Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tatile çıkacağım.. Yardım..

Motovento
    REKLAM ALANI
    onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Selamlar...

Motorcu dostlarım, internetten bakıyorum ucuzda bi tatile hatunla kaçıp biraz kafa dağıtalım diyoruz.. Ucuz otel yok değil var ama yorumları çok kötü oluyor..

İlk plan motorla istanbul çevresinde sakin biyerlere gidelim diyorduk motora atlayıp.. buralarda bulamadık..

akdeniz çevresindekı otellerinde durumlar fena gibi yorumlardan korktuk..

öyle müthiş bir bütçem yok ama akıl verirseniz sevinirim istanbul çevresinde olursa motora atar hatunu da gideriz diyorum uzak olursa otobüste olur sıkıntı değil..

tam pansiyon iyi olur aslında, herşey dahil falan gibi..

beni biyerlere yönlendirirseniz sevinirim tanıdığınız falan oteller gibi.. teşekkkürker hepinize
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    www.firsatbufirsat.com

Bi bak derim.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Arkadaşım burda herkes kaçmanın derdinde,kurban bayramı tatilinde bile İstanbul'a giriş-çıkışlar felç olmuş,sen taa cennet Marmaris'i bırakıp gecesi buz gibi İstanbul'a motorla atlayıp gelelim diyorsun.Pes diyorum !
    Sana tavsiyem sezon bitti,madem Marmaris'tesin, çık yola yakın olsun dersen, Bozburun,az biraz daha yol olsun dersen Datça'ya sür.Hatta Datça'dan bin feribota geç Bodrum'a,ordan da kıyı yolundan Ören-Akyaka üzeri geri dön.Ne var İstanbul'da anlamıyorum...
    Geçen hafta Bozburun'daydım. 2 kişi oda-kahvaltı toplam 80tlye kaldık.Hiç yer falan da ayarlamana gerek yok,git kafana neresi güzel gelirse,fiyatta anlaştığın yere yerleş.Hatta daha da ucuza kalabilirsin.

Gri Duygular - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R (2013)
    Tanıdıklarım sapanca gölünün oralarda bir otele gitmişti. Hem huzurlu sakin bir yer gayet memnun kalmışlardı o bölgeyi araştırıp düşünebilirsiniz.

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım burda herkes kaçmanın derdinde,kurban bayramı tatilinde bile İstanbul'a giriş-çıkışlar felç olmuş,sen taa cennet Marmaris'i bırakıp gecesi buz gibi İstanbul'a motorla atlayıp gelelim diyorsun.Pes diyorum !
    Sana tavsiyem sezon bitti,madem Marmaris'tesin, çık yola yakın olsun dersen, Bozburun,az biraz daha yol olsun dersen Datça'ya sür.Hatta Datça'dan bin feribota geç Bodrum'a,ordan da kıyı yolundan Ören-Akyaka üzeri geri dön.Ne var İstanbul'da anlamıyorum...
    yok ben zaten istanbuldayım hocam
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok ben zaten istanbuldayım hocam
    Hee ozaman Marmaris'e sür Şaka bi yana eğer ucuz olsun dersen Taksim'de ucuz apartlar var.

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    hocam bütün sezonumu marmariste sinir stres gecırdım istanbula yaşamaya geldım ıs güç başlamadan bi kafa dinleyeyım hatunla diyorum amaç birazda burdan kaçmak yani )

bu arada zaten marmaris'ten motorla geldım konusu var istanbula göç diye bakabiirsin )))
    audioslave bunu beğendi.

apranax77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Yalovaya termal e gelin. araplarda gitmiştir büyük ihtimal, sakinlemiştir. hamamlar sıcak havuzlar sakin bir dinlenme yeri olabilir sizin için

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı apranax77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalovaya termal e gelin. araplarda gitmiştir büyük ihtimal, sakinlemiştir. hamamlar sıcak havuzlar sakin bir dinlenme yeri olabilir sizin için
    tandığınız varsa bi fiyat falan alabilirim mesela hocam internette biraz tuzlu gibi fiyatlar, güzel bi fiyat bulursak iyi fikir neden olmasın ))))

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    benden on kat daha zırdeliymişsiniz sizi tebrik ederim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    oteli ne yapıcan al bi çadır heryer otel olur

https://www.facebook.com/groups/1378041185754194/?fref=ts

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Ağva ve çevresinde ekonomik otel ve pansiyonlar var. Geçen sene eski hatunumla gitmiştik... Güzel yerlerdir, tavsiye edilir...

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alanyaya Kaçacak isen Kleopatra Melissa Otel Var. 3 yıldız. Ben yazın orada Tatil yaptım. Gayet Güzeldi. 1 hafta kalmıstım. Kampanyada idi o zaman 1 hafta iki kişi 600 tl idi.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    BU mevsimde istanbulda ucuz otel bulman mümkün değil. Şile ve tekirdağ biraz daha uygun. Kumbağda uygun pansiyonlar var. Akdenize gitmek istersende sezon kapandığı için pazarlık şansın yüksek 2 kişi 60-70 liraya kahvalı dahil kalabilirsiniz. Pansiyonlar daha ucuz olacaktır.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Kemerin içinde bir apart otele gidin, en ucuz ve kaliteli yolu bu. Otel ismi olarak Derya Deniz'i önerebilirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)