Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kızmayın tavsiye istiyorum :D

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoiSLoVe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var işte bişey :)
    Artık bi kuryeye küçük motor yakışmıyor ya 3000tl ve 5000tl arası gibi geniiiiş bi bütçem var 2.ci el yada sıfır bu paralar arasına alabileceğim güçlü torklu kalıplı bi motor arıyorum makine arıyorum varmı tavsiyesi olan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Yinemi tavsiye konusu

Nasıl bir şey istiyorsun, söyle bakiyim Tür belirtmeden tavsiye istenmezki arkadaş,,,
    MotoiSLoVe bunu beğendi.

Motosikleti
    Ya şu asyanın major 250si varya abi o kafama takıldı kaldı bayide gördüm kalıp süper ama 17bg yorum kullanıcı falanda yok pek forumda ... son hız olarak 120-130 yazmışlar yani bi 110 gibi hızlarda stabil seyredebilir gibime geliyor ama azda olsa bikaç gezide sıkıntı bi kasa gibime geldi bunun dışında şu cbf 250 yada twisterler var ama onlarında temizini kmsi azı bulmak çok zor :( Hyosung 250 gt NAKED tipleri var 4500tl falan bulunabilir ama onlarda dediğim gibi temizini bulmak zor ... Napıcam bilmiyorum ya cross,chooper,scooter tipleri dışında olabilir aradığım motor tipi ha bide şu mondial 250 mr destro var o nasıldır ki ?

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    hyosung 250 naked bu paralara sorunun cevabı gibi. ama sağlam mıdır değil midir bilmiyorum.

Motosikleti
    Ya hyosung alınca kendime hakim olamam ben düzü buldummu basarım ve o modellerde yani o paraya satılan 2006-2007 modellerde fazla hızda krank kırma oluyormuş bundan korkuyorum yani bi anlık hevesle ilerde altından kalkamıcağım masraflara girmek istemiyorum ki hyosungunda parça fiyatlarını az çok biliyosunuzdur maaşı parçalara bağlamayalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:35 ----------

Birde şu Bumoto venture 250 var onlar nasıl ki acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:42 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-kusursuz-temizlikte-hatasiz-mr-250-destro-142602150/detay Bitane buralardan bi motor buldum nasıl sizce ?

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    RKS Titanic
    MotoiSLoVe bunu beğendi.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Artık bi kuryeye küçük motor yakışmıyor
    Tamam kurye illaki ybr ye binecek diye bir kural yok ama asya - mondi gibi markaların 250 liklerini yazmışsın, yakıt konusu sıkıntı olmasın. Diğer yandan çoook km yapacaksın seni yolda bırakmayacak üzmeyecek motor lazım. ( Kurye arkadaş için yazıyorum şimdi normal bir kullanım olmayacak belli. yapılacak kmler ve motorun kullanım amacı normal şartlar ile karıştırılarak asya vs. kullanan arkadaşlar motoru övmeye başlamasın )

İmkan olsa da alabilsen bir İnazuma yakışır kardeşime

Motosikleti
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam kurye illaki ybr ye binecek diye bir kural yok ama asya - mondi gibi markaların 250 liklerini yazmışsın, yakıt konusu sıkıntı olmasın. Diğer yandan çoook km yapacaksın seni yolda bırakmayacak üzmeyecek motor lazım. ( Kurye arkadaş için yazıyorum şimdi normal bir kullanım olmayacak belli. yapılacak kmler ve motorun kullanım amacı normal şartlar ile karıştırılarak asya vs. kullanan arkadaşlar motoru övmeye başlamasın )

İmkan olsa da alabilsen bir İnazuma yakışır kardeşime

Yanlış anlaşılma olmuş meslekte değil şahsi motorum olucak dostum

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Artık bi kuryeye küçük motor yakışmıyor
    Yanlış anlaşılma olmuş doğrudur. özellikle profilinden, yanlış anlaşılma olmasın diye mesleğine baktım ama meslek bölümün oldukça geniş anlamda olunca karışıklık olmuş doğrudur.

2014 de gelecek modelleri bekle derim pulsar 200, vs. diğer markalarda 250 lik sınıfı şenlenecek gibi.

Motosikleti
    Hatırlattığın iyi oldu ya Profili düzenlemedim bu hafta başladım kuryeliğede

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:35 ----------

Alıntı ArdiaroS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RKS Titanic
    150sinin sıfırınımı alsam yoksa 5liraya kadar bütçem var zaten rahatça tertemiz bi 200 titanic alabilirm onlar nasıl ki

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bajaj pulsarı bekle

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Bencede fuarı bekle, acele etme, bakarsın bişey çıkar adam gibi

Çıkmazsa bile bütçen dahada genişlemiş olur o zamana kadar rahat rahat karar verir babalar gibi bişey alırsın

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tvs al canavar gibi makine 14 bg çok seri torklu makina. orjin haliyle 140 gördüm otobanda. hemde 2 kişiyle!!!

Motosikleti
    En mantıklısı 2014ü beklemek galiba

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:13 ----------

yalnız pulsarda 150liliğimi 200lüğümü gelicek bilmiyorumda en kötü ihtimal 150lilik gelmiş varsaysak 5000-6000 arası olur bence fiyatı ve daha yeni gelicek yedek parçası servisi, servislerin motoru tanıması falan zaman alıcak gelir gelmez en azından ben almam bi markayı en az 1-2senelik mazisi olmalı bişeyleri oturmalı yani

Motosikleti
    CB650F
    Güzel kardeşim 1 sene bekle para biriktir 2. el az kullanılmış yada sıfır cbr 125 r al kafan rahat olsun çin işinden kore işinden uzak durucan yada eski kasa cbr 125 r da satın alabilirsin

Motosikleti
    Furkan eski kasalara baktım ya alırım çok rahat 2010 model cbr 125 şu 600 RR kafalı olan kasadan ama cbr 125 kalıpsız geliyor en azından senın motorun kasasından almam lazım altımda bisiklet gibi durmaması için onlarda 6000tl 7000tl arası (2.ci elleri) daha büyük cc motor alırım en basitinden hyosung 250nin R serisinden tertemiz bişey bulabilirim cbr alıcaksam 250 isterim oda bütçemi çok fazla aşar... açıkcası 6-7bin tl 125lik motora sırf kalite ve kalıp için vermem :/ Almışken 250liliğini isterim oda dediğim gibi bütçe...

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    hiç paran yetmiyorsa ya bekle, yada cbr125 al, olmadı spitzer 250rr al :9

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)