Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kim bu dayak YİYENLER (itiraf edin )

Motovento
    REKLAM ALANI
    macar_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 x MZ etz 125 (92)
    Yıllardan beri belkide binlerce defa abilerden, arkadaşlarımdan, tanıdıklarımdan, hatta kardeşlerden blr sürü kavga muhabbeti dinledim. İşte öyle yaptım böyle yaptım. 3 kişiyi dövdüm, iki kişiyi haşat ettim, yok efendim 10 kişi geldiler bir sıyrık bile yok gibi bir sürü hikaye duydum. Ve dayak yediğini söyleyen 2 yada 3 hikaye duydum. Merak ediyorum şu dayak yiyenleri. Çünkü istatistiğe bakarsak eğer çok çok çok azlar. Neyse geleyim konuma, ya 2 insan artık kavga edebilecek düzeye gelmişse. Konuşma ile anlatamıyorlarsa dertlerini. Sorun vardır en az birinde. Arkadaşlar blz biz olalım dengesizin biri laftan anlamaz kalın kafalı diye onunla kavga ederek ona ders vermeye kalkışmayalım. Özellikle başımıza çok geliyor bu trafikte. Arabada Normal şartlar altında duran adamın piskolojislne göre biz çok daha strestliyiz ve bu yüzden olaylara hemen kavgayla çözümlendirmeye kalkışabiliyoruz. Lütfen biraz daha sabır ve çooook anlayış. Tekerleriniz düz bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    kuvvetmira, o şakasına açılmış bir başlık
    ben ekseri sipor ayakkabılarım olmadığı için dayak yerim

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuvvetmira, o şakasına açılmış bir başlık
    ben ekseri sipor ayakkabılarım olmadığı için dayak yerim
    Jeton geç düştü, süpermiş. Bende hep kaçtığım için, hiç dayak yemeyenlerdenim. Kondisyon sağlam, 100 metreyi 12 saniyede koşarım.
    cenkito bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jeton geç düştü, süpermiş. Bende hep kaçtığım için, hiç dayak yemeyenlerdenim. Kondisyon sağlam, 100 metreyi 12 saniyede koşarım.
    Pazar günü 21,2 km yi ( yarı maraton) 1 saat 45 dakikada koştum. Ben daha uzağa kaçabilirim

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Akşama 2-2 şeklinde yapılan güzel bir maç anlatacağım sizlere. Kan,korku,şiddet içerir. Şimdiden söyliyim

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    ulen halil aylak mı kaldın orda bea

ben çok dayak yedim kardeş. hep bu boyum yüzünden.. anlatırım bi ara

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir keresindede yanındaki kız arkadaşına artistik yapmak için üstüme kırıyormuş gibi yapan 3 serisi siyah bmw sahibini scooterımla ışıklarda yakalayıp motoru önüne kırdım.

Motordan indim, ''in lan aşağı diye bağırdım'' lavuk eli belinde çıkınca aynı hızla motora atladım

Korumalıklar kurşun geçirmiyor dememişlerdi bana o günlerde,artık onada karşıda yürüyebiliyorum
    TATLIHIZ ve [Turan] bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir keresindede yanındaki kız arkadaşına artistik yapmak için üstüme kırıyormuş gibi yapan 3 serisi siyah bmw sahibini scooterımla ışıklarda yakalayıp motoru önüne kırdım.

Motordan indim, ''in lan aşağı diye bağırdım'' lavuk eli belinde çıkınca aynı hızla motora atladım

Korumalıklar kurşun geçirmiyor dememişlerdi bana o günlerde,artık onada karşıda yürüyebiliyorum
    Ben de 16 yaşlarımda bi uno sürücüsüyle tartışmaya girmiştim. Çektik sağa hemen, delikanlıyız ya.
    O uno'dan bir adam indi... sen nasıl sığdın o arabaya birader.
    hemen kapattım camları, kilitledim kapıları. Adamda baktı çocuğuz, uğraşmadı
    Vurmasına gerek yok, üflese uçarız
    [Turan], Nomad_41 ve sardokar bunu beğendiler.
    Kararlı olan her şey, şartlara rağmen doğar...

Nietzsche

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı nietzsche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 16 yaşlarımda bi uno sürücüsüyle tartışmaya girmiştim. Çektik sağa hemen, delikanlıyız ya.
    O uno'dan bir adam indi... sen nasıl sığdın o arabaya birader.
    hemen kapattım camları, kilitledim kapıları. Adamda baktı çocuğuz, uğraşmadı
    Vurmasına gerek yok, üflese uçarız

İşte Uno Kücük derler ama içinden 2 metre adam cıkar

Bende adama esip gürlüyorum,Bi laf diyince Abi pardon diyorum Puhahahaha Arabaya binice saygılarla sürüyorum adama
    nietzsche bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Lisede dayak yemiştim :D . babamdan çok dayak yedim küçük yaştayken haa bide 9 yaşındayken yazlıkda komşunun camını kırdıgım ıcın dayımdan yemıstım :D dayak serisi uzar gıderde açmıyalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:00 ----------

niet . nerde oldu bu olay gene mecidiyeköy demi yoksa ? :DDD
    nietzsche bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    en son metehan'a dayılandım,belki bi odun filan atar diye.
    sıktıramadı.
    Lise'de sigara yüzünden bi tokat yedim,tokatı atan Beden Eğitimi hocamız o zamanlar Karate milli takımının hocası idi.
    Sen en kuvvetli tokadı atsan ne olacak? ben o sigara denen illeti 35 sene içtim,tokatsız bıraktım.
    cool113, mahir212, otopsici ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aga ben çok sopa attım hepsini unuttum
    ama bir kerecik dayak yedim yediğim dayağı ömrümce unutamam takım elbise çamurdan gözükmüyordu

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    Alıntı Nomad_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lisede dayak yemiştim :D . babamdan çok dayak yedim küçük yaştayken haa bide 9 yaşındayken yazlıkda komşunun camını kırdıgım ıcın dayımdan yemıstım :D dayak serisi uzar gıderde açmıyalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:00 ----------

niet . nerde oldu bu olay gene mecidiyeköy demi yoksa ? :DDD
    Bu m.köy'de değil
    Etiler Akmerkez'e gelmeden 50 m geride yol şöyle hafif bi daralır. Orda bende küçük bir kornaya bastım ki adam üstüme çıkmasın. Herif celallendi birden, çek lan kenara dedim. sonrası malum
    18 sene geçmiş üzerinden. yaşlanıyormuyuz ne :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:11 ----------

küçük bir anımı daha anlatayım. 20'li yaşlardayım. arabada erkekler kızlar kalabalığız. Dolapdere yolunda chrysler, siyah bi araba önüme kırdı. O zamanlar ışıklar vardı o yolda, durdu bu. Erkeğiz ya, hemen atladım arabadan gittim yanına, camlar kapalı. Cama vurdum 1-2, adam hiç oralı değil, aynadan sağ arkasına bakıyor. Nooluyo lan demeden suzuki bir jipten 4 tane bişey indi. Samimi söylüyorum insan olamazlar. Takım elbise giymişler ama o ceketler iliklenmez, öyle söyleyeyim siz hayal edin.

Buyur birader dedi biri. beyfendi önüme kırdı mırdı bişeyler geveledim ama tam hatırlamıyorum. Uzatma bin arabana dedi. Peki dedim
    C@LiMeRO, Nomad_41 ve cool113 bunu beğendiler.
    Kararlı olan her şey, şartlara rağmen doğar...

Nietzsche

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    Allah müstahakını versin. Çok yorgundum en azından şimdilik unuttum.

Alıntı nietzsche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    küçük bir anımı daha anlatayım. 20'li yaşlardayım. arabada erkekler kızlar kalabalığız. Dolapdere yolunda chrysler, siyah bi araba önüme kırdı. O zamanlar ışıklar vardı o yolda, durdu bu. Erkeğiz ya, hemen atladım arabadan gittim yanına, camlar kapalı. Cama vurdum 1-2, adam hiç oralı değil, aynadan sağ arkasına bakıyor. Nooluyo lan demeden suzuki bir jipten 4 tane bişey indi. Samimi söylüyorum insan olamazlar. Takım elbise giymişler ama o ceketler iliklenmez, öyle söyleyeyim siz hayal edin.

Buyur birader dedi biri. beyfendi önüme kırdı mırdı bişeyler geveledim ama tam hatırlamıyorum. Uzatma bin arabana dedi. Peki dedim
    nietzsche bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5 sene body yap sonra al altına bi r1, giy balaklavayı da kimseyi tanıyomusun bakayım belinde bişey taşıyanın çıkarmaya cesareti olmaz

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    askerde gazinoda bana dikleşen benden büyük alt devermin kaşını yardım bölük as subayı beni fena dövmüştü yüzüm gözüm kan içindeyken bile vura vura kendi yorulduda bıraktı hafif silah tamircisiydim cepane sorumlusuydum görevden aldı bulaşıkcı oldum şafak nedirdiye birkere cizmedigim rakamları günleri saymaya başlamıştım
    el kaldırmadan birinden dayak yemek çok koyuyor insana

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Dayak yemek kolay ama kabul etmek biraz zor. Şener Şen bir filminde güzel bir dayak yedikten sonra üstü başı parçalanmış, yüzü gözü morarmış bir şekilde mahalle kahvehanesine girince herkes "bu halin ne böyle" diye sormuş, o da "biraz üşüttüm" cevabını vermişti. O hesap.
    nietzsche bunu beğendi.

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Kavga dendimi akla nuh demircan gelir . yozgatta ki hatalı sollamadan çıkan kavga 1e4 hepsini döven adam :D

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dayak yemek istemiyorsanız full koruma gezin kavga da kaskı kesinlikle çıkarmayın işte korumalı gezmenin 1 faydası daha hayat kurtarır

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)