Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kız Arkadaşım Motor a karşı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Forum da evli çocuklu motorlu başlığını gördükten sonra aklıma geldi kız arkadaşım motor a karşı çocuğumuz olunca falan binemeyiz zaten deyip geçiştirdim . Ön yargıları kırılsın diye artçı olarak arkama alıyorum biraz da kırıldı doğrusu ama Şimdi motorumdan onun için vaz geçerim ama hepte içimde kalır . İddaa ya bindirip başka bir yere konuyu getirmekte istemiyorum ama nasıl davranmam gerektiğini de bilmiyorum .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Sevgilim yok . Fakat olurda sizin gibi bir duruma düşersem ; ona benim özel hayatıma karışamayacağını hissettirirdim. O yokkende böyleydim, o geldi diye zevklerimden vazgeçemem. Kusura bakmasın. 2 sininde yeri ayrı. Binmezse binmez fakat bana karışamaz. Eğerki beni zevklerimden alıkoyuyorsa anlaşamayız.
    Oldjack bunu beğendi.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    vala aşılaman lazım ben hatunu işe götürürken 2 yaşındaki oğlumuzu ortamıza bindiriyorum.2 hafta önce arabayı sattım başka care kalmadı yanlış anlamada bana kimse şunu yap onu yap diyemez hiçde dedirtmedim.bisiklet turu düzenleniyo die bi ton para verip bisiklet aldım bugunde turdaydım ama aklım hep motorda malesef motor üzerine pek bi etkinlik düzenlenmedigi için bisikletle katılıyorum gayette kaliteli organizasyonlar var.yani konu şu motosiklet içine işlemişse biraz zor çıkar cicim ayları biter evlenirsi o zaman gene alırsın motor merak etme.cicim zamanı dedigini yapabilirsin kadın=mantık hepsi aynı dediginden pek çıkmayıp dediklerinide fazla yapmamak lazım ha benimki motor kullanıyo şanslıyım o ayrı mesele.
    Oldjack ve caferacer21 bunu beğendiler.

Motosikleti
    henüz yok
    abicim en baştan bir tutum sergilemelisin...

kararlı olduğunu görünce fikri değişir yengenin
    Oldjack, omerelf ve lovehell bunu beğendiler.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Tutumun net olmalı. Benim kız arkadaşım da motor almamı istemiyordu, bir şey olur diye korktuğundan. Bu tutkundan vazgeçmeyeceğini net bir dille anlat, o binmek zorunda değil, zaten ben de kendi kız arkadaşımı bindirmiyorum aldığım risk benim ama seni dahil edemem diyorum. Korkusunu yenmek için kendine kaliteli ekipmanlar al, bak şunu şunu aldım şu kadar şu şu özellikleri var de anlat. Kaskını montunu giymeden çıkma. Bilinçli ve dikkatli olduğunu görünce zaten sesini çıkarmayacak. Olacağı varsa olanın kaldırımda yürürken de arabada ışıklarda beklerken de olduğunu anlat. Ekipman konusunda da cidden tam koruma ol, kendin için. Tek sonuç ölmek değil, sakat kalmak, felç olmak da var. Tuvalete bile gidemezsin muhtaç olursun başkalarına. İki tekerde risk alırken bunu iyi düşün, zaten vazgeçiyorsun. Kız konusunda da, gerekirse yumruğunu masaya vur arkadaş
    Oldjack bunu beğendi.

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Bi kız arkadaşım vardı bi konu uzerınde . Motora gerek yok araba daha ziyade diyince kafasına koydum elımde ki portakal tabağını :D
    TATLIHIZ, ozwizard, Oldjack ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motor zevktir tek binilir veya kız arkadaşınla ileride motorla evlenmeyecegine göre Bana göre sevgilim önemli 3 yıldır cıkıyorum evlenicem. Hatta onun yüzünden motor hastalıgım ortaya cıktı :D benim sevgilim tekkkkkkkkk :D o benden SS motor istiyor hatta.
    Oldjack bunu beğendi.

Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgilim yok . Fakat olurda sizin gibi bir duruma düşersem ; ona benim özel hayatıma karışamayacağını hissettirirdim. O yokkende böyleydim, o geldi diye zevklerimden vazgeçemem. Kusura bakmasın. 2 sininde yeri ayrı. Binmezse binmez fakat bana karışamaz. Eğerki beni zevklerimden alıkoyuyorsa anlaşamayız.
    Yakın bir zamanda evlenmeyi düşünüyoruz ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:25 ----------

Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vala aşılaman lazım ben hatunu işe götürürken 2 yaşındaki oğlumuzu ortamıza bindiriyorum.2 hafta önce arabayı sattım başka care kalmadı yanlış anlamada bana kimse şunu yap onu yap diyemez hiçde dedirtmedim.bisiklet turu düzenleniyo die bi ton para verip bisiklet aldım bugunde turdaydım ama aklım hep motorda malesef motor üzerine pek bi etkinlik düzenlenmedigi için bisikletle katılıyorum gayette kaliteli organizasyonlar var.yani konu şu motosiklet içine işlemişse biraz zor çıkar cicim ayları biter evlenirsi o zaman gene alırsın motor merak etme.cicim zamanı dedigini yapabilirsin kadın=mantık hepsi aynı dediginden pek çıkmayıp dediklerinide fazla yapmamak lazım ha benimki motor kullanıyo şanslıyım o ayrı mesele.
    Ben o kadar dediğimden dedik bir erkek değilim galiba

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:27 ----------

Alıntı alikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim en baştan bir tutum sergilemelisin...

kararlı olduğunu görünce fikri değişir yengenin

Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tutumun net olmalı. Benim kız arkadaşım da motor almamı istemiyordu, bir şey olur diye korktuğundan. Bu tutkundan vazgeçmeyeceğini net bir dille anlat, o binmek zorunda değil, zaten ben de kendi kız arkadaşımı bindirmiyorum aldığım risk benim ama seni dahil edemem diyorum. Korkusunu yenmek için kendine kaliteli ekipmanlar al, bak şunu şunu aldım şu kadar şu şu özellikleri var de anlat. Kaskını montunu giymeden çıkma. Bilinçli ve dikkatli olduğunu görünce zaten sesini çıkarmayacak. Olacağı varsa olanın kaldırımda yürürken de arabada ışıklarda beklerken de olduğunu anlat. Ekipman konusunda da cidden tam koruma ol, kendin için. Tek sonuç ölmek değil, sakat kalmak, felç olmak da var. Tuvalete bile gidemezsin muhtaç olursun başkalarına. İki tekerde risk alırken bunu iyi düşün, zaten vazgeçiyorsun. Kız konusunda da, gerekirse yumruğunu masaya vur arkadaş
    Ben böyle zorla değilde ön yargıları kırılsın evde beni beklerken delirtmesin istiyorum .

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:31 ----------

Alıntı dadas607 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor zevktir tek binilir veya kız arkadaşınla ileride motorla evlenmeyecegine göre Bana göre sevgilim önemli 3 yıldır cıkıyorum evlenicem. Hatta onun yüzünden motor hastalıgım ortaya cıktı :D benim sevgilim tekkkkkkkkk :D o benden SS motor istiyor hatta.
    Çok şanslısınız değerini bilin .

Alıntı Nomad_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi kız arkadaşım vardı bi konu uzerınde . Motora gerek yok araba daha ziyade diyince kafasına koydum elımde ki portakal tabağını :D
    O da çok sert olur.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    O fırsatı eline verme bi kere he tamam felan dedinmi gerisi gelir
    Oldjack bunu beğendi.

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kız arkadaşın haklı .
    Burası Türkiye
    TATLIHIZ ve Oldjack bunu beğendiler.

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    arkadaş herkes taşfırın erkeği çıktı burada da kızı seviyorsan aşıksan kız ne derse yapacaksın. yoksa bi trip atıyorlar uğraş artık valla burnundan getiriyorlar. ikna olur bence. neden istemiyor peki motora binmeni ? tehlikeli olduğu için mi ?
    Oldjack bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş herkes taşfırın erkeği çıktı burada da kızı seviyorsan aşıksan kız ne derse yapacaksın. yoksa bi trip atıyorlar uğraş artık valla burnundan getiriyorlar. ikna olur bence. neden istemiyor peki motora binmeni ? tehlikeli olduğu için mi ?
    Oda insan bende insanım. Ben trip atmıyorken o kim de bana trip atıyor?

Kusura bakmasın alttan falan alamam , işine gelmezse güle güle , madem beni seviyor beni böyle kabul edecek.
    Oldjack bunu beğendi.

beyler şimdi kazin ayagi oyle degil ..yillarini verdigin bi iliskiyi oyle caaaat diye bitiremez veya dann diye masaya vuramazsin ..hocu benimkide oyleydi..onunla hayaller kur ve hayallerde hep yalniz ol ;),gerekliliginden işin hizinda seklinde degilde ekonomisinden,rahatligindan bahset
    Oldjack bunu beğendi.

ozwizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Ben evliyim ve 7 yaşında bir oğlum var. İlk motora karar verişimde, oğlan gitti bi maxi scooterun üzerine oturdu, baba bundan alsana beraber binelim dedi benim de kafa hafif kıyaktı, eşim de yanımdaydı ben bu işe giricem dedim eşimde, tamam dedi. Sonra acaba alkol etkisi mi dedim ama baktım eğitim meğitim motor alma derken, hiç ses çıkarmadı karşı koysa mümkün değil başlayamazdım oldukça da fazla argumanı vardı, şimdi tek sakladığımız annem babam, gerçi az kaldı babam çakıyodu, çocuğu bırakıcaktım annemlere, babama, bagajdan oğlanın çantayı alsana dedim, son anda kaskın bagajda olduğunu hatırladım ama iş işten geçmişti, neyse nasıl olduysa çakmadı Kısacası bu iş yanımızda ki dişilerin kararıyla çok orantılı ancak sana en büyük tavsiyem, bi haftasonunuzu toplu eğitim veren temel sürüş bir dersleri olan bi programa beraber girme konusunda onu ikna etmen keyif alırsa yırttın demektir Allah yardımcın olsun
    Oldjack bunu beğendi.

hotrob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Loading
    kız mı motor mu deseler? Kız gibi bir motor derim o kadar
    ozwizard, yusufozugenc ve Oldjack bunu beğendiler.

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    ahhh berkut ah bende zamanında öyleydim ama kız milletine laf yetiştirilmiyor o sana karışır sen ona karışırsın bi şekilde lafı nerden getiriyor anlamıyorum haklı oluyor kestirip atamıyorum da seviyorum hadi çık işin içinden
    Oldjack bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    hocam yaş 22 nin altında sanırım dimi?
    Oldjack bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Bizim buraki kızlar motorcu sevgili arıyor Ordakinler arabacımı
    Oldjack bunu beğendi.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Kız arkadaşınken istediğin olmuyorsa evlenince yanmışsın. Demedi deme
    Oldjack bunu beğendi.

Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam yaş 22 nin altında sanırım dimi?
    24 üstadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

Alıntı ozwizard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben evliyim ve 7 yaşında bir oğlum var. İlk motora karar verişimde, oğlan gitti bi maxi scooterun üzerine oturdu, baba bundan alsana beraber binelim dedi benim de kafa hafif kıyaktı, eşim de yanımdaydı ben bu işe giricem dedim eşimde, tamam dedi. Sonra acaba alkol etkisi mi dedim ama baktım eğitim meğitim motor alma derken, hiç ses çıkarmadı karşı koysa mümkün değil başlayamazdım oldukça da fazla argumanı vardı, şimdi tek sakladığımız annem babam, gerçi az kaldı babam çakıyodu, çocuğu bırakıcaktım annemlere, babama, bagajdan oğlanın çantayı alsana dedim, son anda kaskın bagajda olduğunu hatırladım ama iş işten geçmişti, neyse nasıl olduysa çakmadı Kısacası bu iş yanımızda ki dişilerin kararıyla çok orantılı ancak sana en büyük tavsiyem, bi haftasonunuzu toplu eğitim veren temel sürüş bir dersleri olan bi programa beraber girme konusunda onu ikna etmen keyif alırsa yırttın demektir Allah yardımcın olsun
    Bende tam olarak onun yerini yapıyorum öğreteyim sana falan ekipman alıp eğitime götüreceğim planım böyle ama bakalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:35 ----------

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim buraki kızlar motorcu sevgili arıyor Ordakinler arabacımı
    Sevgiliyken öyle de iş evlenmeye gelince farklı

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet tehlikeli buluyor hergün aklım çıkar diyor .

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)