Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sigortadaki uçuk fiyat

Motovento
    REKLAM ALANI
    ByR3D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa 250 Classic
    arkadaşlar Jawanın bugun resmi işlerni hallettim artık tamamen bana ait. Sigortacıya gittim Fiyat alacaktım. Adam baktı anadolu sigortadan . tam 298 lira dedi . Afalladım 298 lira nedir ? neden bu kadar yüksek acaba yaşımdan dolayımı ? 1994 doğumluyum. Jawa ise 1973 neden bu kadar pahalı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    2006 model ybr ye salı gunu 701 tl cıkartan fırma utansın hacım.5-6 yer gezdıkten sonra 157 tl ye cıkarttım sıgortayı..

Motosikleti
    Jawa 250 Classic
    böyle olmasının sebebi ne ? neye göre böyle ucuk fiyatlarla karşılaşıyoruz ?

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    bütün sigorta şirketlerini dolaş, ben motoru ilk aldığımda axa dan 50 tl ye yaptırmıştım, geçen sene 270 tl dediler bütün sigorta şirketlerini dolaştım bir tek allians sigorta 70 tl dedi, oradan yaptırdım bakalım bu sene ne olacak. motosikletin riski yüksek olduğu için böyle uçtu diye açıklama yapmışlardı. yanlış hatırlamıyorsam önceden sigorta şirketlerine devlet tarafından fiyat sınırlaması varmış onu kaldırmışlar sigorta şirketleri de uçmuş denilmişti ne kadar doğru bilmiyorum

Motosikleti
    Jawa 250 Classic
    Alıntı ufukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün sigorta şirketlerini dolaş, ben motoru ilk aldığımda axa dan 50 tl ye yaptırmıştım, geçen sene 270 tl dediler bütün sigorta şirketlerini dolaştım bir tek allians sigorta 70 tl dedi, oradan yaptırdım bakalım bu sene ne olacak. motosikletin riski yüksek olduğu için böyle uçtu diye açıklama yapmışlardı. yanlış hatırlamıyorsam önceden sigorta şirketlerine devlet tarafından fiyat sınırlaması varmış onu kaldırmışlar sigorta şirketleri de uçmuş denilmişti ne kadar doğru bilmiyorum
    hatırlıyorum o haberi bendede bu kadar ucması çok saçma yahu . Abartılı

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şubatta ben de yaptırıcam tanıdık var ilk ona giderim geçen sene sormuştum 100 lirayı geçmez demişti 2013model 125cc

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    bu gün 1200 lira maaş alan ve 1100 lira devlete vergi ödeyen bir vatandaş olarak isyanımın son safhasındayım , yemedim içmedim 5 yıl önce bir araç aldım, param ona yetti , vergisi böyle giderse bir 6 yıl sonra bir araba parası devlete ödemiş olacağım , hiçbirine yanmıyorum , k belgesi adı altında bir zamazingo daha çıkardılar , artık müzisyenlik yaptığım ve 4 adet hoparlör ile o dönemler işlere gittiğim ve bu sebepten aldığım bu arabayı yakasım geliyor ,neymiş bir kasa domates bile taşıyamazmışım , ulem ben ticaret adamı değilim kendi işimizidemi göremicez ? cazası 2500 küsür !!!!! çünkü 17 bine bana malolan arabaya 10 lira para veriyorlar , içimden gelen sesi söyleyeyimmi ?

irfan git bir bidon benzin al .... çak kibriti yak a.........k..........mun arabasını....

şimdi siyaset olacak ve hiç sevmem yapmayı ama devlet atlayacam desin yeterki her halukarda atlıyor !!!! atık su adı altında , sıçtımız moka vergi veriyoruz , yakında os....duğumuzdanda almazlarsa bende neyim !!!!

onun için tükanın önünü haybeye kapayıp ağlayıp sızlaşmayalım beyler

Motosikleti
    Jawa 250 Classic
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gün 1200 lira maaş alan ve 1100 lira devlete vergi ödeyen bir vatandaş olarak isyanımın son safhasındayım , yemedim içmedim 5 yıl önce bir araç aldım, param ona yetti , vergisi böyle giderse bir 6 yıl sonra bir araba parası devlete ödemiş olacağım , hiçbirine yanmıyorum , k belgesi adı altında bir zamazingo daha çıkardılar , artık müzisyenlik yaptığım ve 4 adet hoparlör ile o dönemler işlere gittiğim ve bu sebepten aldığım bu arabayı yakasım geliyor ,neymiş bir kasa domates bile taşıyamazmışım , ulem ben ticaret adamı değilim kendi işimizidemi göremicez ? cazası 2500 küsür !!!!! çünkü 17 bine bana malolan arabaya 10 lira para veriyorlar , içimden gelen sesi söyleyeyimmi ?

irfan git bir bidon benzin al .... çak kibriti yak a.........k..........mun arabasını....

şimdi siyaset olacak ve hiç sevmem yapmayı ama devlet atlayacam desin yeterki her halukarda atlıyor !!!! atık su adı altında , sıçtımız moka vergi veriyoruz , yakında os....duğumuzdanda almazlarsa bende neyim !!!!

onun için tükanın önünü haybeye kapayıp ağlayıp sızlaşmayalım beyler
    döktürmüşşün abi. sonuna kadar haklısın.Ben bir öğrenciyim hem uygun olsun hemde istediğim zevk aldıgım birşey alayım dedim. Jawa ya karar verdım oldukca zevkli ve sesi ınanılmaz hosuma gidiyor.200tl gibi bir mevla verdim sahibine. Peki ya gerisi. Devletimiz sagolsun. 4 katı daha masrafı var sonra trafige çıkabilecek. Aldığım motorsikletin fiyatına mı güleyim yoksa devlete ödecegim mevlaya mı yoksa kendimemi güleyim bilemedim.
    piyanist_irf bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı ByR3D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    döktürmüşşün abi. sonuna kadar haklısın.Ben bir öğrenciyim hem uygun olsun hemde istediğim zevk aldıgım birşey alayım dedim. Jawa ya karar verdım oldukca zevkli ve sesi ınanılmaz hosuma gidiyor.200tl gibi bir mevla verdim sahibine. Peki ya gerisi. Devletimiz sagolsun. 4 katı daha masrafı var sonra trafige çıkabilecek. Aldığım motorsikletin fiyatına mı güleyim yoksa devlete ödecegim mevlaya mı yoksa kendimemi güleyim bilemedim.

öğrenciysen git as kendini gökhancım ama önce güzelce karnını doyur aç açına gitme öte tarafa jawalar güzeldir mz lerde öyle zannederim 2 zamanlıydı değilmi ? biraz çokça yakar emme hakkını verir 2 zamnlı candır herdaim ama öğrencilik olmadı şimdi ,

abi öğrenciyim dedimiydi , hemen anlıyorum durumları hayırlısı olsun güle güle kullan , sonuçta 2 teker değilmi arkadaş goldvıngıde aynı hayabusasıda dermişim
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Jawa 250 Classic
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öğrenciysen git as kendini gökhancım ama önce güzelce karnını doyur aç açına gitme öte tarafa jawalar güzeldir mz lerde öyle zannederim 2 zamanlıydı değilmi ? biraz çokça yakar emme hakkını verir 2 zamnlı candır herdaim ama öğrencilik olmadı şimdi ,

abi öğrenciyim dedimiydi , hemen anlıyorum durumları hayırlısı olsun güle güle kullan , sonuçta 2 teker değilmi arkadaş goldvıngıde aynı hayabusasıda dermişim
    2 zamanlı kara dumanlı canavar şu yakıt konusunda herkez aynı şeyi söyluyorda benim zevkim bu şöyle diyeyim abi ben sigara kullanmıyorum onun yerine iki günde bir 10 tl lik yakıt atıyorum o bana yetiyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)