Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask,mont,pantolon,eldiven,dizlik bunlar hakkında bir sorum var ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Bende son zamanlarda oluşan motor tutkusu beni motor almaya ikna etti ve suzuki inazuma da karar kıldım lakin arkadaşlar acemiliğimden dolayı bilmiyorum herhalde bu motorcu kıyafetleri mont , pantolon , kask vs bu ekipmanları yaz günü giyenler lütfen cevap versin motorunuzu park ettiniz ve 5-6saat ihtiyacınız olmayacak bu ekipmanları nereye saklıyorsunuz :D benim gibi bir öğrenci için ciddi bir sorun :D cevaplarınızı bekliyorum teşekkür ediyorum ^^

Not : Bir sorumda şu kot pantolonun altına giyelebilecek adamı yakmayacak ince serin tutabilecek bir kevlar kumaş varmı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Al bakalım http://www.motoplus.com.tr/kategori/26/Pantolon istediğin kumaş elbiseyi seç
    saklama konusuna gelince topcase yaptıracaksın motora.başka çare yok

Alıntı Osırıs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al bakalım http://www.motoplus.com.tr/kategori/26/Pantolon istediğin kumaş elbiseyi seç
    saklama konusuna gelince topcase yaptıracaksın motora.başka çare yok
    Sağol cevap için teşekkürler bu pantolonları çok kalın oluyor mesela normal kot altına giyebilecem bir kevlar olurmu böyle ince bir şey terletmeyen yada fermuarlı bir motor pantolonu alsam sokagın ortasında cıkarsam onu ayıp olur herhalde :D

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence sen kevlarla falan uğraşma. al kendine güzel bi dizlik. normal kotun üstüne tak,hemen çıkarıp atarsın arka çantaya

Motosikleti
    Ehliyeti alayım :)
    Açıkçası bu konuyu bende düşünüp duruyordum.Bazı motorlarada top case hiç iyi durmuyor ama artık ne yapalım bir şekilde bir yer bulucaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)