Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet alacağım yardım eder misiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Boy 1.80 lise son öğrenciyim okula işe giderken sürebileceğim motosiklet arıyorum. Scooter binmek istemiyorum commuter tarzı spor görünümlü bi motor arıyorum.
    Elimde ki motosiklet için ayıracağım bütçe 1.000 civarı aşırıya kaçmadan fiyat yükselebilir ne alabilirim yardım ederseniz sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Ehliyetin varmı ?

Korumalar dahil 1000TL bütçemi var ?

Hepsi dahil 1000TL bütçemi var ?

Motoru almakla bitmiyor. Sigortası var, vergisi var... Ya biraz daha para biriktir, ya da bu sevdadan vazgeç. Alıcağın çin malı motor seni üzecektir...

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    sırf ehliyet kask bana 1000 liraya mal olmuştu.Eğitim,mont,eldiven,(motor) hariç.

Sadece motora 1.000 tl bütçem var korumalarımı ailem hediye olarak alacak

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı acemisofor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece motora 1.000 tl bütçem var korumalarımı ailem hediye olarak alacak
    750 liraya bisiklet al. Geri kalan kask, eldiven ve diğer araçlara gider zaten. 1.000TL fiyata motor kimse öneremez sana.

Hiç bilmeyen adam dahi girer malum satış sitesine, aratır 1000TL altı satılan motorlara... Parası yetiyorsa gider alır...

Herkes istediği şeye sahip olamaz. Sahip olmak için yıllarca bekler, para biriktirir. Bknz; BEN Bknz;600RR.

Kimileri için ise basit paralardır bunlar... Kısacası hayat diyelim bu konuyada.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sahibinden.coma bir bak bakalım o fiyata neler alabilirsin

Okuma anlayışınız ve bilginizle verdiğiniz güzel cevaplar için teşekkür ederim. Kendine iyi bak motosiklet.net forumu bu forumdan hiçbirşey çıkmaz bunu anladım.
    redlion999 ve crxforever bunu beğendiler.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Sadece motosiklet için bile en azından 2000 TL' ye ihtiyacın var malesef :/ Commuter tarzı Salcano Wolf falan bulunabilir o civarda ama spor görünüm falan pek beklememek lazım.

Scooter zaten daha pahalı, otomatik vites, rüzgar keser, çamur yemez, daha fazla yakıt harcar... ... lüks sınıf yani

muhiddnevrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf 125
    150 hs ,151 rs olabilir ama başın ağrır scooter istemem demişsin o fiyata başka ne alabilirsinki.uygun bulabilirsen 125 kt ama ehliyet yoksa sıkıntı oluyor.
    acemisofor bunu beğendi.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olmaz bu iş kardeş. o parayla bu iş olmaz. motoru bedavaya alsanbile noter masrafı sigortası yağını suyunu değiştirmesi ıvırı zıvırı 1000lira zaten. motoru alırsın sigortacıya gidersin 800tl fiyat çekerler ben motoru okadara aldım dersin içinden şaşa kalırsın.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tövbe tövbe 1000 liraya spor güzel racing sesi gelsin 200 bg gücünde olsun abs li 4 silindir bir makine arıyorum dememiş iyi ki ona gazlı traktör alalım vizesiz gezer

Alıntı muhiddnevrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 hs ,151 rs olabilir ama başın ağrır scooter istemem demişsin o fiyata başka ne alabilirsinki.uygun bulabilirsen 125 kt ama ehliyet yoksa sıkıntı oluyor.
    Keşke herkes sizin gibi anlayışlı olsa dayanamadım tekrar baktım konuya herkes eğlenecek yer arıyor. ben buraya 1500 lira yazsam üstüne 1.000 daha koy 250lik al derler ki görüyorum. 2500 desem üstüne 1500 daha koydururlar. Ben racing de alacağım demedim harley davidson da alacağım demedim ama yazık keşke yazmasaydım bu foruma ama pişmanlık neye fayda

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    niye bulur bin liraya sukuter?mahallende araştır arkadaşım internetten olmaz.communter tarzı spor bir motor bulamazsın:D bulursunda mesela mondial 100 mg classic modelinden bulursun haftada bir ustaya gidersin ama ;)1000 lira ekipman şartmı? benimki 650 toplasan allah allah

Motosikleti
    Asya Elegant 150
    Kardeş 1000 lira bütçe diyorsun commuter olsun ama sporda görünsün diyorsun.

O olmuyor ne yazıkki.

1000 liraya alacağın motor sana zaten 1000 lira masraf açacak.

Ayrıca alım satım işleri 100 lira civarı.

Bunun sigortası en kötü ihtimal 200 lira.(Bu fiyata bulursan öpte başına koy millete 300-500-600 diyen var.)

Eee aldığında 1 kere muhakkak bakıma sokman lazım.

En kötü ihtimalde 100 lira o yer.

Motoru aldığın an itibariyle 400 lira daha içerdesin.

Yani motor sana 1000 liraya değil 1400 liraya gelmiş olacak.

Scooter bulabilirsin 500-600 lira civarına o da çinli olur zaten.

Onu da kabul etmiyorum diyorsun.

Mecbursun para biriktirmeye.

cdcleaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250/Yamaha Tenere XT660Z
    125 cc köylü modeli bir motosiklet bulursunuz. Yılı düşük , km si fazla olur. Alım satımı da unutma 100 TL civarı tutar.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Kimse eglenmiyor, yol gostermeye calisiyor. 1000tlye commuter alamazsin, bu kadar net. Devir islemleri, bakim, sigorta bunlar hep para. O 500 koy 1000 daha koy diyen adamlar, babasinin keyfine degil seni dusunduklerinden oyle diyorlar..

İstediginiz cevabi alamayinca degisik degisik triplere girmeyin..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı acemisofor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okuma anlayışınız ve bilginizle verdiğiniz güzel cevaplar için teşekkür ederim. Kendine iyi bak motosiklet.net forumu bu forumdan hiçbirşey çıkmaz bunu anladım.
    Ne çıkmasını bekliyosun ki arkadaşım? Her gün aynı sorulara cevap vermekten sıkıldık hepimiz. Sahibinden'i arat, başka siteleri arat bak ne alabiliyorsun. Hepsini geçtim.. Konuyu açmadın şu MT arama kutusunu kullanın! Bıktım her girdiğimde aynı başlıkları görmekten.

O olsun, güzel olsun, pahalı olmasın, commuter olsun, sport olsun. 1000 tl gibi bir paraya çok değil mi bu istediklerin?

Bi deyim vardır "kepekle maymun düzülmez diye." ara bakalım neymiş anlamı..

Açmış çakma bi hesap, saçma sapan tipler doluyor foruma. Hadi güle güle, bir daha uğrama mümkünse.
    Linwelin bunu beğendi.
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

1.000 TL'ye bu devirde motosiklet var çamura batmış ölürken senide öldüren motosikletlerden.
    Dostum 1.000 TL verirsin canına kast edersin, Biraz daha dişini sık para biriktir temiz bayiil'lerden 2012 model al çünkü 2014'e giriyoruz 2012-2013 model motosiklet Fiyatlarında bu dönemlerde motosikletler fiyat güncelliyo genellikle. 1.000 TL'ye temiz bişeyler bul ben aldığın motoru 3.000 TL'ye alıcam.

Motosikleti
    CG125 ES
    Beyler 1000 olmasa da 1500 TL'ye en azından öğrenme aşamasında işe yarayacak tarzdan bir scooter alınmaz mı sonuçta öyle uzun yola ana yola filan çıkılmayacak 1500 lira bütçeyle alınmaz mı ? Bir de sigorta gerekiyor mu illa ?

Motosikleti
    Asya Elegant 150
    Alıntı yigitap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler 1000 olmasa da 1500 TL'ye en azından öğrenme aşamasında işe yarayacak tarzdan bir scooter alınmaz mı sonuçta öyle uzun yola ana yola filan çıkılmayacak 1500 lira bütçeyle alınmaz mı ? Bir de sigorta gerekiyor mu illa ?
    Sigortayı istersen yaptırma.

Fakat yakalandığında yüklü mebla ödersin ayrıca motoru bağlıyorlar.

Otopark parası kağıtlar ıvır zıvır derken sana baya geçiriyolar.

Sigortayı yapmadığına pişman oluyorsun.

Ayrıca yakalanmayı geçtim.

Kaza yaptın diyelim haklı olan sensin.

Fakat sigortan olmadığı için yine suçlu sensin.

Burdan yola çıkabilirsin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)