Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Arora YeBeRe 125 fikirlerinize ihtiyacim var.

Motovento
    REKLAM ALANI
    obk11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza inşallah
    Arkadaslar, bugun arkadasimla birlikte motosiklet bakiyorduk internetten.. Arkadasim ben yamaha ybr alacagim butcem yeterse dedi sonra aklima aroranin yeberesi geldi baktik tum herseyi ayni hatta yamaha 124 cc arora 137 cc ... bende olmusken butceyi zorlayip arora yebere almayi dusunuyorum stikerlarida yamaha stikeri yapariz tam ybr olur. icten balansor varmis titresim 0 diyorlar tek tuk yorumda daha fazla bulamadim o yuzden konu actim yamaya ybr 4500 tl arora 3450 tl . Arkadaslar yardimlarinizi dusuncelerinizi esirgemesseniz cok sevinirim ozellikle motora sahip olan arkadaslar yardimlarinizi bekliyorum cok tesekkurler.
    Biz motorcular 2 bacağa değil 2 tekerleğe aşık oluruz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    adım adım cbr 250..
    Buralar değerlenir.. Yerimizi alalım..

Motosikleti
    rks 150
    abi aynı kalite degil motor cc sine bakma rx115 de 115 cc diyolar ama mz i geçiyo kalite farkı ap açık ortada ama ikiside çin malı tabi o birazda senin kullanma şekline baglı üzmessen motoru en dandik çin i getir o bile kral gibi bakar sana (sen bakarsan)

Motosikleti
    Yaza inşallah
    Ben zaten ögrenci adamim ev den okula okuldan eve haftada bir iki gun eskisehire veya inegole giderim gezmek amacli. Sadece bu amacim var ben neredeyse 2,5 yildan beri her turlu forumlari okuyorum motosiklet hakkinda alabilecegim her turlu bilgiyi kapmisimdir diye dusunuyorum. Ehliyetim yok motorum yok baslangic motoru olsun istiyorum ama sunu bilinki su 2,5 sene icinde en az 15-20 kere motosiklet fikrim degisti. Ehliyetim korumaliklarim olmadan asla motor almam ve binmem. Butcemin el verdigi kadar bakimlarini yapmaya calisirim ederim bi de cinli demissiniz ya baslangic oldugu icin bu motoru sectim 2-3 sene sonra allah nasip ederse universitede honda cbr 250 dusunuyorum

Motosikleti
    rks 150
    inşallah herşey istedigin gibi olur yamaha ybr de cinli herşey cin dee cin de suç yokki ne kalite istersen o kalite yaparlar işcilikleri çok ucuz bütün pazarlar onların elinden geçiyo o yüzden bakımını aksatmassan cin japon italyan fark etmez başlangıc motoru olarak arora yebere alsan daha iyi çok fazla zorlama şartları derim ögrenci adamsın
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    Yaza inşallah
    Alıntı sinadra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah herşey istedigin gibi olur yamaha ybr de cinli herşey cin dee cin de suç yokki ne kalite istersen o kalite yaparlar işcilikleri çok ucuz bütün pazarlar onların elinden geçiyo o yüzden bakımını aksatmassan cin japon italyan fark etmez başlangıc motoru olarak arora yebere alsan daha iyi çok fazla zorlama şartları derim ögrenci adamsın
    Adam akilli bi usta buldummu tamam zaten ..benim aklimda mondial mg deluxe almak vardi ama aldimmi en azindan 2-3 sene beni goturmesi lazim deluxe de iyi bakarsam oda goturur eyvallahda bugun arkadas aklima girdi nasil kandiysam artk. Bana kalipli motor lazim saten 85 kiloyum boyda hemen hemen 1.80 siritmayacak motor lazimdi bu motora butceyi zorlasam alirim rabbimin izniyle ..

Motosikleti
    Pulsar
    Bir kaç saat önce arora yebere yi inceleme fırsatım oldu, çok az bir titreşim var. Ybr yada cbf daha önce hiç kullanamdım. Ama titreşim rahatsız edici değil. Konforu yol tutuşu gidişi benim çelik ten dengeli. Yanlız 3500 verilmez alan arkadaş 2500 a almış, ikinci el. 3500 veren 4500 de verir en azında çinle uğraşmazsın. Bana sorarsan 2. el arora yebere bak 2500 e filan.

Motosikleti
    Yaza inşallah
    Motosikletlerin motosiklet kapagi degisiyor degilmi yamaha stiker yapistiripda orasinin arora yazmasi cok garip olurdu sahsen birde karburator degisiyormu maliyeti nekadr olur yamaha ybr orjineli olucak

Motosikleti
    Pulsar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-arora-cok-acil-sifir-ayarinda-arora-yebere125cc-2012-model-plakali-141693699/detay

Motosikleti
    Yaza inşallah
    Alıntı fbcino adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kaç saat önce arora yebere yi inceleme fırsatım oldu, çok az bir titreşim var. Ybr yada cbf daha önce hiç kullanamdım. Ama titreşim rahatsız edici değil. Konforu yol tutuşu gidişi benim çelik ten dengeli. Yanlız 3500 verilmez alan arkadaş 2500 a almış, ikinci el. 3500 veren 4500 de verir en azında çinle uğraşmazsın. Bana sorarsan 2. el arora yebere bak 2500 e filan.
    Saten 4500 tl verebililsem bu konuyu bile acmazdim ama ehliyet(700 tl)+ ekipmanlar (700tl)+ motosiklet (3500 tl) + plaka ruhsat (300 tl) saten 5000 tl yi geciyor. Bakalim hayirlisi ... 2. El baktim da bana cok uzak en iyisi kargo ile motosiklet magzasindan almak arkasini dusunmeden binecen adam gibi rodajinida yapacan bakiminjda turkiyeyi turlarim be..

Motosikleti
    Pulsar
    Kuba nında yebere çakması var, ayrıca salcano wolf 125 te düşünebilirsin. Salcano da orjinal ybr motoru var 124 cc

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-bir-aylik-sifira-yakin-kr-139-yeni-model-motor-takas-da-olabilir-138093716/detay

Motosikleti
    Yaza inşallah
    Kuba nında yebere çakması var, ayrıca salcano wolf 125 te düşünebilirsin. Salcano da orjinal ybr motoru var 124 cc
    gördüm evet birsürü var
    Bak bu sıfırı :
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-arora-arora-ybr-125-tum-turkiye-ye-ucretsiz-kargo-ile-12-taksit-141987437/detay
    Bak buda 2. el :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-arora-125-48-yebere-arora-4-aylik-tertemiz-139842389/detay

Motosikleti
    Pulsar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-arora-125-48-yebere-arora-4-aylik-tertemiz-139842389/detay

Motosikleti
    Yaza inşallah
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-arora-125-48-yebere-arora-4-aylik-tertemiz-139842389/detay
    cok uzak be abi kim gidecek oraya ben bilecikdeyim

Motosikleti
    Pulsar
    Aynı linki vermişiz

İkinci el temiz birşey denk getirirsen kaçırma, ama istersen sıfır salcano wolf al o da seni üzmez...

Motosikleti
    Yaza inşallah
    Aynı linki vermişiz

İkinci el temiz birşey denk getirirsen kaçırma, ama istersen sıfır salcano wolf al o da seni üzmez...
    tipi hiç hosuma gitmiyor wolfun[COLOR="Silver"]

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    aroranın diğer motorları hoş gözüküyor ancak hangi akılla nasıl bir pazarlama statejisi ile "ye be re " yazmışlar onu anlamadım.

ybr mekaniği kullanan birçok çinli firma var ama dizaynları daha özgün en azından isimleri farklı.kendi sattığı ürüne güvenen bir firma özgün bir isim ve etkili bir reklamla hatta en iyi reklam olan kullanıcı memnuniyeti ile motorunu satardı.
    mesela salcano " wolf" ismini koymuş , kadırga kd125 diyor. kanuni "bora" var. yeberenin yanında bu alternatifleri de düşünebilirsin. ayrıca 3500tlye çok güzel ve aksesuarlı yamaha ybrler de var.

ön diski nerede bu motorun ?

Motosikleti
    Yaza inşallah
    BAŞKA YARDIM EDECEK YOKMU ARKADASLAR !!

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aroranın diğer motorları hoş gözüküyor ancak hangi akılla nasıl bir pazarlama statejisi ile "ye be re " yazmışlar onu anlamadım.

ybr mekaniği kullanan birçok çinli firma var ama dizaynları daha özgün en azından isimleri farklı.kendi sattığı ürüne güvenen bir firma özgün bir isim ve etkili bir reklamla hatta en iyi reklam olan kullanıcı memnuniyeti ile motorunu satardı.
    mesela salcano " wolf" ismini koymuş , kadırga kd125 diyor. kanuni "bora" var. yeberenin yanında bu alternatifleri de düşünebilirsin. ayrıca 3500tlye çok güzel ve aksesuarlı yamaha ybrler de var.

ön diski nerede bu motorun ?
    Yorumun için cok tesekkur ederim ayrıca... tüm dediklerin dogru .. 3500 tl az para deil almısken en az 2-3 sene bineciğim belki 4-5 bile olabilir maddi durumuma baglı wolfa bi ara baktım ama tipi hiç hosuma gitmedi sogudum diger motorları da begenmedim dediğim gibi 2,5 yılda en 15-20 kez deişti fikrim bugun arkadasım beni nasıl ikna ettiyse etti stiker filen hesabı cok temiz iyi rodaj dönemi gecirmiş bir motor denk gelirse kacırmamayı umuyorum ama benim gönlümde sıfır var ++ disk freni göremedin mi ?

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Arkadasım direk girdim konuya yorumları okumadım,

Bi arkadasımda vardı eski kasası 125 ligi yanı , 10.000 km kullandı sonra calındı, motor cok güzel hatta benimde sahip olmayı düşündügüm bir motordu mh drifften iyi yani gram titresim yok, koltugu mükkemmel ,Alırsan en az 30 bin km gidecegine eminim arka kapaklar,depo altı kapakları cok cok saglam degil,yani ybr vurdugunda tak tak ses gelirse bunda tık tık gelir ama motoru cok iyi.

Re!S*33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı alacak :)
    ybr nin yerini ve kalitesini tutmaz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)