Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

13 Yaşında alabileceğim motor nedir ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunun kesin bir troll olma ihtimalini bir kenara birakarak sunu soylemeden gecemicem.

bir laf var, "bacagi kalkmadan nacagi kalkiyor diye'

bilmeyenler icin nacak: Sapı kısa küçük odun baltasi.

cocugum sen bu yaslarda baska seylere yonelmen lazim. hani yasin "oglum ac amcana pipini goster" yasini biraz gecmisken nelere hevesleniyorsun boyle?

daha tvde cogu programi izlemeye yasin yetmiyor.
    Terapist bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    rks 150
    metehan bi kaza yaptıgında neler olur biliyomusun kaza yapmam deme 20 senelikte 30 senelikte motor cu olsan kaza yaparsın ansızın sana öyle bi fatura çıkartırlarki aklın şaşar o faturaya bide en küçük sele boyu 80 cantim trafikte çok problem olur seni anlıyoruz ne kadar hevesli oldugunu ama su anda ehliyetin yok sende ailende en ufak bi kazada çok kötü duruma gelibilirsiniz benim düşüncem biraz daha beklemen

Motosikleti
    Mondial MG125 (Bilinçli Sürücü)
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam konu kapandı o zaman boşver yaşın gelınce alırsın Bu arada çoklu üyelık uyarısı mı gelıyo dıye bışey geldı aklıma cınaryus ?
    Yav sorma önce bi üyelik almışım. unuttum şimdi yine aldım :D
    Burdan rica edeyim yöneticiler. ''Parliament'' İsimli Üyeliğimi kapatmanızı rica ediyoruuuuum.

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Cinaryus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav sorma önce bi üyelik almışım. unuttum şimdi yine aldım :D
    Burdan rica edeyim yöneticiler. ''Parliament'' İsimli Üyeliğimi kapatmanızı rica ediyoruuuuum.
    Rıcanı ve açıklamanı buradan yap bence

Motosikleti
    rks 150
    mete han kardeşim sana burda kimse motor sürme demiyo 4 teker atv ile 2 teker arasında daglar kadar fark var videolarının hiç biri trakitte degil kardeşim zapt edemessin durduramassın ayakların yere degmez bizi yargılama lütfen ama ehliyetin olmadan bu mümkün degil bide yaş ortalaması tabii öyle kolay degil trafikte aaaaa bu acemiymiş bırakalım ögrensin yok tırın altına bir girersin ailende yanar sen zaten anladın artık yanii sabır et biraz türkiyedeki sistem bu metci de bunu anlatmaya çalışıyo ama seni desteklemiyo sistemi yanlış buluyo sen bizi dinlemessin alırsın bi iki teker ailenide dinlemessin asisin ya hevesin de var bırakırsın debryajı basrsın son haz bi çıkar kavşaktan yavşagın biri kütttt diye ses gelir sonra açamassın göslerini bne 12 yıldır motor kullanıyorum araçlardan korkuyorum çünkü çok acemi sürücü var sinyal vermeden dönen yolun ortasında duran dolmuşcu vs vs vs vs vs daha binlerce milyonlarca diyorum sana bizi kötü yargılama ama tecrube kazan yaşın geçsin biraz olgunlaş hevesini yitirme bilgi al altın elbiseli adam var mesele ou izle dinle ne diyo hatta türkiyede ki motorcular iyidir yanii sor araştır bilgi al yılma ama bu yaştada trafige çıkma ne kendini küçük düşür nede
    aileni üzme

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    La sakamısın sen köy yolunda kullanmalık Cbr istiyor 140 gitse yeter diyor Sehir içide binicekmiş zaten polislerede makas atıyor,amcasının oglu 600 lük crosuu alcakmıs bu nasıl yetisicekmiş,Yası 13 Salak,Aptal diye konusan AİLE terbiyesi almamıs,Bir soru sormus burda ögüt verenlere hakeret ediyor.. VEEE ADMİNLER BUNU GÖRMÜYOR.

Motosikleti
    Mondial MG125 (Bilinçli Sürücü)
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rıcanı ve açıklamanı buradan yap bence
    Terapist sende olmasan üyeliklerin ikiside gidiyordu teşekkür ederim gerekli açıklamayı yaptım umarım inanırlar )

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    La sakamısın sen köy yolunda kullanmalık Cbr istiyor 140 gitse yeter diyor Sehir içide binicekmiş zaten polislerede makas atıyor,amcasının oglu 600 lük crosuu alcakmıs bu nasıl yetisicekmiş,Yası 13 Salak,Aptal diye konusan AİLE terbiyesi almamıs,Bir soru sormus burda ögüt verenlere hakeret ediyor.. VEEE ADMİNLER BUNU GÖRMÜYOR.
    Adminler birşey görecekse senin mesajını görür,adam akıl danışıyor sen söv say diye değil. Yanlışlarını görmek için. Tecrübeni,bilgini paylaşmak istemiyorsan cevap yazmaz okur geçer kendi kendine sayarsın ne sayacaksan. İnsanlara hakaret edemezsin sen!

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Tamam deyin geçin işte ne inatlaşıyorsunuz yokmuş gibi davranın

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    1000RR Yakışır kardeşime ;)

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı Cinaryus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Terapist sende olmasan üyeliklerin ikiside gidiyordu teşekkür ederim gerekli açıklamayı yaptım umarım inanırlar )

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

Adminler birşey görecekse senin mesajını görür,adam akıl danışıyor sen söv say diye değil. Yanlışlarını görmek için. Tecrübeni,bilgini paylaşmak istemiyorsan cevap yazmaz okur geçer kendi kendine sayarsın ne sayacaksan. İnsanlara hakaret edemezsin sen!
    Seninde zoruna gittiyse altıntı yapmazsın benim msj ım üstünde..

Sen beypazarlıyı biliyormusn,Biz sıkıldık böyle insanlardan, 1,2 Sayfa olur tamamda 6-7 .sayfalara gidicek daha anlamamıs.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

gt250-bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet + Suzuki sv650s
    14 yaşında cbr600 aldı kullanıyor Hulk'un çocuğu olmuş sanırsam
    hyosung gt-250 comet + suzuki sv650s
    makinan ne olursa olsun yeterki v-twin olsun...

Motosikleti
    Atv Kanuni 150 Off Road
    Burda beni saygım ,âdâbım ile yargılıyanlar var. Sen çok mu saygılısın ben sana saygılı olayım biraz kafanı çalıştır

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Beni kötü eleştirenlere cevap yetiştirmekten yardımcı olan abilerime teşekkür bile edemiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

Cinaryus çok haklısın abi teşekkürler , bu kadar beni tersleyenlerin arasından 2-3 kişi çıkması bile gözlerimi yaşartıyor . Bana aile terbiyesi almamış diyosunuz ama aklınız fikriniz kendinizden küçüklere kabadayılık yapıp ahkâm kesmek. Bir sorun kendinize ben küçükken hangi kuyuya düşmüşüm de böyle olmuşum diye .

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    gece gece yatmadan bi gireyim lan forma dedim..

en başta konu bu

13 yasındayım alacağım motor nedir.

mükemmel..

formdan soğutmaya birebirsin...

o değil o anne babaya da kızamıyorum ki. başetmesi zor bir evlatsa anne baba ne yapsın ki...

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Merhabalar...
    Ben henüz annemin karnında 14 haftalık bir fetusum. X ve Y kromozomlarindan dolayi cinsiyetim erkek olacak. Bu karanlık rahimde gelişmeye devam ederken geçen gün annemin yanindan geçen motorun sesine hayran oldum. Sanirim 4 silindirli bir racingdi. Şu an boyum 14,5 cm ve 138 gr ağırlığındayim sizce boyle bir motoru ne zaman kullanabilirim ? Annemden rica etsem simdiden bana hazırladığı bebek bezi bütçesinin bir kısmını motor icin ayirsa ne kadara mal olur bana ? Aguuuuu aguuuu cevap lütfen...

Motosikleti
    Atv Kanuni 150 Off Road
    Altın elbiseli adam videolarını izleye izleye supersport türlerine merak sardım 125 lik motor bana basit geldi 150 lik atv bana zor yeterken 125 lik basittir hafif bişeydir zannetim buraya boşuna danışmadım değil mi ? Sizi bilgili insanlar yerine koydum ( bazı abilerim gerçekten çok yardımcı oldular cinaryus , terapist başta olmak üzere) ama çoğu kişi bana yararından daha çok zararı oldu...

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    bu adamın trafiğe çıkması yanlış mı? YANLIŞ. Bahsettiği motorlara hakim olabilir mi? OLAMAZ. Belliki motor konusunda bilinçli değil. Ama dalga geçerek, saldırarakta bilinçlendiremezsiniz onu. Ilk terbiyesizlik bizden yapılıyor çocuktan değil. Bu forumun amacı bilgi paylaşımı unutmayın. Sadece bilgililer arası değil, gerekirse bilgisizler ilede bilgi paylaşımı, bilinçlendirme.

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    1) 13 yaşındaysan henüz ergenliğe bile yaklaşmamış bir çocuksun, ilkokulu yeni bitirmişsin, bu şekildeki hayallerini biraz ertele
    2) Ergenlik zamanında okuldan arta kalan zamanlarında kendi alın terinle kendi paranı biriktir
    3) 17 yaş şartını karşılar karşılamaz kendi biriktirdiğin para ile git motorunu ve ekipmanını al
    4) Eğitim al - alma imkanın yoksa bile trafiği kapalı alanlarda iki tekerlek üzerinde yeterli tecrübe kazanmaya bak
    5) Daha sonrasında trafikte yavaş yavaş var ol.
    6) 13 yaşındasın, facebook profilini inceledim, yaşından daha büyük görünmek gibi aktiviteler peşinde olduğun belli, bu yaşlarda çok görülen bir durum. Ama bunların yerine derslerine odaklanırsan, eğitimini ve geleceğini düşünürsen senin için çok daha iyi olur. Elinde bir atv var ise onunla ilgilen, onlan idare etmeyi öğren ve değerini bil. Yaşı kemale ermiş ama halen maddi güçleri olmadığı için ve senin gibi baba parasına sahip olmadığı iç o atv'ye bile sahip olamayan insanlar var.
    7) Bu yaşta supersport alacağım sekiz binlira bütçem var diye sorarsan adamla dalga da geçerler kalbine de kırarlar. Adama da sorarlar ne iş yaptın da 8 bin lira biriktirdin diye.
    8) Biraz sakin ol, forumda 50 ane konu açmak yerine önce olgun fikirlerinle, saygılı üslubunla azcık tanıt kendini, sonra insanlar sana yol gösterirler. Kusura bakma bu forum 15 yaşında 14 yaşında kamyonların tamponundan arabaların yan kapısından tabiri caizse jiletle kazınmış ölüm haberleriyle dolu. O yüzden kimse senin kötülüğünü istemiyor...
    9) İlla iki teker tutkusunu yaşamak istiyorsan yapacağın para biriktirmek, ikinci el eli yüzü düzgün bir cross motosiklet alıp trafiğe kapalı alanlarda, dağda taşta plajda sahilse bunun tadını çıkarmaktır.
    10) Sevgiyle kal

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    13 yaşında ve 8000 bin lira bütçe...
    Vay anasını...
    Biz 50 lirayı bulamazdık....
    amaninmb bunu beğendi.

kaç para harçlık alıyorsun arkadaş biz bu yaşlarda telli araba gezdiriyorduk ancak

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adminim gerekli cevabı verdi

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler