Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

sıfır motor alıcam mondial düşünüyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA MT 07 ABS
    s.a arakdaşlar 0 motor almak istiyorum nasip se 1 ay içinde alıcam bnm araştırmalarıma göre en fazla 3000 tl lmtım var 2000 peşin üstü senet olcak

mondial drift 125 hoşuma gidyor fakat oturdugum yerde Salcano Wolf akını var mllet öven övene alan alana şimdi karar sız kaldım ne yapsam ne etsem bilemedim yardım çı olun bana cok karar sızım 2. el ybr falan düşün müyorum kesinlikle yorumlarda belirtmez seniz iyi olur..

drift kulanıcısı varsa drift son hızı nedir bunu cok merak ediyorum ve kesici varmıdır drift de yakıt olarak da cok mu fazla yakıyo emsallerine göre

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jedilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150zc+mcx>Gt250R>954RR
    İnternette 2000km alti drift ilanlarina bak. Pazarlikla 2000tl ye alirsin. Borca harca girmessin. Mondial guzeldir ucuzdur, baslangicta cok iyidir. Oneririm git al.

Mcxler 170cc benzin parasi bulurum diyosan cok daha tatmin edici bi motordur

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    Salcano wolf Jianshe tarafından üretiliyor. Jianshe, ybr'yi de üreten çin firması. Salcano'nun artısı budur. Kullanıcısı memnun. Forumda da araştırabilirsin. Ben şahsen motor almadan önce salcano wolf'u tanısaydım, salcano wolf alırdım.
    felix_bjk1903 bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Son hız derken?Hepsi aynı arkadaşım.Hızla işin olmasın.90-100 git yeter.Genede çok merak ediyosan son hızı 125.125lik motordan fazlasını bekleme bozarsın motorun adı çıkar,fazla benzin yakarsın.Ne marka alırsan al hepsine bi çift lastik almak zorundasın.Amaç hız değil zevk almaksa marka önemli değil.Adam gibi kullan yıllarca kullan.

[IMG][/IMG]
    ozrace ve dogrusukru bunu beğendiler.

yasin.33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    aynı konuyu düşünüyordum motorumu satınca drift salcano arasında kalıcam ben de :D

Motosikleti
    YAMAHA MT 07 ABS
    şimdi hızlı gidip ne yapcak sın diyosun kafa tutan lar cok bulunduugm yerde 1 kacını ezmek istiyorum yarışlarda sadece bana lazım hız normalde yapmam 125 lik motorlar hep kafa ıtanlarda

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    kaç yaşındasın? ehliyet varmı?
    sen hala yarış kafasındasın.

ne iş bu?
    motor tavsiyesimi istiyorsun yoksa millete hava atmakmı? motordan zevk almakmı ölmekmi istersin...
    önce iyi bir düşün öyle gel sor hı....
    cenkito, ozrace, felix_bjk1903 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    YAMAHA MT 07 ABS
    Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç yaşındasın? ehliyet varmı?
    sen hala yarış kafasındasın.

ne iş bu?
    motor tavsiyesimi istiyorsun yoksa millete hava atmakmı? motordan zevk almakmı ölmekmi istersin...
    önce iyi bir düşün öyle gel sor hı....
    k. bkmada bus eni alakdar eden bi durum degil a2+b ehliyetm var yaşm 19 burda arakdaşlar devamlı o şekil muha bette 0 aldıgım motor la alay edilmesi de koyar

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Son hızımı kaç?valla o dişli büyük o tekerlek motora farklı farklı birşeyler takınca hızı 90 dan 100 yapabiliyormuşsun..10 km/s kardasın yani..hadi gene iyisin.. :D Arkadaşım böyle saçma bir soru olabilirmi?Dün üye olmuşsun sanırım.Sen bu forumu bir araştırmaya bak.

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Dostum bir motorcunun canı herkesi alakadar eder. Sana burda olumsuz gibi görünen cevaplar, aslında senin sağ salim hayata devam etmen için ediliyor, bunların farkına varın artık.
    Alıntı iron12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    k. bkmada bus eni alakdar eden bi durum degil a2+b ehliyetm var yaşm 19 burda arakdaşlar devamlı o şekil muha bette 0 aldıgım motor la alay edilmesi de koyar
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT 07 ABS
    Alıntı felix_bjk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bir motorcunun canı herkesi alakadar eder. Sana burda olumsuz gibi görünen cevaplar, aslında senin sağ salim hayata devam etmen için ediliyor, bunların farkına varın artık.
    can güven liginde hem fikiriz tmm fakt boyle bi durum var sornum bu bnm bi care arıyorum secim konusun da yardım beklıyorum yarış dedim de 1.5 kilo metre falan dır yani yarış bile den mez ufak atışmalar

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Salcano da Drift de üzmez. Drift biraz daha genç işidir. Salcano da biraz daha rahat ve oturaklıdır. Yaşından ötürü Drift almanı öneririm.
    Bu konuya da değinmeden edemiyeceğim. Eğer 19-20 yaş grubunun muhabbeti böyle motor alınca dalga geçmek, hele sıfır motor alıyorsun, kim bilir ne kadar emek verdin o parayı biriktirebilmek için bilmiyorum, yok efendim seninki yavaş vs ise o çevreyi acil değiştir derim. Benim de 21-25 yaş çevrem fakat ne böyle emekle dalga geçecek arkadaşım var, ne de yarışalım diyecek. Emeğe saygısı olmayana tekmeyi basacaksın. Yine senin kararın ama yazıktır günahtır emekle dalga geçilir mi ?
    cenkito bunu beğendi.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    YAMAHA MT 07 ABS
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salcano da Drift de üzmez. Drift biraz daha genç işidir. Salcano da biraz daha rahat ve oturaklıdır. Yaşından ötürü Drift almanı öneririm.

Bu konuya da değinmeden edemiyeceğim. Eğer 19-20 yaş grubunun muhabbeti böyle motor alınca dalga geçmek, hele sıfır motor alıyorsun, kim bilir ne kadar emek verdin o parayı biriktirebilmek için bilmiyorum, yok efendim seninki yavaş vs ise o çevreyi acil değiştir derim. Benim de 21-25 yaş çevrem fakat ne böyle emekle dalga geçecek arkadaşım var, ne de yarışalım diyecek. Emeğe saygısı olmayana tekmeyi basacaksın. Yine senin kararın ama yazıktır günahtır emekle dalga geçilir mi ?
    teşşekür ederim kesinlikle haklısın drfit dedin sebeb acıkladın kafamda drift war bnmde ama salcano devamlı kurcalıyo kafamı 2800 gibi fiyat var 2 sin dede o fiyata daha iyi bir motor bula bilme şansım warmı 0 benm knatimce yok o yüzden drift düşndüm

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Madem arada yarisacam felan diyorsun o zaman neden güçlü olanı secmiyorsun ? Salcano 11 hp mondial 13 aradakı 2 hp azbir fark değil bence

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Kardesim, bizim isimiz motosiklet yedek parca imalatı, yani su anda almayı saydıgınız iki motosikletin de koruma demiri direksiyonu vs. üretimi satısı var bizde. Bu yüzden, çok fazla denk geliyorum. Bakma ben de racing hastasıyım ama her zaman güvenlik, dikkat gibi seyler ön planda olmalı. Bizim burada senin dedigin gibi 1-2 km yarısayım derken, tek teker yapayım hava atayım derken motorunu pert eden, Allah korusun vefat eden cok genc arkadas oluyo.. Hadi canına bişey olmadı diyelim, ya motorun ağır darbeler alsa, bir yığın masraf olsa.. Yazık yani. İnsanoğlunun içinde vardır, en üstün ben olayım, en iyi ben olayım, en güçlü ben olayım ister hep. En'lerde olmak her zaman güzeldir ama her zaman ilklerin dikkat olsun güvenlik olsun.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    millet takmış son hız meselesine kitapçığında kaç yazıyorsa odur ondan fazlası zarar

Motosikleti
    YAMAHA MT 07 ABS
    Alıntı felix_bjk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim, bizim isimiz motosiklet yedek parca imalatı, yani su anda almayı saydıgınız iki motosikletin de koruma demiri direksiyonu vs. üretimi satısı var bizde. Bu yüzden, çok fazla denk geliyorum. Bakma ben de racing hastasıyım ama her zaman güvenlik, dikkat gibi seyler ön planda olmalı. Bizim burada senin dedigin gibi 1-2 km yarısayım derken, tek teker yapayım hava atayım derken motorunu pert eden, Allah korusun vefat eden cok genc arkadas oluyo.. Hadi canına bişey olmadı diyelim, ya motorun ağır darbeler alsa, bir yığın masraf olsa.. Yazık yani. İnsanoğlunun içinde vardır, en üstün ben olayım, en iyi ben olayım, en güçlü ben olayım ister hep. En'lerde olmak her zaman güzeldir ama her zaman ilklerin dikkat olsun güvenlik olsun.
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet takmış son hız meselesine kitapçığında kaç yazıyorsa odur ondan fazlası zarar
    şimdi güzel kardeşlerim yada abilerim güvenlik demişsiniz biriniz eyw tmm haklısın masraf boyun büktğre biliyo ama daha da bunu uzatmanın alemi yok msj olsun diye yorum atyorsunuz valla Shooter1 kardeş sende yani harbiden sacmalıyosun kitpacıktan vs. haberim var fkat ktpda 100-110 diyo admalar 130 135 basıyo zararlı diyosun dewamlı o hızda gitycen ya ayda yılda bir bnm konum sordugum soru üzerinden gidersek daha iyi olur istedigim cevabı alamadım bi türlü

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    şimdi güzel kardeşlerim yada abilerim güvenlik demişsiniz biriniz eyw tmm haklısın masraf boyun büktğre biliyo ama daha da bunu uzatmanın alemi yok msj olsun diye yorum atyorsunuz valla Shooter1 kardeş sende yani harbiden sacmalıyosun kitpacıktan vs. haberim var fkat ktpda 100-110 diyo admalar 130 135 basıyo zararlı diyosun dewamlı o hızda gitycen ya ayda yılda bir bnm konum sordugum soru üzerinden gidersek daha iyi olur istedigim cevabı alamadım bi türlü
    sen bu şekilde mesaj yazmaya devam et.. İstediğini cevabı alıcaksın yakında..

ha gayret...

İstediğin cevabı naçizane vereyim istersen;

Bana göre sen Drift al 135cc seri makina, kalkışıda iyidir. Modifiye, dişli falan yaptır, ekstra aksesuarlar falan....180-200 km'leri zorla, arada tek teker çalış...

Sonucu birlikte görelim..
    Serzenish03 bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    YAMAHA MT 07 ABS
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bu şekilde mesaj yazmaya devam et.. İstediğini cevabı alıcaksın yakında..

ha gayret...

İstediğin cevabı naçizane vereyim istersen;

Bana göre sen Drift al 135cc seri makina, kalkışıda iyidir. Modifiye, dişli falan yaptır, ekstra aksesuarlar falan....180-200 km'leri zorla, arada tek teker çalış...

Sonucu birlikte görelim..
    nacizane degil 10 numara bir yorum şöyle yardımcı olsanız sonucda 3 bin tl az degil tavsiye istiyorum sadece

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    daha iyi-kötü veya senin canını düşünen yorumları kaldıramayacak kapasitedeysen (yada yaş 19 daha ergenliği bitiremediysen) gelipte buraya konu açma. bir fikir ortaya atarsın iyide yorumlar gelir kötüde. daha bir mesaj ile "Bu seni alakadar etmez" sözünü söylüyorsan senin daha ergenlikten çıkamamış olduğunu ve hayatın sadece senin etrafında dönüyor sandığını gösterir.
    ve yaşın 19 , b+A2 ehliyetinde olabilir fakat tecrüben varmı? hani ehliyetsizler genelde söyler ya "Motoru ehliyetmi sürüyor" diye... Motoru ehliyet sürmüyor , ehliyet kanunen gerekli , ama tecrübede aklen gerekli...

Yarış için açık alanları seç ve inşallah sonun bunun gibi biter diye dua etmek istemiyorum...

Fakat yapacağın ve beyin düşüncen bu olduğu için ancak kaza yapınca öğrenrsin. ama yinede kafanın dikine gidersin...
    Motor pistte yarış aracıdır. Şehir içinde ve dışında seni A noktasından B noktasına götüren araçtır....
    F54 ve felix_bjk1903 bunu beğendiler.
    "men dakka dukka"

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)