Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Nedir Bu Motorculardaki Kapışma Sevdası

Motovento
    REKLAM ALANI
    lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim eski prince nin silindir, üst kapak, karbüratör ve dişlilerini değiştirdik. Tabi ben bu tür işlere karşıyım. Yeni sahibi yaptı.
    Şimdi makine bir tuhaf olmuş. Eski hantallık gitmiş. Bayağı atik olmuş.
    Ben pek uğraşmak istemiyorum hocam, zaten 2 senelik okula gidip gelirken işimi görsün diye aldım işimide görüyor fazla fazla. Hyosung GT250 var hedeflerimde
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    yaklaşık 1 ay önce izmirde trafikte kapışan 2 motosiklet yüksek hızda kaza yaptı , gece vakti olduğu için arabalar kamyonlar vs. farkedememiş çoğusu üzerlerinden geçmiş.ellerini kollarını bacaklarını metrelerce arayla toplamışlardı yanlış hatırlamıyorsam.
    bizim milletimiz beyinsiz olduğundan cesaretli.trafikte anasını babasını kardeşini dostunu arkadaşını akrabasını biri çiğneyecek ki işin ciddiyetini farkedecek.
    yoksa o erkekleri toplayıp hastane acilinde bir gece misafir etsek hiçbirinde gazı açacak erkeklik kalmaz
    ybalci bunu beğendi.

sabah çok komik birşey oldu. 1200 watt elektrikli ile ışıklarda benimle kapışmaya çalıştı çocuğun birisi. tabi ben normal hızımda gidiyorum. bir sonraki ışıklara geldik zor bela durabildi neredeyse yola girecek. sonra da kaskı açmış abi bu elektrikli ama çok fena kaçıyor diyor

trafik yarış yapma yeri değildir.

Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim eski prince nin silindir, üst kapak, karbüratör ve dişlilerini değiştirdik. Tabi ben bu tür işlere karşıyım. Yeni sahibi yaptı.
    Şimdi makine bir tuhaf olmuş. Eski hantallık gitmiş. Bayağı atik olmuş.
    Bende aldım prince 1900 e bıraktı iyi ki almışım 2.200 olmuş fiyatı

Bu değişimlerle kaç cc oldu motor dişlileri ne yaptınız ön 15 arka 38 sanırım orjinalde.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Bende anlayamıyorum.Geçen düzce kaynaşlıdayım bolu dağına doğru gidiyorum 3 tane apaçi sardı etrafımı bakıyolar üstüne yatıyolar falan hafif açtım gazı aynı hızda gitsek boluya kadar gelirlerdi benle

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen ay bilecikten istanbula gelirken pamukova sakarya arasında iki zibidi adam mondial cupla takıldı peşime 70 km sabit hız gidiyorum bunlar gömlekle binmişler yatıyorlar kalkıyorlar basıp geçiyorlar vs çeşit çeşit hareketler artık ben utandım bastım gaza 100den sonra dikizden kayboldular arkadaş ne çeşitler var yahu koca koca adamlarla uğraşıyoruz

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Bi ara pendik sahilde isiklarda cakma rr geldi durdu yanimda gaz verip duruyor 200 luk bendede hyo var verdim coskuyu kalkmicam ama ben oda gazi kokledi redline hesabi dit dit kesiciye bagliyor tak dedi motordan bi ses yerler yag oldu
    www.erkakurye.com

yasin.33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    Alıntı merak ederim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aldım prince 1900 e bıraktı iyi ki almışım 2.200 olmuş fiyatı

Bu değişimlerle kaç cc oldu motor dişlileri ne yaptınız ön 15 arka 38 sanırım orjinalde.
    neler yapıldığı hakkında bilgilendirebilir misiniz ? sonuçta hepsi 100cc cg tipliler bir de yakıt artışı ne kadar olmuş ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)