Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ampülleri değiştirelim-Osram night breaker plus

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Uykusuzcorap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konuyu hortlatmak gibi olmasın ama bir daha konu açmak gereksiz diye burdan yazıyorum.

2013 model tvs apachem var. Xenon taktırmak istiyordum akü biter vs dediler yaptırmadım. Işıklar yetersiz geliyor. Önümdeki araca sellektör yapıyorum görmüyor! Korna çalınca yol veriyolar. H4 halojen var yanlış hatırlamıyosam usta öyle demişti.. Osram,philips, veya bosch galiba bu işin iyileriymiş. Şimdi bunları kullansak ne olur tvs apachede sıkıntı olurmu? 55w yazıyor. Xenonlarda 55 watt? 2 arada 1 derede kaldım fiyatlarıda aynı xenon ve osram-bosch un.. Somebody help me

Yardımcı olucak ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Motosiklet için zenonlar 55w değil, 35w oluyor, aku bitirmeden gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.
    Zaten arabalarınki de 35w ama ilave dirençle 55w yapılıyor ki arıza ışığı neyin yakmasın.
    60 TL civarından yukarı doğru uzun/kısalı bi-zenon bulabilirsin piyasada var. Alacağın randıman far aynası ve far camıyla direk alakalı. Biraz ışığı bozabilir far camı tasarımı ancak yollarda dolaşan bir sürü hayvan var- hem uzunlar hem de sisler açık geziyolar, benim kamyon farı gibi ışığı görüyo gene tali yoldan önüme çıkıyolar. Al abi bi tane tak keyfine bak.
    Uykusuzcorap bunu beğendi.

Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet için zenonlar 55w değil, 35w oluyor, aku bitirmeden gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.
    Zaten arabalarınki de 35w ama ilave dirençle 55w yapılıyor ki arıza ışığı neyin yakmasın.
    60 TL civarından yukarı doğru uzun/kısalı bi-zenon bulabilirsin piyasada var. Alacağın randıman far aynası ve far camıyla direk alakalı. Biraz ışığı bozabilir far camı tasarımı ancak yollarda dolaşan bir sürü hayvan var- hem uzunlar hem de sisler açık geziyolar, benim kamyon farı gibi ışığı görüyo gene tali yoldan önüme çıkıyolar. Al abi bi tane tak keyfine bak.
    http://www.rialli.com/urunler/312_ampul-flasor-korna-grubu/10601__hid-xenon-far-kiti-uzunkisa-12v-35w-8000k/

Hocam bu mesela iş görür mü? 8000k ayrıyetten birde http://www.rialli.com/urunler/312_ampul-flasor-korna-grubu/2546__tw-far-ampul-12-v-35-35-w-halogen-mavi-ms1575/ bu tarz birşey alayım diyordum ama kararsız kaldım.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    tavssiyem mercekli almanız yoksa çok gözünü alıyor karşıdakinin

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Verdiğiniz 2. linkteki mavi boyalı halo lardan alma.
    Sadece far'a karşıdan bakınca beyaz ve güzel görünür ama kesinlikle önünü aydınlatmaz, fabrikanın taktığından daha kötü olur.
    1. linkteki zenon iş görür.
    Mercekli al diyorlar ama nereye nassı sığacak acaba.?
    Bak ben bütün yazdıklarımı hem scooterda hem 125 lik viteslide denemişim, öööle yazıyorum.
    Mercekli alırsan uzun gelicek 1.
    Far camı genelde kırık çiziklidir, sendeki düz bile olsa etkisini azaltıcak 2.

Bu benim çalışmam:
    Halen uzun geliyor,
    [IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)