Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motosiklet Ve Ekipman Hakkında(Öneri Konusu Değildir)

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı c90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    135cc mondial diriftle bir buçuk yıl o dediğin tarzda ben de bindim dalga geçenler de oldu fakat ben canımla dalga geçilmeyeceğini biliyordum
    Giy Diyorsun Yani

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Diger insanlarin ne diyeceğine bakarsak ohoo

Alıntı PEHLİVAN94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diger insanlarin ne diyeceğine bakarsak ohoo
    Yukarıdaki Yorumlara Bak Hocam.Dediğimi Anlayacaksn

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    Ben 750 liraya revit mont, eldiven,dizlik ve ls2 cene acilir kask aldim fena da olmadi....
    MetinK. bunu beğendi.

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Ben 250 cc motorla uzun yol yaptığımda, yolda mola verdiğim zaman "o kaskla terlemiyor musun?" diye soruyor adamlar..

Tabii her gören için da..k konusu olacaksın, bu hayatın gerçeği.

Dershaneye giderken dizlik takıyorum diye "bu ne lan acemiler gibi dizlikle geziyon" demişti bi arkadaşım..

Montumun üzerine fosforlu yelek giydiğim için belediye işçisi diye dalga geçiyorlar..

İnsanlar böyle. Bilmediği için poh atma derdindedirler.

Sen git, üzerini fulle. Tam koruma gez. En basitinden kendini güvende hissedersin. Boşver insanları.

Olması gereken senin yaptığın. Ben acemilik zamanlarımda aldığım ekipmanları kullanıyorum.

200 TL'lik bir mont (fuardan indirimli olarak), 45 TL'lik bir dizlik, 45 TL'lik bir eldiven, 100 TL'lik bir motosiklet botu (fuardan indirimli olarak), 475 TL'lik bir kask (çok şanslı bir indirimle aldım. Normal fiyatı 860 TL)

Bi tek kaskı bilerek aldım.

Kask takan insana bile uzaylı gibi bakılan bir toplumda ne bekliyorsun ki.

Alıntı arca94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 250 cc motorla uzun yol yaptığımda, yolda mola verdiğim zaman "o kaskla terlemiyor musun?" diye soruyor adamlar..

Tabii her gören için da..k konusu olacaksın, bu hayatın gerçeği.

Dershaneye giderken dizlik takıyorum diye "bu ne lan acemiler gibi dizlikle geziyon" demişti bi arkadaşım..

Montumun üzerine fosforlu yelek giydiğim için belediye işçisi diye dalga geçiyorlar..

İnsanlar böyle. Bilmediği için poh atma derdindedirler.

Sen git, üzerini fulle. Tam koruma gez. En basitinden kendini güvende hissedersin. Boşver insanları.

Olması gereken senin yaptığın. Ben acemilik zamanlarımda aldığım ekipmanları kullanıyorum.

200 TL'lik bir mont (fuardan indirimli olarak), 45 TL'lik bir dizlik, 45 TL'lik bir eldiven, 100 TL'lik bir motosiklet botu (fuardan indirimli olarak), 475 TL'lik bir kask (çok şanslı bir indirimle aldım. Normal fiyatı 860 TL)

Bi tek kaskı bilerek aldım.

Kask takan insana bile uzaylı gibi bakılan bir toplumda ne bekliyorsun ki.
    Haklısın Kardeşim.Aynen Alayım Ya Kim Ne Derse Desin:D

Bu Fotoğraftaki Arkadaşın Revit Giymiş Hali Olcak.Az Kırmızı da Olucak Ekstra.Bence Hayet Hos Gözüküyor.

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı BlackJack1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın Kardeşim.Aynen Alayım Ya Kim Ne Derse Desin:D
    https://thumb6.wuala.com/previewImag...em20131006foca
    Bu Fotoğraftaki Arkadaşın Revit Giymiş Hali Olcak.Az Kırmızı da Olucak Ekstra.Bence Hayet Hos Gözüküyor.

En kötü böyle gezersin.
    BlackJack1 bunu beğendi.
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

hissizadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Puch Maxi - Hyosung GT 250 Naked
    hocam söz konusu güvenlik ise milletin ne diyeceği düşüneceğin en son şey olsun.
    ben korumasız şekilde bisiklet hızında tın tın giderken düştüm kolum yarıldı,
    dizim patladı, dikiş atıldı vs. o nedenle milletin ne diyeceğini önemsemeyeceksin.
    170 cc. yi filan neden küçümserler anlamam, sonuçta bu motorlar da, 125 lik filan scooterlarda
    ciddi hızlara çıkıyor ki bu hızlarda Allah göstermesin ama bir kaza durumunda çok ciddi sonuçları olabilir.
    ayrıca trafikteki diğer araçları da düşünmek lazım vs. millet bisiklet kullanırken bile kask takıyor.
    o nedenle sen söylenenleri hiç umursama önce güvenliğini sağlam tut. en azından kask, ceket, diz koruma
    olmadan motora oturma bile, mümkünse daha da fazla önlem alman senin yararına.

Alıntı BlackJack1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Dediğiniz Mantıklı Ofise Girince Boş Odamız Var oRDA Değişirim Çanta Vs. Taşımamada Gerek Yok.Benim Çekincem Dışarıdaki Milletin 170 Cc Motor İçin Çok Fazla Ekipman Giymiş Söylemi.Tabi Ben Kibarca SöyledimMillet Ne Der Bilemedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:37 ----------

Botu Sevdimde.Pantolon Çok Sade.Birazda Gösteriş İstiyorum.Gösteriş Derken İnsanın Gözüne Güzel Gelsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:39 ----------

Hocam Alma Evresine Bi Gelelim O Konularada Dikkat Edicem.
    BlackJack1 bunu beğendi.
    Izdırabın sonu yok sanma, bu âlem de geçer, Ömr-i fâni gibidir, gün de geçer, dem de geçer.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    O pantolla cizmeye cok kufrediceen. Yaziorum buraya..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    170 cc motorla ölüp sakat kalacağını önce dikkate alıp sonra ekipman alsammı diye düşünsen daha iyi .

Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    170 cc motorla ölüp sakat kalacağını önce dikkate alıp sonra ekipman alsammı diye düşünsen daha iyi .
    Anlamadım:(??

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:35 ----------

Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O pantolla cizmeye cok kufrediceen. Yaziorum buraya..
    Neden Acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

Alıntı arca94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Milletin Ne Dediğini Takmasam Fena Fikir Değil

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Rahatsız olucan çünkü. Herhangi bi pantolona dizlik tak yeter. Kısa bot al alıcaksan, cizmeler baya rahatsız.
    BlackJack1 bunu beğendi.
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

hissizadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Puch Maxi - Hyosung GT 250 Naked
    hocam hep söylenen şeydir. motosiklette kaporta yok, kaporta sensin.
    170 cc lik motorda ciddi hızlara çıkar. kimseyi takmadan kendini sağlama alacaksın.
    konunun özeti bu aslında.
    BlackJack1 bunu beğendi.
    Izdırabın sonu yok sanma, bu âlem de geçer, Ömr-i fâni gibidir, gün de geçer, dem de geçer.

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    500 küsür liralık botta ufak cc için fazla gibime geliyor .Kıyafetlere aşırı masraf yapıcagına ortalama seni koruyabilecek bişeyler bakarak alıcagın motora artanı katsan daha mantıklı olacagını düşünüyorum ...
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500 küsür liralık botta ufak cc için fazla gibime geliyor .Kıyafetlere aşırı masraf yapıcagına ortalama seni koruyabilecek bişeyler bakarak alıcagın motora artanı katsan daha mantıklı olacagını düşünüyorum ...
    Hocam Motor Tecrübem Olmadığından Ufak Cc Almak İstedim.Yoksa Bende Bir Fazer Alayım Daha İyisini Al Derken Örnek Verisek 200 Ccye Kadar İyi Motorlar Nelerdir?

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    apache rtr 150, cbf150, ybr 125 al ne bileyim. gt170de seni çeken ne oldu, bilmiyoruz ki yorum yapalım. aldıgın motora bi kere koruma demiri taktır kesinlikle.
    BlackJack1 bunu beğendi.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı hissizadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam hep söylenen şeydir. motosiklette kaporta yok, kaporta sensin.
    170 cc lik motorda ciddi hızlara çıkar. kimseyi takmadan kendini sağlama alacaksın.
    konunun özeti bu aslında.
    Benim toplayamadığım cümleler toplanmış .

Birde phantom da bakabilirsin tvs , cbf, bakılabilecek motorlar .

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Deri yerine goretex baksan daha iyi sanki? Birde koruma ekipmanlarin yuzunden sana gulenlere sende gul,nekadar salak olduklarina..
    BlackJack1 bunu beğendi.

Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apache rtr 150, cbf150, ybr 125 al ne bileyim. gt170de seni çeken ne oldu, bilmiyoruz ki yorum yapalım. aldıgın motora bi kere koruma demiri taktır kesinlikle.
    Şekil Hoşuma Gitti Hocam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:22 ----------

Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim toplayamadığım cümleler toplanmış .

Birde phantom da bakabilirsin tvs , cbf, bakılabilecek motorlar .
    Tvs Veya Cbf Olabilir.Ancak Phantomu Çok Düşündüm Alayım Diye.Çok Kötü Yorumlar Geldi.Bir Çuval Vida İle Dolaşın Alırsanız Diye Tırstım:D

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:25 ----------

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deri yerine goretex baksan daha iyi sanki? Birde koruma ekipmanlarin yuzunden sana gulenlere sende gul,nekadar salak olduklarina..
    Hocam Bende Ona Şaşıyorum İşte.En Mantıklı Cevap Mtden Gelmesi Lazım.Burada Bile Hor Görenler Var.Ondan Sokaktaki Adamın Ne Diyeceği Rahatsız Ediyor.En İyisi ForumuN Geneline Uyarak Alıcam Ekipmanları.Hocam Ayakkabı Sıkıntı Değil Zaten Bot Banada Fazla Geldi Uzn Bot.Gorotexte Alayım İlk Defa Duydum Ama Araştırıyorum Hemen.Hocam Sen Fikrini Söyle Revitin Montonu Ve Pantolonunu Almalımıyım? Senin Fikrine Dayanarak Alıcam.Geneli Al Dedi.Son Birde Senden Fikrini Alayım
    Edit:Gorotex sadece ayakkabı için değilmiş pantolon vs. varmış.hocam işte bende o tarz pantolonları sevmiyorum.revit gibi hafifte tarzı olsun istiyorum.

Üstte Arkadaşın Resmini Attım Cem Arkadaşın O Tarz İstiyorum.Abartımı kaçarki:(

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Ben ufaktan kıllanmaya başladım, sen "ben motosiklet kullanıyorum, çok coolum" imajı mı çizmeye çalışıon nedir öyleyse de keyfin bilir.
    Geçen Oğuz söylemişti, "bi ara tulum giyiodum araya kaçıodu, o çizmeler desen kovboy gibi çınk çınk ses çıkarıyo yürürken."

Böyle bişey olduktan sonra neden illaki ben her tarafından koruma fışkıran ve/veya rahatsız kıyafet alıcam die yırtınıosun?
    İzliyoruz hep beraber

Hani bunu bırak biz düz kot üstü dizlik yapıyoruz.
    http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...koruma-pmu1729
    http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...koruma-pmu2146

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)