Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorcu motorcuya bunu yaparmı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet_Tascı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Cg 200
    Arkadaşla bir cafe de oturduktan sonra eve gitmek için yola çıktık.eve 10 dakika kala falan arkaadaşı repsol motoruyla maganda herif arkadaşı sola doğru kaldırıma sıkıştırdı arkadaş düşüyordu az kalsın sonra geldi beni sıkıştırdı sonra arkadaşla 2 motor onu sıkıştırdık kaskı çıkardı kaskla biize vurmaya başladı.
    hızımız 15 20 km arası arkadaş frene bastı çekildi onun yanından ben tekme attım motoruna onuun tekme atmamla birlikte düşmemek için oda frene bastı bende iyice sıkıştırıp kontağını kapattım.tekme atarken bende düşüyordum az kala. biz hemen indik motordan ne var yok giriştik adama..
    çevreddekiler ayırdı kavgayı.

hiçbir sebeb yokken bunları yaşattı bize a.heriifi derdi neydi annlayyamadık. 10 dakika içinde oldu herşey

trafik magandasııı
    Tutkudur Motosiklet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    intresting . dangerous.
    arca94 bunu beğendi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Kusura bakma ama sende magandasın o sıkıştırdı diye sendemi sıkıştırman lazım..Alttan alsaydın sadece sıkıştırılmış olmakla kalacaktın kusura bakma..Yaş kaç ?

Motosikleti
    Kuba Cg 200
    yaş 20.
    neden böyle bir durumda altta kalayım. ? birinin sert tepki veermesi gerekki 2. dee tereddüt etsinn
    UqUR_ ve skygo23 bunu beğendiler.
    Tutkudur Motosiklet

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Erdemdik gösterememişsiniz. Belkide adamı hastanelik ettiniz. Size taş atana Gül atsaydınız ya. Motorcu motorcuya bunu yaparmı?

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Repsol marka motor ile adam sizi sıkıştırmış sola doğru? 3 şeritli yolda en solda 30-40 la mı seyir ediyordunuz. Repsol marka motoru basıp yakaladınız sonrasında siz sıkıştırdınız. sonrada etkiye tepki oldu ve kasklar ile savaş çıktı. Trafik te dikkat li olmak lazım.. siz ve sizi sıkıştıran adamlardan uzak durmak lazım. Mazallah repsol üstümüzden geçer... cbf 150 ile basıp yakalayamamda ben şimdi.. Yada iki kişi bi kişiyim dalarlar felan . en sağdan gitmemde fayda var.. kenardan kenardan !
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    Kuba Cg 200
    Çabuk sinirlenen bbir yapıya ssahibim.canımıza kasteddi kaldırıma düşürecekti bizi.boşver deyip yolumuza devam edemezdik

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Repsol marka motor ile adam sizi sıkıştırmış sola doğru? 3 şeritli yolda en solda 30-40 la mı seyir ediyordunuz. Repsol marka motoru basıp yakaladınız sonrasında siz sıkıştırdınız. sonrada etkiye tepki oldu ve kasklar ile savaş çıktı. Trafik te dikkat li olmak lazım.. siz ve sizi sıkıştıran adamlardan uzak durmak lazım. Mazallah repsol üstümüzden geçer... cbf 150 ile basıp yakalayamamda ben şimdi.. Yada iki kişi bi kişiyim dalarlar felan . en sağdan gitmemde fayda var.. kenardan kenardan !
    Adam bassıp gitmedi ki yakalamaya çalışalım ? gecenin 12 si tek tüük araba geçiyor zaten.amacı eğlenmekti onun ama dersini ffazlası ile aldığğını düşünüyorum.3 şerit değil yol 2 şerrit
    Tutkudur Motosiklet

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Yiğitlik delikanlılık sinirlendiğinde öfkene hakim olabilmektir. Öfkeyi Yenebilmek en büyük yiğitliktir.

Motosikleti
    Kawa Z750
    pardon 2 şerit yol da solda sın .. adam kaçmadısen tekme atarkende repsol marka(repsol diye bir motosiklet modeli yoktur) sizden kaçamadı tekmeleri yedi. bir dahakine dikkat etm adam tulumlu full ekipmanlı olsa levye ile girsen dövemezsin. Eskilerin bir lafı vardır kendi yumruğunun tadını bilemeyen başkasının kini hiç bilmez..
    Gençlikte olur boyle şeyler manşetlerde trafik terörünü hergün okuyoruz. seni de bunlar içerisinde okumak istemeyiz.. adamın şimdi plakası da yoktur. çeker vurur basar gider. zaten motor repsol marka kimbilir bilmem kaçtane vardır piyasada araki katili bulasın.. Hakkını aramak doğrudur.. Hakkını aramayı bilmek daha da doğrudur..

Motosikleti
    Kuba Cg 200
    Alıntı RODWIN250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yiğitlik delikanlılık sinirlendiğinde öfkene hakim olabilmektir. Öfkeyi Yenebilmek en büyük yiğitliktir.
    Ya sen eğlence olarak senin ve arkadaşının canını hiçe sayan birine nasıl sakin olabilirsin ? canın ucuzmu senin ?

olay yeri antalya şarampol muratpaşa caamisinin arka taraffı.
    porsche911tt bunu beğendi.
    Tutkudur Motosiklet

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    İyi yapmışsınız. Bana da denk geldi öyle bi kaç şımarık şahıs. Ancak ben yakalaşamadım hiç hepsi kaçtı yakalasam yapacağımı biliyordum.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    bencede haklısınız adam canınıza kast ettiyse başka ne yapılabilirki? bazı insan dayaktan anlar laftan anlamaz.. ne kadar yanlış birşey olsada kavga etmek bu durumda bende adamı döverdim

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    intresting . dangerous.
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma ama sende magandasın o sıkıştırdı diye sendemi sıkıştırman lazım..Alttan alsaydın sadece sıkıştırılmış olmakla kalacaktın kusura bakma..Yaş kaç ?
    Alıntı RODWIN250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erdemdik gösterememişsiniz. Belkide adamı hastanelik ettiniz. Size taş atana Gül atsaydınız ya. Motorcu motorcuya bunu yaparmı?
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi yapmışsınız. Bana da denk geldi öyle bi kaç şımarık şahıs. Ancak ben yakalaşamadım hiç hepsi kaçtı yakalasam yapacağımı biliyordum.
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede haklısınız adam canınıza kast ettiyse başka ne yapılabilirki? bazı insan dayaktan anlar laftan anlamaz.. ne kadar yanlış birşey olsada kavga etmek bu durumda bende adamı döverdim
    Bu kadar adam da bunu yemiş
    Okan Sinan Ocan ve arca94 bunu beğendiler.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynısını geçen gün taksicinin teki bana yaptı 80 90 km hızla giderken birde... ben yakalayamadım ama iyi ki yakalayamamışım yoksa o hastanelik ben karakolluk olurdum

Motosikleti
    Kuba Cg 200
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar adam da bunu yemiş
    Yemiş derken sayın kafaaaaa ?
    Tutkudur Motosiklet

Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı Ahmet_Tascı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya sen eğlence olarak senin ve arkadaşının canını hiçe sayan birine nasıl sakin olabilirsin ? canın ucuzmu senin ?

olay yeri antalya şarampol muratpaşa caamisinin arka taraffı.
    Canım ucuz olmadığından sana bu kadar şey yazdım.. canım ucuz olmadığından kendimi trafikteki yada sokaktaki her adam dan güçlü görmedim.
    Hatta canım kadar özgürlüğüm de ucuz değildir benim. Trafikte altın kural : Hiç kaza yapmayan her zaman haklıdır. Yüzde yüz haklı olan sürücü bile olsan sende zarara girersin. Yüzde yüz haklı olsan birini yaraladığın zaman (bırak öldürmeyi) seni korumak amaçlı! gözetim altında tutarlar. yani şu saatte karokolda yada cezaevinde olamn gerekir. Hak ve haklı olmak buysa benim sana yazabileceğim başka bir şey yok. sen bildiğinde devam et. baştan bu yana yazdıklarımı oku.. Vezirden büyük fil vardır. Şansın bol olsun.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı Ahmet_Tascı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yemiş derken sayın kafaaaaa ?
    Okan Sinan Ocan ve arca94 bunu beğendiler.
    Motosikletli Kaplumbağa...

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    anlattıklarınıza bakılırsa eğlenmek ve ego dürtüsünü tatmin etmek için size böyle bir davranışta bulunmuş. bunun sonucunda da düşüp yaralanma tehlikesi geçirmişsiniz. eğer öyleyse, böyle bir durumda tepkisiz kalmak bence kesinlikle doğru değil. sessiz kalmayıp hakkınızı bir şekilde aramanızı yerinde buluyorum.

Motosikleti
    x treme max
    bakale eline ayağina sağlik...sen vurduk dedikçe içim soğudu...alttan al erdem merdem diyen arkadaşlar!.bi toplumda suçlulari cesaretlendiren şey halkin hoş görüsüdür.suç cezasiz kalmamalidir...haaa bilmediginden basit hata yapar yanlislikla önüne kirar çeker kenara adam gibi öğüt verirsin ama bunlari öyle bi dövecenki bidaha motor görünce bağira bagira kaçacak!...
    skygo23 bunu beğendi.

porsche911tt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm200
    kim olsa senin yaptığını yapar.motorcu dediğin pısırık olmaz arkadaş.yoksa üstünden geçerler

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)