Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BMW R60 Serisi

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi günler. Aranılan motorlar bölümüne açtım fakat yardımcı olan ya da satan bulamadım.

Son 2 aydır bulduğum 4 motorun da anlaşmama ve kapora göndermeme rağmen sahipleri satmaktan vaz geçti. (Kaporalari iade aldim) Büyük ihtimalle başkalarına daha yüksek fiyatlara sattılar. Hal böyle olunca insan daha da cok sinirleniyor.

Sahibindendeki enayi arayanlarla ya da cevreme sorarak olacak is değil bu. Daha fazla elimin uzanacagi yerlere ulaşmam lazım. Biliyorum ki daha kırsal yerlerde bu motorlar çürümeye yüz tutuyor. 2 senedir bir ilgi var bu motorlara karşı fakat bütçe ve okul koşuşturmaları sebebiyle sahip olamadım. Su anda hem maddi hem manevi hemde bilgi yönünden kendimi hazır hissediyorum.

Sizden ricam aradığım modeller olan R60/6 R60/7 ya da her ihtimale karşı r65 model arıyorum.

Yardımcı olacaklara hatta aracı bile olacaklara isterlerse ufak bir hediye bile verebilirim.

Şimdiden cok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:09 ----------

Güncel......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Bende r25/2 var. 53 model. Çok zor bulunan motorlar bunlar. Ama çok dikkat çekiyor doğrusu.

Ben bu motorları görmeden içimde zerre kadar motor sevgisi yoktu

Alıntı zeuces adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu motorları görmeden içimde zerre kadar motor sevgisi yoktu
    al benden de okadar

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Alıntı zeuces adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler. Aranılan motorlar bölümüne açtım fakat yardımcı olan ya da satan bulamadım.

Son 2 aydır bulduğum 4 motorun da anlaşmama ve kapora göndermeme rağmen sahipleri satmaktan vaz geçti. (Kaporalari iade aldim) Büyük ihtimalle başkalarına daha yüksek fiyatlara sattılar. Hal böyle olunca insan daha da cok sinirleniyor.

Sahibindendeki enayi arayanlarla ya da cevreme sorarak olacak is değil bu. Daha fazla elimin uzanacagi yerlere ulaşmam lazım. Biliyorum ki daha kırsal yerlerde bu motorlar çürümeye yüz tutuyor. 2 senedir bir ilgi var bu motorlara karşı fakat bütçe ve okul koşuşturmaları sebebiyle sahip olamadım. Su anda hem maddi hem manevi hemde bilgi yönünden kendimi hazır hissediyorum.

Sizden ricam aradığım modeller olan R60/6 R60/7 ya da her ihtimale karşı r65 model arıyorum.

Yardımcı olacaklara hatta aracı bile olacaklara isterlerse ufak bir hediye bile verebilirim.

Şimdiden cok teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:09 ----------

Güncel......
    Ne kadar alıcı olduğuna bağlı.
    Daha yeni toplanan ve mükemmel hale getirilen bir R60/6 mız var.
    İlanı bir süre sonra ekleyebiliriz. YAkın çevreden almak isteyen biri çıkarsa ayrı. Bir R60/7 ye ise ben yaklaşmaya çalışıyorum. Sahibi ne zaman satacak olursa mal benimdir diye sözleştik ama satmak istemeybilir gibi. Bakalım zaman gösterecek.
    1 ay kadar sonra malum sitede beyaz bir ilan açılır. Dün çizgileri çekildi elle. O biçim makina da ben R60/7 seviyorum diye hiç niyetlenmedim...

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o kadar marka var, halbuki yapın aynı motoru satın. bakıyorum güncel markaların modellerine bitane içime sinen yok

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Sen ondan bulursan bana haber ver

Ben 1 yıldır arıyorum ve istediğim fiyatlara bulamıyorum bulduklarım ya çok pahalı yada istenilen paraya göre motorun sağlamlığı kötü. r80 falanda bakıyorum ama ı ıhhh

Alıntı mephamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ....
    Ben sivas tarafında çok güzel bir r60/7 yakaladım. Kırmızı . İsteyene fotolarını falanda atarım. 0 masraflı bi makinaydı. 9500 e anlaşmıştık. "ORTAGIMLA ANLAŞAMADIK DEDİ" Artık başkasına mı sattı ya da satmaktan mı vaz geçti bilmiyorum.

R60-6 bir çok kez almaya ramak kala vaz geçtim. Niyeyse bilmiyorum.

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen ondan bulursan bana haber ver

Ben 1 yıldır arıyorum ve istediğim fiyatlara bulamıyorum bulduklarım ya çok pahalı yada istenilen paraya göre motorun sağlamlığı kötü. r80 falanda bakıyorum ama ı ıhhh
    2 sene önce bana çok yakın olan ve tanıdığım bir custom motor atolyesinde ilk görüşte aşık oldum diyebilirim. Tabi ozamanlar param ve deneyimim yoktu. Satıldı. Ama hala aklımda. Okadar sade ve güzel duruyor ki hala aklımdadır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)