Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bıktım artık...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Burakesk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125,ktm250,cbr250,fazer6
    Dün bi konu açmıştım çinli motorumdan bıktım diye illada japon diye iddaalı bi şekilde konuşmuştum ama abi en azından bi japon olarak en ucuzu ybr oda 4buçuk milyar plaka fln 5milyar 5milyar verdikten sonra zaten apache alırım ama o parayıda vermem için yaza kadar belki yazında sonuna kadar beklemem lazım o güne kadar naparım ben bu motorla :/ ama taksit borç falan bi şekilde 3-3buçuk milyar aralığına motor alabilirim şu aralar mondialin mcx yada drift modelleri var aklımda daha doğrusu vardı gitti bi ara gene geldi şimdi napsam beyler :/ kullananlar abi lütfen dürüst yorumlar yapalım yardımcı olun hiç kullanmadım bu modelleri daha önce ama bu sitede http://150mcxroadracer.blogspot.com/ 2.ci videoda anasayfada krank kolu kırılması videosu var ve gözlemlediğime görede sahibi bilinçli ve motoruna bakan biri böyle bir kullanıcıda bile böylesine bi arıza veriyorsa :/ doğrusu korkutuyor beni ya 10 ay falan beklicem yada böyle birşey alıcam ama gözüm yemiyor beyler kullanıcılar km yaptıgınız geziler falan yardımcı olurmusunuz pişman olurmuyum herkes bu modellere iyi derken bu video aklımı karıştırdı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Bi ara bu forumda yine eskişehirden lifan 100 cc cupla hız denemesi yapıp, olumsuz yorumlar gelince millete sarıp sonrada bamlanıp kaybolan şahıs değilsin dimi. Yeni bir isim yeni bir üyelikle karşımıza gelmemişsindir umarın.
    KSKLİ_ÖMER, Burakesk ve HEROCAN35 bunu beğendiler.

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Tvs-ybr-cbf türevlerine 5bin vermektense 2. elde çok daha iyi alternatifler mevcut.

Cbf250,Gt250,Planet5 yada 7bin civarına çıkabilirseniz cbf500,gt650,gs500 tavsiye ederim.

Motosikleti
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi ara bu forumda yine eskişehirden lifan 100 cc cupla hız denemesi yapıp, olumsuz yorumlar gelince millete sarıp sonrada bamlanıp kaybolan şahıs değilsin dimi. Yeni bir isim yeni bir üyelikle karşımıza gelmemişsindir umarın.
    1.cisi o şahıs eskişehir değil afyon
    2.cisi adı efecandı ve şuan serzenishmi ne böyle bir nicki var.
    3.cüsü bu şahısla konuşmuşluğum tanışmışlığım yok ama başka bi işin gücün yokmu abicim ?
    4.cüsü ben buraya yardım istemek amaçlı konu açıyorum o şahıs bile olsa bu böyle yorum yapcağına hiç yapma egonumu tatmin ediyorsun ?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Yeni kasa Tvs çıkalı baya zaman oldu sahibinden.comda ilanlara bak bi miktarını banka kredisi çekerek tamamlayabilirsin

Motosikleti
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasa Tvs çıkalı baya zaman oldu sahibinden.comda ilanlara bak bi miktarını banka kredisi çekerek tamamlayabilirsin
    malesef imkanlarım el vermiyor şu an 2.ci elde olsa :/ baktım buarada dediğin gibi ama 4750 var en ucuzu gene el vermiyor imkanım yani :/

varan22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 ybr 125
    Ben şöyle kendimden örnek vereyim. İlk motosiklet sıfır 100 lük motoran torro yaklaşık 3 ay kullanabildim. Arıza verdiğinden değil güvensiz hissettiğimden vede titreşiminden rahatsız olduğumdan satıp yine sıfır mondial 125 uag aldım meğerse biz atı satıp eşek almışız hemde eşşeğin en önde gideni görenler abi bu ne bu nasıl bir ses nasıl bir tip titreşim dersen sınırsız malzeme desen yine aynı ki bu ikiside sfır motosikletti.
    Şimdi sende aynı hataya düşme ben kesinlikle inanmıyorum bana göre çinli sıfır bir motosklet 100 bin km bir ybr nin veya cbf nin yanından dahi geçemez. Bunlar arıza vermiyormu illaki veriyor ama en azından vidasını korkmadan sıkabiliyon

Motosikleti
    Alıntı Burakesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.cisi o şahıs eskişehir değil afyon
    2.cisi adı efecandı ve şuan serzenishmi ne böyle bir nicki var.
    3.cüsü bu şahısla konuşmuşluğum tanışmışlığım yok ama başka bi işin gücün yokmu abicim ?
    4.cüsü ben buraya yardım istemek amaçlı konu açıyorum o şahıs bile olsa bu böyle yorum yapcağına hiç yapma egonumu tatmin ediyorsun ?
    Böyle dayılanırsan burada kendine dost bulamazsın yardım alamazsın... Orada sorduğum bir soruydu, cevabıda '' hayır bahsettiğin şahıs ben değilim'' deyip kapatacağın yerde, bahsettiğim şahıs gibi aynı ukalalığı sergilemektende geri kalmamışsın. Ne farkın kaldı şimdi ondan. Konu açıyorsan olumlu ve olumsuz eleştiri alacağını bilmen lazım. Alacağın olumsuz eleştirilerede şahıs olarak '' egonumu tatmin ediyorsun'' gibi bana yazdığın cevapları yazarsan yanlız kalırsın bu sitede. Cevapta yazmaya devam etme....
    varan22, Burakesk, HEROCAN35 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle dayılanırsan burada kendine dost bulamazsın yardım alamazsın... Orada sorduğum bir soruydu, cevabıda '' hayır bahsettiğin şahıs ben değilim'' deyip kapatacağın yerde, bahsettiğim şahıs gibi aynı ukalalığı sergilemektende geri kalmamışsın. Ne farkın kaldı şimdi ondan. Konu açıyorsan olumlu ve olumsuz eleştiri alacağını bilmen lazım. Alacağın olumsuz eleştirilerede şahıs olarak '' egonumu tatmin ediyorsun'' gibi bana yazdığın cevapları yazarsan yanlız kalırsın bu sitede. Cevapta yazmaya devam etme....

Açtığım konuda benim hakkımda olumlu yada olumsuz bi cevap vericek bi durum yok.

Cevapta yazmaya devam etme....

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3,5 'a 94 model xt600 verelim kıramayasın Gerçekten senin gibi insanlar bir anlayabilse şu malların dandikliğini... Aaah ah...

Motosikleti
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3,5 'a 94 model xt600 verelim kıramayasın Gerçekten senin gibi insanlar bir anlayabilse şu malların dandikliğini... Aaah ah...
    Belki kızıcaksın sen akıllanmazsın diceksin ama o kadarda değil ya 94 model motosiklet alıcağıma sıfır çinli alırım gözümü kırpmadan bu benim düşüncem ama büyük motorlarda genede japonda olsa 2000 den aşağı inmem istisnai modeller hariç bazı 99-98 modeller bunlar dışında dahada eski bi model almam

Motosikleti
    Açtığım konuda benim hakkımda olumlu yada olumsuz bi cevap vericek bi durum yok.

Cevapta yazmaya devam etme....
    Ustandan aldığını ustana satma her alıntıyı alıntı yapma. fesubhanallah. Bi bitmediniz.
    ahe ve Burakesk bunu beğendiler.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    yaşına hörmeten bişey demiyorum yaşının adamı ol adam ol...

hissizadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Puch Maxi - Hyosung GT 250 Naked
    Valla yazdıklarını okudum ama ne anlatmak istediğini tam olarak anlamadım. zira dümdüz yazmışsın o nedenle. ama anladığım
    kadarıyla hangi motosikleti alacağın konusunda kararsız kalmışsın gibi sanki. bana sorarsan şayet sen bu kafa ile bu aralar
    motosiklet filan alma. zira o kadar çok araştırmışsın ve her söylenen yorumu dikkate almışsın ve bu nedenle kafan oldukça
    karışmış gibi geldi bana en güzeli biraz bekle, hele biraz soluklan, zaten önümüz kış zira bu kafa karışıklığı ile vereceğin
    karar ileride pişman olmana yol açabilir. en güzeli biraz bekle. sakinleş. kafanı boşalt, en başa dön hedefini belirle,
    planlamanı yap sonra uygula.

fazla hızlı gitme yani
    Izdırabın sonu yok sanma, bu âlem de geçer, Ömr-i fâni gibidir, gün de geçer, dem de geçer.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Belki kızıcaksın sen akıllanmazsın diceksin ama o kadarda değil ya 94 model motosiklet alıcağıma sıfır çinli alırım gözümü kırpmadan bu benim düşüncem ama büyük motorlarda genede japonda olsa 2000 den aşağı inmem istisnai modeller hariç bazı 99-98 modeller bunlar dışında dahada eski bi model almam
    Kardeşim her yiğidin yoğurt yiyişi farklı. Ben aldım ucuza biraz bakım yaptım kendimce ve dip diri japon motosikletime güvenle biniyorum. Altımda çinli olsa ne zaman kırılacak sorusuyla dolaşırdım. 2000 üstü makine almak dert değil. Sorun onu idame ettirebilmekte. XT yi çok cüzi paralarla idame ettirebilirsin. Zaten kırılması zor makine. Kendini kanıtlamış. 2000 model bakımsız makineyi 7-8 e alıp 2-3 masraf edeceğime 94 alıp 2-3 masraf edip cillop gibi binerim mantığı bende daha ağır basıyor. Bizdeki yeni motosiklet merakı başka hiçbir ülke insanında yok bu arada...

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Kardeşim git 2.el cbf ybr apache dolu piyasa o paraya al gönül rahatlığıyla bin
    dockerengin bunu beğendi.

jedilight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150zc+mcx>Gt250R>954RR
    Bak dostum sana tecrubeden gelen en guzel oneri. İki sene once 2011 model mcx aldim 1800tl ve 1000km de idi. Pırıl pırıl alet. Tepe tepe kullandim 4 kisi bindim gezdim. 10,000km yol yaptim bi tek yagi ve debriyaji degisti o da insan gibi kullanmamamdan.

Hic pahaliya kacma. İyi gider cbf kadar az yakmaz ama yinede az yakar. İsini gorur, hizi tatmin eder. 170cc oluyo mcxler.

Git 2400tl yazan bi ilan bul nakit 2000im var noter masrafi icinde de. 1800-1900e anlas al 2013 model bi alet. Mis gibi bin, paran olunca yukselt.

10,000km yapip 1800e sattim geri. İyi pazarlik yap

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE 2013
    Motorda ne gibi özellik arıyorsun bilmiyorum ama mondial 150 mr vulture 'm var 2000km de hiçbir sıkıntı çıkarmadı. En son bayramda İstanbul'a gittim hiç durmadan hiçbir sıkıntı çıkarmadı.
    Mondial bakıyorsan drift ve 150 mr vulture ye kefilim sıkıntı çıkarmayacak sağlam motorlar tabi adam gibi kullanıp bakımlarını zamanında yaptırdığın sürece.

sıkıntısız motor istiyorsan çinlilerin arasında 100 mg prince var 53.000 km devirmişini gördüm masraf çıkartmamış henüz mondial servisine git tamircileri gez bu modeli övüyorlar güç olarakta kalite olarakta güzel..

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    kardeş bnu 3 .ye yazıcam bnm drift 5 ayda 12500 km de 1 kere yolda kaldım benzinim bitti :DD rutin bakımlarına gittim yağını 1500 de bir değiştiim civata gevşemesi olarak egzosun parlak ksımındakiler gevşiodu ilaçladım ordada sıkıntı kalmadı 500 km yolu hiç stop etmeden çoğu yerde tam gaz gidiyorum tekerlekler zincirler dişliler orjinal yani ona bakarsan oda sana bakar
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)