Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

park yerimiz yok

Motovento
    REKLAM ALANI
    garantisite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xciting 500 kymco
    büyük şehir belediyesi motor park yerleri ile ilgili çalışma başlatmış kadıköy belediyesine fax çektim başkan bu konuyu 2.plana atmaz umarım ama bana cevap verir veya bu konuya ilgi gösterirse sizle paylaşıcam artık motorlarımızı fark ettirme zamanı geldi geçiyor desteğinizi bekliyorum harun şahin mail listenizdeki her kişiye motorlara park yeri adlı mail atmanızı rica ediyorum

örnek bir yazışma metni yaparsanız onu yollarız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Kadıköy belediyesi, Bağdat Caddesi üzerinde hesapta bu tür bir motosiklet park yeri yapacaktı.

Ancak mevcut B. Başkanı ıvır zıvır işlerle uğraşmaktan başka hiçbir şey yapacak evsafta olmadığından, pek fazla bir beklentiniz olmasın.

Haa, tabi bu işte bir oy potansiyeli görürse, göstermelik birşeyler yapacağından da hiç kuşkum olmaz.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    xciting 500 kymco

amaç bağcıyı dövmek değil üzüm yemek

amaç bağcıyı dövmek değil üzüm yemek yazınızı okudum ben burda yorum yapmıyorum böyle bir zorluk ile karşı karşıyayız amacımı ifade etmiş idim umuyorum dikkate alır
    gerçekten böyle bir ihtiyaç var

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Size katılıyorum, bu siyasi bir iş de değil zaten, bir gereklilik. Ama maalesef memlekette bazı gereklilikler siyasete dönüştüğü için tepki görüyor. Belediyeler seçimle gelir ama herkesin belediyesidirler. Kadıköy örnek bir belediye bence. Sadece kadıköyde değil her sentte bu tip şeylere ihtiyaç var. AB'ye girilecekse ötv ile değil ucuz ulaşım yolu motosiklet kullanıcısı için bir şeyler yapmakla girilmeli, zira tüm Avrupa bisiklete ve motosiklete destek veriyor şehirlerinde.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    Kadıköy belediyesi, Bağdat Caddesi üzerinde hesapta bu tür bir motosiklet park yeri yapacaktı.

Ancak mevcut B. Başkanı ıvır zıvır işlerle uğraşmaktan başka hiçbir şey yapacak evsafta olmadığından, pek fazla bir beklentiniz olmasın.

Haa, tabi bu işte bir oy potansiyeli görürse, göstermelik birşeyler yapacağından da hiç kuşkum olmaz.
    Bağdat caddesinde motosiklet park yerleri var. Ama hepsine otomobiller park ediyor.

Motosikleti
    xciting 500 kymco
    bu işlerden gerçekten anlayan veya faydalı olanı araştıran yöneticiler olsaydı şunu yapardı sizinde dediğiniz gibi küçük taşıtlara destek olurdu(motor scooter)
    en büyük yapması gereken örneğin bir otosu olana ötv ve diğer vergilerden ücret talep etmez amaç otosu olanı motora yönlendirmek birde şu var her şey mantık işi 1000kg araçlamı daha az benzin yakarız 200kg ilemi en az hesap bilen bir kişi bunu hesaplar ve destekler ha birde şu var tabiki vergiden devletin kaybı otomobilcilerin geliri vs vs...

thai'nin dediği gibi yanlış şurda park yerleri otoların olduğu yerde ise motor yerine oto park eder bize daha dar yayaları rahatsız etmeyen kaldırımın geiş yerleri daha uygun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler