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah utandırmasın İrfan kardeşim.

Her büyük firma küçük bir atılımla başlar. Umarım hayallerini kurduğun yerlere gelirsin.

Sticker yaptırdığını görüyorum. bence markanı patentle ve yaptığın ürünleri teşhir edebileceğin bir web sitesi yap. Dürüstlüğün ve samimiyetini işine yansıttığın sürece ,yaptığın ürünler piyasada kendisini duyurmaya başlayacaktır. Ve dediğin gibi sırf iki parça kromlu basit ithal ekipmana dünyanın parasını dökmektense insanlar seni tercih edecektir.

Bir süredir aklımda olan ufak bir proje var. Bunu seninle paylaşmak isterim irfan kardeşim. Bir düşün taşın , getirisini , götürüsünü hesapla , aklına yatarsa uygula.

Atv yapısal olarak devrilmeye çok müsait bir araç. Ve atv kazası yapanlar genelde hemde düşme hemde bizzat kendi aracı tarafından ezilme olayını yaşadıkları için , bir daha binmeye tövbe ederler.

Utv ise roll barlarından dolayı devrilme esnasında sürücüsünü koruyor.Ama hem pahalı hem motor hacimleri küçük.( Gerçi emniyet kemeride çoke etkili ama takarsanız )

Acaba kullanıcısının kendisinin basit el aletleriyle montajlayabileceği , atv uyumlu bir roll bar kafes sistemi olsa, öyle uçuk kaçık rakamlarada satılmasa , Atv sahipleri , atv turu düzenleyen firmalar talep edermi diye düşünmüştüm. sadece 3 atv sahibiyle görüşmüştüm ve bu fikre oldukça sıcak bakmışlardı. Ama başka işlerden dolayı bu projeyi askıya almıştım.

Elinden gelir , hatta alasını yaparsın İrfan kardeşim. Bence bu roll bar olayını bir düşün.

Şansın açık ve kazancın bol olsun.

hayata dair pek çok konuda tecrübe sahibi olduğuna inandığım ve saydığım bir ağabeyim olarak çok yerinde ,doğru vede uygun öneriler sunduğun bir ağabeyimsin, seni burada tanıdım ve halen daha tanımaya devam ediyorum çerkeş abi atv konusunda haklısın hatta bu konuda bir kaç çalışmam olacak ilerleyen zamanlarda öyle umuyorumki bu alandada birilerinin muhakkak işine yarayacaktır ,beni sadece motosiklet aksesuar yada çanta koruma demiri üreticisi olarak algılamayın mesela daha dün bir kaç arkadaş uçyukları paramotorlarını otomobilin arkasında taşımaları için bir aparat yapmam konusunda teklif yolladılar ,ama hangi aracın ,hangi model otomobilin arkasına göre uygulanacak ona karar vermemiz gerekiyor , öte yandan üniversal bir aparat yaparak tüm araçlara montajlanabilir bir aparat yapmak var düşüncelerimde , atv koruma barı neden olmasın ?

bu arada şu an 2 gün önce resmi web sitem yayına girdi abicim bundan sonra yapmam gerekenler sırası ile önce kursunu bitirdiğim kosgep desteğinden yararlanabilmek zira bir atımlık barutum var ve tam 12 den vuramazssam işim yaş öte yandan zamanla izleyeceğim prosüdürü izleyeceğim tam anlamıyla kurumsal kimliğe büründüğümde marka tescil işlemlerini başlatacağım ama bunun için azıcık zaman gerekiyor şirketi kurmak için bankada sermaye göstermem gerek vs,vs. bir sürü işlem ama ilk etapta artık bir web sitesi kurmanın zamanı gelmişti buyrun abicim

http://www.irfmotor.com/

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun. F650GS için yan çanta demiri yapabilirseniz talibim.

Koruma demirinden farklı aksesuar yapabilirseniz onlardan da ihtiyaçlarım bulunmakta. Aklınızda olsun.

teşekkür ederim arda üstadım şu an ürettiğim 4 farklı marka ve model bulunmakta bu 4 markayla kalmayacak asıl hedefim bmw serileridir çünki var olmasına karşın fiyatlarının dudak uçuklatacak cinsten olduğunu biliyorum koruma demiri üretimi diye şuur altınıza yerleştirmeyin malumunuz bir modelin tüm ihtiyaçlarını üretmek bile argesiydi,tasarımıydı ,üretimiydi epey zaman alan bir durum hele o gün bir gelsinde bakın bmw lere neler yapılacak ! ve ne fiyatlara satılacak şaşıracaksınız....

bu konudaki yapmam gereken hem kendim hemde karşı taraf için bu anlatacağım şey çok güzel bir düşünce değilmidir , bana motosikletiyle gelen arkadaşlarıma tasarlayıp hayata geçirdiğim tüm ekipmanları hiç bir ücret talep etmeden üretip montajlıyorum , bunuda bir tarafa yazn derim
    Arda_Karaca bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    elıne saglık ıfran usta başarılarının devamını dılıyorum

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    İrfan Abi internet siten tekrar hayırlı olsun, dükkanın kurdelesini de keseriz inş.

Motosikleti
    ramizanım sen profil resmini mi değiştin ? teşekkür ederim dostum eksik olma , Redmoon -koray kardeşim ,Eagle7 -emre arkadaşım, herkeze tek tek yorum yazmak hakkaten sistem 1 dakika beklettiği için zaman alan bir durum sanada teşekkür ediyorum allah tekerinize zeval vermesin...
    ramizan83 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR 250
    hayırlı olsun abı yalova dan selamlar

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Hayırlı olsun. Bol kazançlar dilerim.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CBR250 ve CBR125 ler içinde arka teker standı da bu motorlar çok sattığından ve üretimi kolay olacağından değerlendirilebilir...

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    allah utandırmasın irfan hocam ;)

ben asya servısi ile bir konuşayım,
    lazım olabılır belkı,,,

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    dostum allah utandırmasın .. elimizden gelen bişey oldumu biliyorsun bir telefon ucundayım.. temizlik sıvısını getiren adamı bulamıyoruz.. bir bulursam 10 bideon alıp stop yapacağım...

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Başarılar, bol kazançlar..

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim arda üstadım şu an ürettiğim 4 farklı marka ve model bulunmakta bu 4 markayla kalmayacak asıl hedefim bmw serileridir çünki var olmasına karşın fiyatlarının dudak uçuklatacak cinsten olduğunu biliyorum koruma demiri üretimi diye şuur altınıza yerleştirmeyin malumunuz bir modelin tüm ihtiyaçlarını üretmek bile argesiydi,tasarımıydı ,üretimiydi epey zaman alan bir durum hele o gün bir gelsinde bakın bmw lere neler yapılacak ! ve ne fiyatlara satılacak şaşıracaksınız....

bu konudaki yapmam gereken hem kendim hemde karşı taraf için bu anlatacağım şey çok güzel bir düşünce değilmidir , bana motosikletiyle gelen arkadaşlarıma tasarlayıp hayata geçirdiğim tüm ekipmanları hiç bir ücret talep etmeden üretip montajlıyorum , bunuda bir tarafa yazn derim
    Her zaman olduğu gibi takibimdesiniz.
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Hayirli ugurlu olsun abi,cok daha kapsamli sekilde farkli urunleri de kapsayarak devam edecegine inaniyorum.Sen bizim yamyamlardan kurtuluşumuzsun,Allah utandirmasin.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı, uğurlu olsun İrfan ağa Allah utandırmasın.

Motosikleti
    Cbf150
    Hayırlı olsun, güzel bir iş yapmışsınız, çok taliplisi olacaktır.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    hayırlı olsun, Allah helal kazanç nasip etsin

her başlığında yaptığım gibi sortimi yapıyorum yine

rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Eline sağlık şimdiden , tebrikler...

Yp forumda da takip ediyorum seni , girdiğin yerde farklılık yaratıyorsun, bizler için söylediğin şeyler senin güzelliğinin yansıması...

Allah utandırmasın ...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler