Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ehliyetimi almış bulunmaktayım :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kabiliyet hikaye ilk motor sürmeyi sevicen sonra gerisi geliyor zaten bir de ayağını yere bastığın an kalırsın doğrusu bu ama bazı hocalar görmezden geliyor
    Alıntı Nomad_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kabiliyet işi ya sıkıntı yok . bide şey diyorlar ayağını yere bastıgın anda eliyorlarmıs falan şehir efsanesı korkutma lafları gıbıme gelıyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Burakesk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125,ktm250,cbr250,fazer6
    Alıntı babaduru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emniyet masrafları na kadar tuttu? Hayırlı olsun.

110 tl 80 kuruş bankaya yattı 101 tlde trafik aldı toplam 211 tl 80 kuruş teşekkürler .
    babaduru bunu beğendi.

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni ehliyetler ne zaman gelecekmiş sordunuz mu galiba siz eski tip ehliyetlerden almış bulundunuz. Cipli ehliyetler gelecek deniyordu ama ?
    Burakesk bunu beğendi.

ramazan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    yarım saat trafikte dolandırıcaklarmış hiç mi ayağımız yere basmıycak öle şeymi olur ? ışıklarda havadamı duracaz
    Burakesk bunu beğendi.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    merak etmeyin çok abes bi kullanım sıkıntınız yoksa ve panik yapmadan motoru kullanabiliyorsanız geçersiniz... Dur kalklarda elbette ayak yere değecek... o platformdan 4 defa denememe rağmen geçemedim.. 50 km hızla kullandım.. komisyon araba ile arkadan gelirken sıkılmışlar galiba.. hızlanmamı söyledi.. ben hızlanmayınca benim önüme geçtiler...
    Burakesk bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    D e m i r Trafikden alırken ehliyetimi bunu sordum ordaki polis yok öyle bişey daha o gelene kadar senin çocukların ehliyet alır gibisinden bişey dedi

ramazan06 Yarım saat olayı doğru ancak komisyona göre değişiyor. Mesela bizimki platformdan 2 tur at dedi sonra bi bina belirlemişler etrafında 3 tur at dedi 15 dakkada bitti 15 dakka motoru stop et otur süre dolunca kaskını falan çıkar git dedi

Salih_T Ehliyetini aldıysan sıkıntı yokta o platformdan nasıl geçemedin be arkadaş :/ Çoğu kişi burdada geçemedi gerçi Ben bu seneyle beraber 3 sene oluyor motor sürmeye başlıyalı bu sene ehliyetimide aldım 3sene ehliyetsiz bindim yalan değil 3sene boyunca çarpmayı bırak motoru yere bile yatırmadım inşallah böyle gider bi 600tl ehliyetsiz ceza yemiştim okadar oda nazar boncuğumuz olsun be Neyse ehliyetin hayırlı olsun inşallah
    D e m i r bunu beğendi.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı Burakesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salih_T Ehliyetini aldıysan sıkıntı yokta o platformdan nasıl geçemedin be arkadaş :/ Çoğu kişi burdada geçemedi gerçi Ben bu seneyle beraber 3 sene oluyor motor sürmeye başlıyalı bu sene ehliyetimide aldım 3sene ehliyetsiz bindim yalan değil 3sene boyunca çarpmayı bırak motoru yere bile yatırmadım inşallah böyle gider bi 600tl ehliyetsiz ceza yemiştim okadar oda nazar boncuğumuz olsun be Neyse ehliyetin hayırlı olsun inşallah
    motora 3 binişim sınav sırasında oldu.. kimisinde demir platform varmış.. bizdeki yerinde bile duramayan tahta idi...

birde; tabiki de acemiyiz...

sürat az ve gazı ayarlamaya çalışarak gitmeye çalışırsan olacağı bu.. sınavdan sonra söylediler.. ya hızlanarak geç yada debriyaja bas öyle geç diye...

sağlık olsun.. sınavı geçtik sonuç itibari ile... yaşımızın verdiği olgunluk ve komisyona motorsiklet eğitimini düzgünce almadan trafiğe çıkmayacağımı belirtmemin de etkisi vardır diye düşünüyorum... tabi birde kursa 250 TL verdik.. Ehliyeti alamazsam. Onların başını ağrıtacaktım.. doğru dürüst eğitim vermedikleri ve vermemekte ısrar ettikleri için.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Hayırlısı olsun ya Bende aynen sana denilen gibi yaptım hız sınırını bilmediğim için basabildiğim kadar basıp debriyaja basılı geçtim

ramazan06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 apache 150 rtr
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak etmeyin çok abes bi kullanım sıkıntınız yoksa ve panik yapmadan motoru kullanabiliyorsanız geçersiniz... Dur kalklarda elbette ayak yere değecek... o platformdan 4 defa denememe rağmen geçemedim.. 50 km hızla kullandım.. komisyon araba ile arkadan gelirken sıkılmışlar galiba.. hızlanmamı söyledi.. ben hızlanmayınca benim önüme geçtiler...
    benim girceğim yer yozgat bulvarıymış trafik yok saten bidiğim kadaryla inşallah ilkinde geçerim

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Burakesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    D e m i r Trafikden alırken ehliyetimi bunu sordum ordaki polis yok öyle bişey daha o gelene kadar senin çocukların ehliyet alır gibisinden bişey dedi

ramazan06 Yarım saat olayı doğru ancak komisyona göre değişiyor. Mesela bizimki platformdan 2 tur at dedi sonra bi bina belirlemişler etrafında 3 tur at dedi 15 dakkada bitti 15 dakka motoru stop et otur süre dolunca kaskını falan çıkar git dedi

Teşekkürler.
    Burakesk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)