Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Noluyo ulan bu trafik polislerine

Motovento
    REKLAM ALANI
    felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Nerde yazıyo acaba bu kaç numara oldugu cam filmlerinin? Benim sadece arkadaki yan camlarda var, ön veya arka camda yok, sıkıntı olur mu ki?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    ben de yola çıktım dün 1 km olmadı durdurdu :D

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Araba vizeden cam filmli geçiyor ama bunlar ceza yazıyor ben anlamadım bu işi......

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    lisenın onuneden geçıyorum ıkı üç çakal bitane lise öğrencisini sürükliye sürükliye arabaya koydular az ilerde hemen polise soledım böle böle oldu dıye çocuk polısı arar sımdı dıyo bana lan zaten dovup bındırdıler nasıl arayacak elındekı döner dürümü bırakıp bakmak işine gelmedı çakalın

Alıntı RODWIN250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, cam filmlerinin koyuluk numaraları var. Benim arabamda 1. derece koyu renk Amerikan malı film kaplı. Polisler ara sıra beni çeviriyorlar ehliyet, ruhsat sonra gönderiyorlar. Kaplamış olduğum film koyu renk ama trafiğin kabul ettiği tondadır 1 numara diyorlar ona.. . Aracım beyaz Passat CC. 2013 model Camları sonradan siyah kaplattım. Hiç bir gün bana sök diyen olmadı (9 aydır 6-7 çevirmeye girdim evraklarım tamdı devam ettim). Mahkeme konusuna gelince ... Dostum sen bir vatandaş karşı taraf devlet. Neyin peşindesin? Zaten Kanunen haksız olarak siyah film kaplatmışsın... Kaç numara sen onu bir bakı ver?
    araba kalite olunca laserle koyultulmuş orjinal cam zannediyorlardır bu filmi birde doğan, şahinle deneyin

Kuryelere 5. sınıf insan muamelesi yapıpta yanına Porsche Panamera yaklaşınca "Buyurun beyefendi" diye takınıyorlar.

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    Trafik polisleri artık işin b*kunu çıkarmış durumda. Şuanda oturduğum yerde 13 yıldır yaşıyorum ve buraya ilk yerleşen birkaç aileden biriyim. Bir yol var (uzunluğu 50 mt) 13 yıldır çift yönlü kullanılır. Her gün olduğu gibi geçen gün yine oradan geçiyorum polis durdurdu, ne dese beğenirsin? "motorcu ters yönden geliyosun gel buraya" neyse yanaştım yanına dedim ne ters yönü memur bey burası ters yön mü oluyor? evet öyle oluyo iki husustan ceza kesiyorum dedi. Haydaaaa! Neyse ben daha ikinci husus ne diye sormaya kalmadan "kaç burdan müdürüm geliyo" dedi, hemen arabadan indi 2 büklüm oldu önünü ilikledi koşa koşa gitti müdürünün yanına "müdürüm ters yönden gelenlere ceza kesiyorum müdürüm" diye salak salak sırıttı yalaka herif. 3 kuruşluk adamları trafik polisi diye koyuyorlar başımıza, resmen milletin rızkıyla oynuyorlar gereksiz absürt cezalarla. Birde bunlar cezalardan prim almaya başladılar tabi oda var (%2).

FreiHeit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlk Hedef A2 Ehliyet.
    Hükümet halkı nerden sömürceğine bir türlü karar veremiyor.Ama sömürceğini de sömürüyor.Yazık gerçekten, peşini bırakma sakın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)