Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Lifan KP150 2014'te geliyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hafta içi tekrar sorarim. Adam özellikle söyldi su soğutmali olacak diye, sonra da motoru göstermek için açip youtube'dan stunt videosu izletti. Bekleyip görelim.
    Ulan arkadas getirecekleri bir motor yilan hikayesine dondü

Kafami bozuyorlar küçük motor almaktan vaz gececegim sonunda.
    arslan26 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lifan global sitesine baktim bulamadim. Link verirmisin.
    http://translate.google.com/translat...aspx%3Fid%3D67

kp150 fas edition ve kp150f var fotoğraflarda belli oluyor

Motosikleti
    Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://translate.google.com/translat...aspx%3Fid%3D67

kp150 fas edition ve kp150f var fotoğraflarda belli oluyor
    Sadece aksesuar paketi uygulanmis gibi geldi. Sıvı sogutma ikisinde de var.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    dışı güzel yapmışlar. çinli amcamlar artık dış görünüşe özen gösterir olmuşlar, gözlerim yaşardı valla. ama yukarıda da yazıldığı üzere fena titreşim olur bence de. motorda en nefret ettiğim şey titreşim, tüm sürüş zevkinin içine ediyor.

Motosikleti
    Honda NC700XA
    Sadece aksesuar paketi uygulanmis gibi geldi. Sıvı sogutma ikisinde de var.
    tam emin olmamakla beraber kp150b modelinde silindir bloğunda su kanalları belirgin şekilde fakat F modelinde bizim sıradan silindir bloğu var

ots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Lifanın hava soğutmalı 150 cc kaliteli ve performanslı 2 tane modeli türkiyede zaten var bir üçüncüsünün gelmesinin mantığı yok diye düşünüyorum bu başlıkta konusu geçen ve resimleri yayınlanan kp serisi LF150-10B modelidir diğer model ise LF150-10F dir türkiyedeki modellerden daha üstün olup su soğutmalı kardeşiyle kıyasnanmayacak kadar fark vardır aralarında aşşağıda 2 modelinde özelliklerini bulabilirsiniz .
    Lifan türkiyeye attığım mesaja geri dönüş olmadı yarın müşteri hizmetlerini arayıp sormayı düşünüyorum bakalım ne diyecekler .

Bu sizin bahsettiğiniz hava soğutmalı model

http://www.lifan.com/English/Industr...8-d8eb96040c66

Buda bahsi geçen bizim beklediğimiz su soğutmalı model

http://www.lifan.com/English/Industr...6-df8947468997

Motosikleti
    Alıntı ots adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lifanın hava soğutmalı 150 cc kaliteli ve performanslı 2 tane modeli türkiyede zaten var bir üçüncüsünün gelmesinin mantığı yok diye düşünüyorum bu başlıkta konusu geçen ve resimleri yayınlanan kp serisi LF150-10B modelidir diğer model ise LF150-10F dir türkiyedeki modellerden daha üstün olup su soğutmalı kardeşiyle kıyasnanmayacak kadar fark vardır aralarında aşşağıda 2 modelinde özelliklerini bulabilirsiniz .
    Lifan türkiyeye attığım mesaja geri dönüş olmadı yarın müşteri hizmetlerini arayıp sormayı düşünüyorum bakalım ne diyecekler .

Tamam şimdi oldu. Motorları tamamen farklı. Hava soğutmalı olanı boşuna getirmesinler.

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    2000 civarı olursa cbf-ybrye alternatif olabilir.

Motosikleti
    Honda NC700XA

Bencede su sogutmali modeli getirmeliki ayni sinifta bulunan bir cok modelden artisi olsun, bir cok arkadasimiz icinde tercih sebebi olur!! Mesela em150l modeli dusuk devirde max tork u vermesi benim icin tercih sebebiydi emisolu alamadik o ayri mesele . Ots arkadasim lifani arayipta bizide haberdar edersen cok mutlu edersin saygilar...

Motosikleti
    Alıntı İmportant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000 civarı olursa cbf-ybrye alternatif olabilir.
    4000 binden aşağı olacağını sanmıyorum. Bu motoru honda getirse 6 binden aşağı vermez. Çinli olduğu için en fazla 4500 veririm.

ots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Demin lifan Türkiye ile görüştüm 2014 yılında bu modeli getireceklerini sezona yetiştirmeye çalıştıklarını ama tam tarihi varemediklerini belirttiler sebebini sordum yasal presüdürler dediler. tekrar kesin getirecekmisiniz dedim evet biz gerekli işlemleri başlattık artık nezaman sonuçlanırsa getireceğiz bizde sezona yetişmesini istiyoruz dediler.
    arslan26 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC700XA
    Demin lifan Türkiye ile görüştüm 2014 yılında bu modeli getireceklerini sezona yetiştirmeye çalıştıklarını ama tam tarihi varemediklerini belirttiler sebebini sordum yasal presüdürler dediler. tekrar kesin getirecekmisiniz dedim evet biz gerekli işlemleri başlattık artık nezaman sonuçlanırsa getireceğiz bizde sezona yetişmesini istiyoruz dediler.
    Arkadasim tesekkurler benim gibi bu haberi bekleyen bir cok arkadasimiz icin aciklayici olmustur

mtasdel60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Rs 200 2019
    Fuarda sergilenmezse bir dahaki sezona mı bırakırlar acaba?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bence fuara tanıtım için mutlaka bir tane getirirler.

Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dışı güzel yapmışlar. çinli amcamlar artık dış görünüşe özen gösterir olmuşlar, gözlerim yaşardı valla. ama yukarıda da yazıldığı üzere fena titreşim olur bence de. motorda en nefret ettiğim şey titreşim, tüm sürüş zevkinin içine ediyor.
    Titreşim olmayacaktır. EM150L'de titreşim yok, benim Discovery'de çok az var.

Motosikleti
    Honda NC700XA
    Bir kaç gündür düşünüyorum, şimdi kp150 4000tl den daha yüksek bir fiyatla gelirse em150l yani emisol modelini almaya yönelicem. Hani şekli var, tork yüksek, su soğutmalı diye bu parayı 4000 bine kadar zorlarız.. su an kullandığım 125cc lik motorumla 2, 3 saat boyunca 1,2,3. viteslerde ve yüksek devirde kontak kapamadan tarla ev arasında gel gitler yaptım tozlu topraklı yolda yazın en sıcak günlerinde, kesin konuşmak istemiyorum yada ben farkında değildim ve motorum hiç şişme yapmadı yada performans düşüklüğü olmadı...
    Şimdi asıl soruma gelmek istiyorum benim emisol yerine kp150 modelini tercih ettiğimde su soğutma sisteminin bana ne gibi artıları olucak?? (köyde ikamet ediyorum, motorumu şehir içi kullanmıyorum işim ile alakalı asfalt yolda günlük 80km ve tarla yolunda yukarıda bahsettiğim gibi sezonluk tarla işlerinde kullanıyorum) Aslında aralarındaki fiyat farkı ne kadar bilmiyoruz şimdi bunu sormak mantıksız olabilir ama düşünceleriniz fikirleriniz benim için değerlidir..

eğer 4000 civarında olursa hem torklu hemde su soğutmalı şekil olsun diye tercih ederim ama 4000 üstü içinde değermi???

Tarla git gel vs. ne güzel şey be yaw. Tabi davulun sesi uzaktan hoş gelir ama olsun. Kusura bakma, sorunun cevabını ben bilmiyorum ama yazmadan da edemedim. Kazasız belasız sürüşler...
    arslan26 bunu beğendi.

Motosikleti
    Sadece su soğutması var diye fazladan 1000 tl verilmez. Ama motor bloğu farklı ve daha iyi duruyor. 80 km lik yolda 125 lik motor şişmez. En azından eski ybr ile tek mola vererek 400 km yol gittiğimi biliyorum. Su soğutması motorun çok ısınmasını ve metalin deforme olmasını engeller. su soğutmasının en basit ve güzel örneği pet bardağa çakmağı çakar çakmaz eritirsiniz. ama pet bardağa su koyun ve alttan yakmaya çalışın erimez. Suyu bile kaynatır. Bu yolla plastik şişe içerisinde su kaynatıp çay yapmışlığımız var .

Eğer şeklini beğendi isen 1000 tl verilir.Bende 4000 tl ye kadar veririm diyorum ama bakalım 300 - 500 bakmayacağım artık. Canlı canlı görelim.

Yardımcı olmuştur umarım.

Motosikleti
    Honda NC700XA
    Sadece su soğutması var diye fazladan 1000 tl verilmez. Ama motor bloğu farklı ve daha iyi duruyor. 80 km lik yolda 125 lik motor şişmez. En azından eski ybr ile tek mola vererek 400 km yol gittiğimi biliyorum. Su soğutması motorun çok ısınmasını ve metalin deforme olmasını engeller. su soğutmasının en basit ve güzel örneği pet bardağa çakmağı çakar çakmaz eritirsiniz. ama pet bardağa su koyun ve alttan yakmaya çalışın erimez. Suyu bile kaynatır. Bu yolla plastik şişe içerisinde su kaynatıp çay yapmışlığımız var .

Eğer şeklini beğendi isen 1000 tl verilir.Bende 4000 tl ye kadar veririm diyorum ama bakalım 300 - 500 bakmayacağım artık. Canlı canlı görelim.

teşekkür ederim düşünüpte yazman bile yeter bir kelime bir kelime dir ne öğrenebilirsek kar değilmi? dediğin gibi 4000tl sınır benim için, belki daha fazlasına da değebilir kim bilir

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    bu motora ait resmi olduğunu düşündüğüm reklamı buldum.

motorlar kapışırken racing motor sesleri montajlanmış.

ben böyle rezalet görmedim. firmanın ciddiyetini buradan anlayın diyorum.

Motosikleti
    Honda NC700XA

motorumu tarla sezonu dışında sıkıştıracak kadar kullanmıyorum benim içinde su soğutma sistemi olmazsa olmaz değil diyebiliriz yani, bundan sonraki tercih birazda keyfi olacak sanırım

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)