Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Enduro Seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    Arkadaşlar peki v stromların km leri çok yüksek bu kadar yüksek km li motor almak mantıklı mı ne gibi bi sıkıntılar olabilir?
    HELLAS bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ybr 125(satıldı) yamaha xmax ABS
    km geri alınmışları var birde dikkat

izcade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Vieste 249
    Sanki KLE ye doğru gidiyorum.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar peki v stromların km leri çok yüksek bu kadar yüksek km li motor almak mantıklı mı ne gibi bi sıkıntılar olabilir?
    bende çoğu kişi gibi km takıntılıyım yüksek kmli motorlara yanaşmıyorum ama millette bunu bildiğinden kmleri düşürüyorlar muhakkak yüksek ccli motorlarda secereli motorları seçmek lazım.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kle in en garip yanı herkesin farklı bir tüketim sergilemesi mesela ben uzun yolda 90 km-100 km sabit hızlarla giden bir sürücüyüm bu hızlarda kaç lt yakıt tüketimi oluşur??

Motorunda herhangibir sorun yoksa ve bakımlarını aksatmamışsan ki bu motorun bakım aralığı 10.000 km ve çok az bir maliyeti var fakat 15.000 kmde bir sübap ayarı yaptırman gerekiyor. Senkron ayarınıda unutma. bunların dışında yıkanabilir hava filtresi var. Yağ filtresi sanayide 10-20 tl ve yağ da her benzin istasyonunda var. Kolaylıkla kendin yapabilirsin. Birde iridium buji taktınmı senin kullanımınla 4.0 litreye yaklaşabilirsin. Ama unutma biraz gazı açtınmı anında 4.5 litreye çıkacaktır. 6.vites avantajını herzaman hissettiriyor 5.0 litreyi sadece çok soğuk havalarda ve agresif kullanımlarda geçebilirsin.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunda herhangibir sorun yoksa ve bakımlarını aksatmamışsan ki bu motorun bakım aralığı 10.000 km ve çok az bir maliyeti var fakat 15.000 kmde bir sübap ayarı yaptırman gerekiyor. Senkron ayarınıda unutma. bunların dışında yıkanabilir hava filtresi var. Yağ filtresi sanayide 10-20 tl ve yağ da her benzin istasyonunda var. Kolaylıkla kendin yapabilirsin. Birde iridium buji taktınmı senin kullanımınla 4.0 litreye yaklaşabilirsin. Ama unutma biraz gazı açtınmı anında 4.5 litreye çıkacaktır. 6.vites avantajını herzaman hissettiriyor 5.0 litreyi sadece çok soğuk havalarda ve agresif kullanımlarda geçebilirsin.
    sinan hocam iridyum siz kullandınızmı memnun kalmışmıydınız.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinan hocam iridyum siz kullandınızmı memnun kalmışmıydınız.
    Evet kullandım motoru aldıktan 2 ay sonra değiştirdim yakıt azaldığı gibi performans da arttı. Kısaca motora çok iyi geldi. Daha önceki motorlarımda da iridium taktıktan sonra belirgin değişimler oldu. Tavsiye ederim.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    V storm. Enduro. Ise. Ki değil. Bence. O zaman. Fazer. Al. Oda. Enduro. O zaman.

Çok güzel. Tertemiz izmir de. 2006. gri. Transalp. BUZ MOTOR. MICHELIN. BAYISI. DE. komutan. Nejat. Abi de

BENI. HELLAS. GÖNDERDI. DE. O PARA LARA. ALİRSİN. KAÇİRMA DERIM. 26 000 KM. ORJINAL. KM. DE. LASTIK YENI. BENCE AL DERIM

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

V storm. Lar. Bitmiştir. Hayırlı olsun. Yüksek. Km. De alınmazlar. Çünkü. Suzuki
    Hiç bir zaman. Bir. Ta .yada. afrika. Gibi. Olamazlar..
    TRANSALP.GR.COM

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)